Bu insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Facebook profillerinde ayet paylaşıyorlar en iyi Müslümanlar kendilerine göre, Hacda resim çekinmişler sonra özelden cinsel mesajlar atıyorlar, fotoğrafınızın altına bel altı yorumlar yazıyorlar, bunların hepsi bizzat kendi arkadaşımın başına geldi. Rus kızlarına bayılan bazı Türk erkekleri konu gelince ahlak bekçisi kesiliyor Müslümanlar böyle açık giyinemez vs. diyor Türk kadınlarına. Rusların büyük kısmı Hristiyan ama onlara gelince ağızları sulanıyor. Bu insanlar sözde Müslüman sonrada gelip şu günah bu günah diye ahkam kesiyor. Bu nasıl bir zihniyettir?

1|1
8|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Komik geliyor ya :) ibadetin gizli olanı makbuldur bir öğrenemediler resim paylaşıp reklam yapmanın ne anlamı var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Daha insanlık çocukluk evresinde, farlı boyut olarak da düşünmelisin, düşünmelisin ki farkındalık artsın, bu sorunun sorulması sendeki Farkındalık boyutunu ilerletebilir (bilmiyorum). Sakın mantıklarının dışına çıkma tehlikeli işlere bulaşma (şaka!) Bende ilk zamanlar senin düşüncelerde kendime sitem ederdim;insan olduğum ve aynı evreni paylaştığım için, şimdi anlatmaya çalıştığım gibi düşününce insan denen varlıkları sevmeye onları anlamaya, onlardaki bu hastalığı anlara anlatmaya başladım.''Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az. O andan buna kendimi parçalıyorum: Gelişime oranı %0,1(belki)

0|0
    0|0
  • Onlar Süslümanlar...

2|1
    0|0
  • Ulkemizde bol bol bulunan muslim zihniyet

1|0
    0|0
  • Aynen sinir olurum cinsellik için açtıysan o hesabı ayet filan paylaşma kardeşim kızlarında suçu şu afedersin vajinalarına kadar açıyolar sonrada kız diyoki terbiyesiz yorum yapanı engellerim lan ne desin adam islamın şartlarınımı yzsın senin dekolteli fotona

0|0
    0|0
  • İkiyüzlüler.

1|0
    0|0
  • rus kızlarına sevap türk kızlarına günah hesabı asdsadsadsa

1|0
    0|0
  • Bu sapkinliktir kisilik bozuklugudur sahsen ben kimsenin ne giyimine kusamina karisirim ne de bel alti yorumlar yaparim nede ayet paylasirim. Dinimi kendim yasarim O Allahla aramda olan bisidir kimseyede kanitlwmak gosteris yapmak arayisinda da olmam. Kadinlarin giyiminden de banane herkesin dini de imani da kendine. Dini acidan kapali cahil de gordum benden cok bilgisi dahi olan acik bayanda. Ruslarda guzeller Allah icin yani. Onlara bende bakarim niye bakmiyim. Gozlerim bayram etsinn yani demi? 😊

0|0
    0|0
  • Sen ne anlatıyon la değişik nediyelim aaa çok yanlış falanmı daha senin görmediğin çok yanlışlar var hepsini çözümlemeye ömrün yetmez gerçek dünya affetmez

0|0
    1|0
  • Onlar sadece görünüşte müslüman
    gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • Olmasa da olur şeklinde

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir zihniyettir biliyormusun. Bu para bulmuş insan zihniyetidir. Çünkü paran olduğu için insanlar sen zalimsin ve kötüsün diyilemez heran ona iş düşebilir çünkü bu yüzden kişi kendi zalimliğinide bilmez hatta bunu bile güzel birşey zanneder.

0|0
    0|0
  • Banane

0|0
    0|0
  • Ee ne demişler benim dediğimi yap ama benim yaptığımı yapma.

0|0
    0|0
  • Ya bıktım bu konudan. Erkek milletinin abazalığı yüzünden kızlara haklısın demekten bıktım

1|0
    0|0
  • Banane

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu hocam ne yaptığını kendi de bilmiyor.

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun her türden insanımız mevcut

0|0
    0|0
  • iradesiz uckur düşkünü onlar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• bazıları gösteriş yapmayı seviyor ünlülerin hacda fotosunu paylaşmaları gibi

1|0
    0|0
  • Bu kişiler inandıkları inancın tam bilincinde olmayanlardır.
    Gerçekten araştırıp öğrenerek ve kalpten hissederek seçselerdi belki de böyle yapmazlardı.
    (Bu her inançta geçerlidir. Bilmeden inanırsan sonucu böyle olabilir.)

1|1
    0|0
  • Dini kendilerine göre yorumlamış onlar.
    Fetva vermişler kendi kendilerine.
    Sevmiyorum öyle insanları.
    Her şeyden önce Ahlak bir erdemdir ve erdemli insan sayısı da son derece az.

0|0
    0|0
  • Bunlar Müslümanlığı anlamamış ana-babadan gördüğü için müslüman olan kişiler anca araştırmadan etmeden etrafa ahkam kesiyorlar. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

1|0
    0|0
  • Ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün, diyorum hepsine

1|0
    0|0
  • onlar ayrı bir kesim

1|0
    0|0
  • Bu müslümanlık değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...