Yardım edin iliskim buna bağlı?

Merhaba öncelikle iyi gunler hepinize. sizden yardim istiyorum ciddiye alin beni lütfen ilişkim buna bağlı. Sevgilim diyicem ama kafam cok karisik 5 aydir cikiyoruz bana yaptığı hatalara ragmen 3 4 kez affettim baristik. Gecenlerde telefonuna bakıyordum biriyle konusmus kim dedigimde arkadasim aradi ben konusmadim dedi. Aradan 1 hafta gecti gizlenen mesajlarda cocugun mesajini gordum beni neden engelledin tekrar diye yazmış bunu gordum bune dedim cevap veremedi biseyler sacmaladi daha sonra ben ona yazan çocukla konustum. Megerki geceleri bana uyuyorum cikiyorum ben derken başkalarıyla konuşuyormuş. Gizli gizli geceleri o cocukla mesajlasiyomus. Cocuk bana bazi şeyler anlatti bir kac ekran görüntüsü atti ve mesajlada benim ciktigim kiz ona sarilmak istedigini falan soylemis bulusmadan once buluştuğunda ise cocuk bu kiza sarilmamis. Daha sonra Bulusmuslar beraber parkta oturmuşlar cocuktan bunlari öğrendim. Bunlari öğrenip ciktigim kiza sorduğumda benimle ilgilenmiyordun bende boyle birsey yaptim cevabini verdi ve pisman olduğunu soyledi yeminler etti bana. Daha sonralarda ogrendim ki konuştuğu cocuk eski ciktigiymis. Bana daha sonra intikam almak icin yaptim bulustum onla burnu yere surtsun diye uzulsun diye bunlari yaptim dedi. Ben ayrılmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım bana yardim edin kafam cok karisik.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ayrilmalisin, hem ayrildiktan sonraki davranislarina bakarak sana olan sevgisini ve bagliliginida ogrenebilirsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrılman gerekir, düşünerek vakit kaybetmemelisin.

0|1
    0|0
    • 3ay

Cevabin icin teşekkür ederim , Şu an yazıyor sensiz yapamam aglatma beni diye sozler yaziyo Allaha yemin ettim bidahada yapmiycam gibi seyler yaziyor sence kendini acindirmayami calisiyor

• 3ay

Cok hakli onuşuyorsun cidden kafamdaki soru işaretlerini giderdim tesekkur ederim.

• 3ay

Rica ederim..

• İşte böyle kızlar yüzündenn 👊🏻 yazıkk bee insanlar bu kadar kötü olmamalıı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ona sert davran yolu göster bitir herşeyi

0|1
    0|0
    • 3ay

Kardeşim birakamam seni diyip duruyor ben bitirmek istiyorum napicam bana yol göster sert davransamda başımdan gitmiyor

Yükleniyor...