Kısacası Egosuz Şımarık Olmayan Kızlar Varmıdır?

Sadece Merak Ediyorum :D :D :)

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Tabii ki var. Ve emin ol%90'ının sevgilisi yok. Çunku siz erkekler, şımarık, salak, egoist, tripli kız seviyorsunuz aslında. Bunu artık kimse reddetmesin. O kadar tanıştığım kız var, hepsi dünya iyisi ve çok zeki. Ama hiç birinin sevgilisi yok. Hatta umut bağladıkları kişilerden kazık yediler. Sonra o kazık atan erkekler de "egoist olmayan koz yok mu" diye ağladılar. Sana laf çakmıyorum. Ama egoist olmayan kızların gözünde erkekler budur. Onların eseri...

1|1
    0|0
    • 3ay

Ben birine bile kazık atmadım cidden bu dünyada sadece iyi ayrıldım o kadar medeni bir şekilde ha kanka olduklarımda var o ayrı ama benim ayrılmam neden kendini benden üstün görmesi ağırlığım onlara ağır geldi hani ilişkiyi belirleyenler biziz anlamında kendilerini bir halt zannettiler sevemez oldum kimseyi kısacsı aşık bile olamıyorum niye GÜVENMEMEKTEN..

• 2ay

Eig için teşekkürler...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok.

0|1
    2|0
  • Varlar :P

0|1
    0|0
  • Var da bize bakmiyorlar

0|1
    0|0
  • Uzaklardalar baya.

0|1
    0|0
  • vardı ben ona aşıktım. ama aşık oldugumu ögrenince anladım şımarıklıgını. egosu tavan yaptı. herkesin içinde kız erkek farketmez bir canavar var. bu canavar her an ortaya çıkabiliyor.

0|0
    0|0
  • çok azdır az azdırırsan olmaz aslşkfasşkaslfnaaşksfasşaksgma tamam kötüydü

0|0
    0|0
Yükleniyor...