Annen bana boş yere hep beddua ediyor tutar mı?

Annem bana çok sık beddua ediyor. Az öncede adımı seslendi efendim dedim duymadı yine seslendi efendim dedim yine duymadı sonra yanıma geldi bilerek yapıyosun bunu Allah cezanı versin inşallah hiç bir şey olamazsın hayatında hiç mutlu olamazsın herkes seni ezer dedi halbuki benim yaptığım çok kötü bir şey yok. Annem hep böyle ve beni de ettiği beddualar çok üzüyo şu anda ağlıyorum sizce bedduaları tutar mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anneler duygusal olup ani beddua etme kapasiteleri yüksek oldugu icin pek tutmaz. Ama babanin bedduasini alma. Hadisi serifte bedduası tutacak 3 kişiden biri babadır denilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır o anlık sinirle söylenmiş şeyler bunlar. Ayrıca nasıl anne babalar bunlar ya kendi çocuklarına düşmanlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Bazen dilimin ucuyla diyorum ama şu an çok içten geliyor falan dedi

• 3ay

Ya çocuğuna edilen bedduanın tuttuğu nerede görülmüş merak etme sen takma dediklerini

Erkekler Ne Diyor 5

• Fazla etmesin

0|0
    0|0
  • Annelerin hepsi oyle onun icin beddualari pek tutmaz agizlarina geleni sap diye soylerler ama sen yine de gonlunu hos tutmaya bak kizdirmamaya calis ne kadar zor olsa da

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok içten gelerek söylüyorum bunları falan dedi çok üzülüyorum bu duruma direk geleceğe olumsuz bakmaya başlıyorum bu bedduaları yüzünden

• Merak etme her dua kabul olmaz

0|0
    0|0
  • Annen sıkıntılı mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsan agzindan cikan her kelimeye dikkat etmeli. Tavrini koy ya da soyle.

0|0
    0|0
  • Annen neyin kafasini yasiyo acaba

0|0
    0|0
  • babaların bedduası tutar

0|0
    0|0
Yükleniyor...