Kendinizden güzel olanı kıskanma huyunuz nereden geliyor?

Bu 2. ci sorum. Güzel olana güzel demeyi neden öğrenemiyorsunuz? Bir kusur arama b. k atma çabalarına giriyorsunuz. Bu ergence tavırlarla ne kadar itici göründüğünüzün farkında mısınız? Şahsen güzel olana ''maşallah at gibi hatun'' diyorum mesela çünkü öyle. Ama bazılarınız olmayan kusuru arama derdine düşmeler kendini kasmalar. Gülüşün anlaşın yani ne gerek var somurtkanlığa kıskançlığa. G. zekalımısınız? Cidden bu davranışınız çok itici. Hı herkesin beğendiğini beğenmek zorunda değilsin gözüne güzel gelmemesi farklı mesele olmayan kusuru aramak b. k atma çabaları ayrı mesele. Gizliye kapattım bu arada saydırıp kaçacak olanları öpüyorum :D

4|1
14|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo kıskanmam , şu resimdeki adam benden daha yakışıklı. İnsan kendisiyle barışık olmalı. Gerçi bu kıskanma olayları kadınlarda daha fazla.
    img-s2.onedio.com/.../...d125bfc546c61d220cba.webp

O kadar saçım olmasını isterdim açıkçası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• b. k atarak huzura kavusuyolar:) yakisikliysa , güzelse öyledir zaten , b. k atmak biyana yagdirsan yine degistiremezsin bu durumu

1|0
    0|0
  • Ben kendimi seviyorum öyle bir huyum yok kendini sevmek en önemlisi

1|0
    0|0
  • detayı okumadım da kıskanmam

1|0
    0|0
  • Haklisin

1|0
    0|0
  • Hiç kimseyi kıskanmam güzelse güzel yakışıklıysa yakışıklıdır

1|0
    0|0
  • Böyle bir huyum yok

1|0
    0|0
  • Kıskanmam ben ya soğurum

0|0
    0|0
  • yok kıskanma huyum bitter hanım. 😝

0|0
    0|0
  • Kiskanclik kadinlarda daha fazla olan bir duygudur. Sevgili haric. Gerisi kiskanilmaya degmez.

0|0
    0|0
  • İnsanlığın yaradılışdan beri gelen yarışmacı kimliğinden geliyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Yakışıklı olan erkeklere Allah sevdiğine bağışlasın, maşallah derim, kızlara da maşallah derim, çok güzelsiniz derim, kıskanmak değil, gözlerimizi ve dünyamızı renklendirdiği için şükr etmeliyiz:D

1|0
    0|0
  • Güzel bulduysam güzelsin veya çok güzelsin diyebiliyorum ama bazılarını içten içe kıskandığım oluyor :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Yok yani kıskanmak var birde kıskanmak var :D Adam akıllı kıskanırlar neyse sdf :D

• hiç öyle bir huyum yok

1|0
    0|0
  • Güzel olanı değil, güzele gösterilen ilgiyi kıskanıyoruz toptan kadınlar olarak. ilgiye doymuşsak biz de demesini biliyoruz güzele güzel demeyi.
    yoksa ne olacak ha güzel ha çirkin.

1|0
    0|0
    • 3ay

İlgilenince ne oluyor? :D

• 3ay

sen kadın değil misin? biliyo olman gerek. ilgiyi seviyoruz işte.
      aslında ben yapmam kıskançlık çünkü zorla ilgilendiremezsin kimseye kendini ama kendini beğenmişlik yapmiyim diye öyle konuşuyorum şimdi.

• Aynı fikirdeyim hakkıya hakkı verilmeli artık yani üff nazardan başka bişy değiller be kardeşim 😄

1|0
    0|0
  • Valla güzel olana güzel derim b*k atmaya çalışmam. 😎

1|0
    0|0
  • Oo ben güzele güzel derim

1|0
    0|0
  • Kıskanmam

1|0
    0|0
  • Yine birilerinin kalbi kırılmış

1|0
    0|0
  • Kimseyi kiskanmam guzele ben de guzel derim

1|0
    0|0
  • Canım herkes öyle maalesef inş insan olmayı öğrenirler...

1|0
    0|0
  • Kıskançlık huyum yok. Kim neyse onu söylüyorum.

1|0
    0|0
  • Çok şükür öyle biri değilim güzele güzel derim herzaman

0|0
    0|0
  • Kendimden çirkin olanı kıskansam daha garip değil mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...