Kapat

Dünyadan bıkmış birine hayat nasıl sevdirile bilir?

Hangi cümlelerle teselli edersiniz? Sizi öyle durumlardan kim çıkardı?

1|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• unutulur mu gökyüzü, yitirir miyim bu gül yüzü.

1|0
    0|0
  • Umut.

1|0
    0|0
  • iyi bir sevgili seni yalnız hissettirmiycek hep yanında olcak sağlam biri o zaman hayat sana güzel :)

1|0
    0|0
  • Eğlenceli aktiviteler yaptırılarak

1|0
    0|0
  • Akıllı olmak. Hayatta kısa melankoli içinde yaşamak için

1|0
    0|0
  • Ajdar çikita muz dinleyerek nutella ve muz yemek..

1|0
    0|0
  • Sana kendimden örnek veriyorum MÜZİK
    we dont talk anymore , Bunu dinlemeni tavsiye ederim :P

1|0
    0|0
  • Ona küçük sürprizler yap

0|0
    0|0
  • yazı ayrı dert kışı ayrı dert. kahvaltıdan bile bıktım mecbur olmasam onu da yemeyecem. Allah yeter be güzelim... Dünya dolusu paran olsa yine insan Rabbini istiyor Peygamberleri istiyor. Vallahi Hz. Cebrail de şu an aramızda olmasa çok zoruma giderdi :D

0|0
    0|0
  • Aşk ve seks

0|0
    0|0
  • Uğraşmam.

0|0
    0|0
  • Yakında Mars'a gideceğiz

0|0
    0|0
  • Nasılsa yaşamaya değil geçmeye geldik :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• O iflah olmaz artik

1|0
    0|0
  • Geçmişte yaşadım öyle bir durum hiçbirşey fayda etmez boşa uğraşmayın... kendi ile arasında çözmesi gerekiyor kendi kendine atlatır anca

1|0
    0|0
    • Ne kadar zamanda atlattın?

• 2 - 2.5 yılda son bir yıl berbattı zaten. Sabah uyanır uyanmaz intiharı düşünür mu insan daha çok şey var kimsenin yardım edebileceğine inanmıyorum o dönemlerde. İstersen mesaj at bana

• Sevdirile bilmez ya da artıq cox cetın olar

1|0
    0|0
  • Aşk... aşk... aşk... taktiksiz, yalansız, masum..
    bu demek değil ki sevişme olmayan bir aşk. masumdan kastım küçük hesapların, planların olmadığı bir şey.

1|0
    0|0
  • hayat her şeye rağmen yaşamaya değer. yarın ne olacağını bilmiyosun. belki ölüp gideceksin belki de hayatını yaşamaya değer kılan bir olay yaşayacaksın. önemli olan hangisini ümit ettiğin

1|0
    0|0
    • Ya yorulduysa?

• hayat herkesi yoruyor bu konuda özel değilsin yani. öyle insanların mutlu mutlu selfieler çekilip paylaştığına bakma. şu dünyada herkesin bir sıkıntısı var. önemli olan pes etmemek

• Tek başıma kalktım bir daha düşmemek üzere çünkü yer bana göre değil

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim. O insanın yaşamak için bir amaca ihtiyacı var tutunacak bir dala

1|0
    0|0
  • Sewdirsen ne olacak olmeyecek mi? Sen en iyisi islami ogret iki sorunuda cozmus olursun

1|0
    0|0
  • Bana hayat enerjisini gelecek umudu ve aşk verir sadece

1|0
    0|0
  • Iyi insanlarla

0|0
    0|0
Yükleniyor...