Ya bildiğiniz hakketmediğim bir hediye ile karşı karşıyayım ne yapmalıyım?

Biliyorum saçma bir konu belki de dikkatinizi bile çekmeyecek ama aklımı aşırı kurcalıyor. Geçen haftalarda telefonumu çaldırdım. Hep bir Iphone merakım olduğu da bilinir aile içinde. Annem de istediğimi bildiği için gidip son model telefon almak istedi, yan, sipariş verecek. Ama biliyorum ki parası yok yani turizm sektöründe biliyorsunuz durumu ve beni sırf mutlu etmek için bunu alıyor. Ve vicdanım hiç rahat değil, yani açıkçası şu duruma ağlıyorum. Başarı deseniz yok, yardım etmek deseniz o da yok kısaca işe yaramıyorum bile. Ve buna rağmen kadın parasına kıyıyor. Aşırı rahatsızım mutlu olamıyorum yani vicdanım konuşuyor sürekli ki normalda Iphone hani boru değil kim geri çevirir ama şu durumda bilemiyorum ne yapmalıyım Allahını seven akıl versin.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• öz eleştiri yapabilmen harika, gayet düzgün düşünmüşsün ama seçim senin ben karışmam, koy şapkanı önüne ve sessizlikte düşün bakalım ne sonuç çıkacak..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annen ne olursa olsun senin için birşey yapmak istemiş. Mutlu etmek içim bir annenin çocuğuna hediye almaya hakkı vardır. Ve emin ol senin varlığın bile ona yetiyordur. Yinede içine sinmiyor ve sorgulatıyorsa daha uygun fiyatlı bir telefon iste. Anne buna merak sardım bunu alalım de. 😊😊 ama. bence hakediyorsın ki annen seni mutlu etmek istiyor. İçine sineni yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Geri cevirirsen cok daha uzersin bence. Hediyeyi al tabi kocaman saril sonra da. Sonra da cevrende yuksel, parla, seninle gururlansinlar. Gordugum o ki anne baba icin para cok muhim degil. Ama cocuklarini iyi yerde gormek paha bicilemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer annen yaptığı fedakarlıktan haz almasaydı yapmazdı. bu durumda ona engel olma ve çok mutlu olduğunu söyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...