9 aylık bebek öldü?

9 aylık bebek öldü...?
Dilim varmıyor niye öldüğünü söylemeye. Bilen biliyordur zaten.

Herşeyi gören bilen yazan Allah'a bu Bebek sormayacak mı beni neden görmedin, benim kaderimi neden böyle iğrenç yazdın neden neden neden diye 😡😡😡

3|2
17|12

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle yaratıkların kafasını işkenceyle zaman kaybetmeden, gövdelerinden ayırmak lazım.
    Sorsan herkes Müslüman.
    Bu nasıl Müslümanlık? Bu nasıl bir vicdan?
    Söyleyecek söz bulamıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben onun mezarına gitsem ağlamaktan yerlere falan yarardım herhalde normalde de görünce çok etkilendim baya ağladım Allah ailesine sabır versin 🙏🏽

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tövbe tövbe.. o adam yaşar mı sanıyorsunuz. Ozgecanin katilini öldüren bir vatan evladı gibi evlat çıkar inşallah yaşatmaz onu içeride

2|0
    0|0
    • 3ay

Ölse öldürülse işkence görse ona da aynısı yapılsa, neyi değiştirir ki... 9 aylık bir bebek ya. Aklım almıyor.

• 3ay

Herkes bilir ki öylesiniz yasatmayacaklar. ozgecanin katilini geberten kişiyi halk kahramanı yapmalıydık günlerce konuşmalıydik ama yapmadılar.

• Trajekomik bir ülkeyiz. Aynı şehir siz gavursunuz deyip turistleri kovaladılar yine aynı şehirden bir hayvan 9 yaşındaki bir bebeye ne yaptı.

0|0
    0|0
    • 3ay

bir insan ne kadar cani olursa olsun, ne kadar dinsiz olursa olsun bunu aklına nasıl getirir de uygular... sorsan Müslüman, sorsan hepsi imanlı.

• Allah o günahsız bebek için Cennet'in en güzel köşelerinden yer ayırır merak etme sen.
    Bunu yapan şerefszin Allah korkusu olamaz zaten böyle bir insanın kendine müslüman demeye hakkı yok. Allah onun cezasını en ağır şekilde verir burada da zaten fazla yaşatmazlar iti. En büyük azaplara layık olur inşallah😠

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir sorudur o bebek cennete gidecek her canlı ölümü tadacak okadar insan var şu an yaşayan Allaha isyan eden onu sorgulayanlar bu canı ona veren oydu Alanda o dur er ya da geç Yaradan her şeyi yarattı insanlar bebeğin canını almasını sorgular olmuş neden şükretmiyorsunuz Aldığnız nefesi ona borclu iken

0|0
    0|0
    • 3ay

ve bazılarıda bu kelime oyununu anlamayıpta destek çıkıyor bu paylaşıma arkadaşlar Allaha isyan etmeyelim ve böyle Allah ı sorgulayan ve ona dil uzatan insanlarada haddini bildirelim muhtemelen bunu paylaşan ateist birisidir

• 3ay

Mesele aci cekmemesi mi? Cennette olmasi nasil icinizi rahatlatiyor ya vallahi billahi anlamiyorum. Gozumun onunden gitmiyor okuduklarim. Bunu yazarken bile gozlerim doluyor nasil normallestiriyorsunuz aklim ermiyor benim. Sen dokuz aylik bir bebegi kucagina aldin mi hic? İki karis bisey o ya. Minicikk. Tamam yakinimiz degil canimiz degil ama olabilirdi de. Odum kopuyor. İlk degil son da olmayacak. Offff..

• 3ay

bunu o bebeğe yapan hayvan oğlu hayvana tepkini göster ozaman Allah değil benim elime verseler onu neler yapmazdım Bunu o bebeğe yapan o şrfsz Allah değil hala bana kelime oyunu yapıyorsun

• Hic sanmiyorum o sabiye allahin bunu hatirlatacagini... erkek olfugumuzdan utandigimiz anlar bunlar.. yaziklar olsun.. boyleleri icin ebedi cehennem var ama dunyadada omur boyu iskence olmali

0|0
    0|0
  • yav he he nediyon sen canı veren de allah alanda

0|1
    0|0
    • 3ay

9 aylık bebeğe tecavüz edilsin, iç kanamadan dolayı ölsün.. Sonra veren de Allah alan da Allah mı diyelim. Tamam sen beni inançsız say, ben bu zihniyeti kabul edemem. Edersem bu suça ortak olmaktan başka birşey yapmıs olmam.

