İnsanları Eleştiriyor Musunuz?

Merhabalar. Bildiğiniz gibi toplumda eleştiri, konuşmak kadar doğal bir olay haline geldi. Zaten eleştiri, insan ırkının doğasında olan bir lüks. Fakat bazı "insanlar" eleştirinin dozunu saygısızlık haline getiriyor. Asla sahip olmadığı bir etkeni, sanki uzmanıymış gibi eleştirebiliyor.
Sorum şu, insanları eleştirmede seviyeniz ne oluyor? Ve bu eleştirilerden keyif alabiliyor musunuz?
Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.
#Casinimo

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eleştiriyorum lakin eğer karşımdaki eleştiriyi kaldıramayacaksa ilerletmiyorum. Ama bunu düşündüğüm halde insanlar beni yerli-yersiz eleştirdiğinde dozumu ayarlayamayıp hayvan gibi eleştirip keyifle alıyorum yani. Duruma bağlı...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eleştiri seviyem karşımdaki insana göre değişiyor :) hak ettiği eleştiriyi yaparım :) keyif alma amacım yok amaç benim gözümden dışarıya nasıl bir izlenim bıraktığını karşı tarafa söyleyip kendini ona göre düzeltmesi ya da aynı şekilde devam etmesi ki zaten o kişi benim için değerliyle bunu yaparım yoksa umrumda olmaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet ama burada olmuyor o iş incecik beyniyle lafı sokup engelliyor ergenler

0|0
    0|0
  • Sende şu an toplumu eleştirmiyor musun zaten?

0|0
    0|0
    • 3ay

Elbette eleştiriyorum. Eleştiriyi asla kınamıyorum, detayı dikkatlice okursan görebilirsin zaten. Ben, eleştiri dozunun kullanımını kınıyorum.

• 3ay

Bende seni eleştiriyordum aslında :D hiç anlamamışsın yaaa

Kızlar Ne Diyor 4

• eleştirilmesi gereken insanları dozunda eleştiriyorum eleştiriye gelemeyenleri de anlamıyorum iyi eleştiri de vardır ayrıca insanlar hep hakkında iyi konuşacak diye bir şey yok sonuçta kimse mükemmel değil barışık olmalı bence herkes

0|0
    0|0
  • Evett ☺

0|0
    0|0
  • Elestirmemeye calisiyorum

0|0
    0|0
  • Pek eleştirmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...