Türk polislerini beğenmeyenlere ABD polislerini getirsek nasıl olurdu acaba?

ABD’nin Kuzey #Carolina Eyaleti’nde aşırı hız yapan sağır bir sürücü, polisin uyarılarına rağmen aracını kenara çekmeyince polis tarafından vurulup öldürüldü. (23.08.2016)

ABD'de buna benzer polis tarafından gerçekleştirilen polis cinayetleri var.

#Türkiye'de otlamak için yol alan bir inek sürüsü gibi eylem yapan insanların yolu trafiğe kapatması üzerine #Türk polisinin sözlü olarak uyarması durumunda suçlu olması haysiyetsizlik.

1|1
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Eğriye eğri, Doğru ya doğru. Haklısın kardeşim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Müstahak olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Artık allah rızası icin kiyaslama yapmayın. Bunu yazdin diye türk polisini sevmeyenler aaaa hadi vazgectim seviyorum artik 🙌 demicek ya da baskasinin abd polisini ovmesi ile kimsenin fikri degismicek. Sen seviyorsan sev sevmeyen de bırak sevmedigi ile kalsın kafayi yicem.. ya rus kızı türk kızı kiyaslamasi ya türk polisi yabancı polis kıyaslaması yok bilmem de milletçe ne meraklisiniz kendinizi kiyaslamaya ya. Hem yüce türk milleti asil millet dersiniz ama en çok kıyaslama yapan yine sizsiniz. Asil ve iyi olduğunuzu dusunuyorsaniz artık kıyas yapmayı kesin asil olduğunu düşünen toplumlar kendilerini kimse ile kıyaslamaz. Artık cidden baydı ya. Soran lafım sana değil toplu mesaj verdim

0|0
    0|0
  • ABD beni ilgilendirmez ama Türkiyede hergün canimizi, malimizi emanet ettigimiz makamlardan nelere magruz kaliyoruz bunu unutmayalim... tabi ki hepsi ve herkes öyle degil ama varolan gerceklerede gözlerimizi kapamayalim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu , iş onun bunun polisi davası değil.. Kültürlü ve erdemli insan olamak davası.. Çoban ne kadar kaliteli de olsa koyun sürüsü akıllı ve kültürlü olmadıkça , o sürüden kurtta kapar başka belada gelir sürüye.

0|0
    0|0
  • getirelim valla. Ne paralelci olurlar ne cemaatçi. Getirme şansın varsa 1 dk durma lütfen.
    Amerika'daki yasaları da getir ama lütfen. Polisin dur çağrısına uyulmaması üzerine polis silahı ile vurabilir diye yasa var. Hiç bir polis de bunu kişiselleştirmiyor. Bizim ülkemizdeki polisler gibi vurdumduymaz olmaz. Karakola gittiğinde çok özenle ağırlanıyorsun. Bizde oturup derdini anlatamıyorsun.

0|0
    0|0
  • polis cinayetleri demiyelim ona yasalar bunlara geniş yetki veriyordular bu tip ölüm vakaları tabi bazıları hariç tamamen yasalara uygun

0|0
    0|0
  • Hocam adamlar zenci diye umursamaadan, kadın diye aldırmadan yol Ortasında coplayip isterlerse kafalarına sıkıyorlar ha cezası var mı var lakin adamlar yapıyor

0|0
    0|0
  • Turk polisi adamdır

0|0
    0|0
  • Dogru

0|0
    0|0
Yükleniyor...