• 3ay

ulan tecavüzü eden kişiye sövsene allah a niye laf atıyosun tövbe haşa yürü git işine

• Hem cinayet, hem tecavüz, hem zina...
    Rabbim ona cehennemi ölürken yaşatsın inşallah, kabir azabı kıyametten sonrasında da devam etsin
    Allah ailesine sabır ihsan eylesin

0|0
    0|0
  • Melekler aglamistim kuzuma 😢 ... o kansiz serefsize diyecek laf bulamiyorum... Allah tez zamanda alsin canini lesinide gommesinler... toprak kabul etmez zaten

0|0
    0|0
  • Ulan bunları gördükçe soğuyorum bu ülkeden

0|0
    0|0
  • milletin işi nasıl yaparım nasıl ederim olsun bunları unutun zaten :'(

0|0
    0|0
  • canım olarak açıklama yazıyorsun. Bu canı veren de Allah, alanda. Sen kime hesap soruyorsun? Akılsız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Yavrum benim ya 😢😰

1|0
    0|0
  • Allah a isyan etmek olmaz ki 😔

0|0
    0|0
  • nasıl oldu bu bn bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Çocuklar bebekler bile bu kadar iğrenç bir şekilde öldüğü bir dünyada insanlıktan söz edilmemeli artık

0|0
    0|0
  • Diyecek bir kelime yokkkk...

1|0
    0|0
  • Siz bu dünyayı hayat mı sanıyosunuz. Tamam paylaşımın güzel de yazdığın yorum ne öyle. Gece gece yazdırıyosunuz insana ya. Bu dünyaya gelirken aslında ölüyoruz. Hey Allah ım ya.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayni sey canindan kanindan olan minicik bir bebegin basina gelseydi bu kadar soguk kanli olabilecek miydin. Cevap yazmak zorunda degildin.

• 3ay

Bebeğin başına geleni paylaşmakta sıkıntı yok herkes üzülür zaten ama Allah a sormicak mı bu nsıl kader demek isyandan başka bir şey değil. O bebek cennetlik de o sözü sarfeden? Sadece uyarmak istedim

• şerefsiz ya

0|0
    0|0
  • 😢😢😢

0|0
    0|0
  • Allah cehennemi boşuna yaratmadı. Bunun gibi kurduğunuz cümleler isyana girerki bu daha günah

0|1
    0|0
  • O Allah a değil kendisine bunu yapana soracak benden ne istedin hayatımdan ne istedin diye

0|0
    0|0
  • Kirlemeden kurtuldu belkide bu dünyadan bide böyle bakmak lazım bundada bir hayır vardir

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayni sey senin cocugunun basina gelse, kirlenmeden kurtuldu mu diyeceksin? Empati yapin ya biraz da gercekci olun. Vardir bir hayir deyip isin kolayina kacmayin.

• 3ay

Napalım günlerde yas mi tutalim? 3 gunden fazla yas tutmak caiz degil musibete sebeptir tabiki bizde uzuluyoruz minicik bir canliydi oda yapacak bisey yok kaderi boyleymis bizde ne yasayacagimizi bilmiyoruz en azindan o guzel bir sekilde ruhunu teslim etti hissetmedi bile o aciyi

• Şerefsiz

0|0
    0|0
  • Neden oldu

0|0
    0|0
  • Keşke bizde büyümeden olseydik..
    Yanlış söylediklerin

0|0
    0|0
  • 9 aylık bebeği bu iğrenç şey için kullanan biri insan olamaz zaten. Bu arada kaderi Allah yazmıyo bunu yapmak o insanın kendi iradesiyle yaptığı bişey Buna Allah müdahale etmez ama o çocuk için cennet kapıları sonuna kadar açık diğerinin de cezası hem bu dünyada hem öbür dünyada en acı şekilde verilir inşallah

0|0
    0|0
  • O gaziantepdekiler bulup o adami dove dove öldurmezlerse utanin be kendinizden.

1|0
    0|0
Yükleniyor...