Bu durumdan nasıl kurturabilirim?

Arkadaşlar arkadaşlar arkadaşlarım bana yakışıklı ve tarz oldugumu söylerler. Ama ben kendimi öyle hiç görmüyorum. İnsanların arasındayken başım hep eğik. Herkesin bana baktıgını sanıyorum. Bu durumdan nasıl kurturabilirim. Özgüvenim %10000215454215454564186. off bıktım artık.

1|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendineden yuksek insanlarla gezme o ortamlara girme, kendine guzen hiç kimse senden daha iyi dil

0|0
    0|0
    • 3ay

kendimden yüksek derken.

• 3ay

bunu nasıl becerdin

• 3ay

İlki once her şey uzerinde bil bilgin olsun, dişarda bir konu acildinda bir cevabin olsun dye.. Olmasada guryrla yok bilmyorum de herşeyi bilmek zorunda dilsin zaten..
      İlk once tanimadin kişilerle konuşmayi dene face ya da istgramda dil goz goze konuşabilicen birilerile dene

En İyi Erkek Görüşü

• Destek al

0|0
    0|0
    • 3ay

@jokersx Kardesim sorun kapandigi icin buraya yaziyorum. Ozguvensizlik, cekingenlik bendede vardi, lise hayatimdan sonrasinda bile toparlayamadim Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenlligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Psikolojik sorunlarin mi var

0|0
    0|0
    • 3ay

bilmiyorum ama özgüven olarak çöküşlerdeyim. Küçüklükten beri böyleyim yaşım şu an 18

• 3ay

Başka sıkıntılar yok mu sadece bu mu

• 3ay

sadece bu. :(

• hqhhqn aynısı bendede var yemin ederim

0|0
    0|0
  • bir manita yap...

0|0
    0|0
Yükleniyor...