Biseksüeller eş cinsel sayılıyor mu?

Ben biseksüelim, sitede en çok tanınanlardanım ama gizli olmalıyım.
Eş cinsel düşmanı bir toplum var, hoşgörülüyüz deyip insan yakan. O yüzden gizliyim.
Biseksüeller eş cinsel sayılıyor mu?

Sorum şu; Biseksüeller eş cinsel sayılıyor mu?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Bir biseksüel olarak hepimizden nefret ediyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tarafı eşcinsel bir tarafı homoseksüel olmuyor, arada kalmış veya herhangi bir başka tanımlama için de değilsin. Bütün resmi tıbbi literatürde biseksüellik; heteroseksüellik ve eşcinsellikle birlikte insanda tanımlanan üç yönelimden bir tanesidir. Kendine özgüdür ve oldukça olağan bir durumdur. LGBTİ'nin L ve G'si eşcinsellerdir. B, eşcinsel değil biseksüeldir. T ise trans cinsiyet kimliğidir, translar biseksüel, heteroseksüel veya eşcinsel olabilirler. İ yani interseks ise farklı bir cinsiyet durumudur, bu kişiler de heteroseksüel, biseksüel ve eşcinsel olabilirler. Yani hayır, eşcinsel değil, biseksüelsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bir tarafı heteroseksüel bir tarafı homoseksüel oluyor.

0|0
    0|0
  • Bence sayılmalılar. Bu arada keşke aşabilsek artık bu sorunları. Ben sizi çok seviyorum, hepiniz çok güzelsiniz.

0|0
    0|0
  • Bizim sayıp saymamamız degil sizin ne düşündüğünüz önemli.

0|0
    0|0
  • sayılır

0|0
    0|0
  • Bir bakıma evet eş cinseller.

0|0
    0|0
  • Bence sayılmaz ve ben normal bakıyorum insanların kendi secimi değil bu asla yargilamam

0|0
    0|0
  • Sayılıyor

0|0
    0|0
  • tabikide

0|0
    0|0
  • Sorun şu; erkeğin neyi çekici geliyor?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sayılmaz

0|0
    0|0
  • gizlenmene gerek yok sanal alem burası, hayır eşcinsel sayılmıyor aslında eşcinsel demek sadece kendi cinsine ilgi duyan, sen iki cinse de duyuyorsun

0|0
    0|0
  • Her ikisininde ne olduğunu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Eveet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • koyduğun sivil toğlum örgütünün açılımını öğren iyisi sen sonra cevabını alırsın

0|0
    0|0
  • İstediğin şekilde özgürce yaşayabilirsin dostum ben karışmam karışmayasa hakkım yok zaten

0|0
    0|0
  • Ben de geçen yaktım bştane insan ya, baktım canil cahil konuşuyo dedim hel buraya yakcam seni
    Hepiniz mi malsınız arkadaş sjjsjs

1|0
    0|0
    • 3ay

allah seni affetsin

• 3ay

Gizli de olsan IP'nin kaydolduğunun farkındasın değil mi? Suç duyurusu bu, kendini ihbar etmişsin, hayırlı olsun. Soruştursunlar bakalım bir ciddi miymişsin

• 3ay

@fhate selam söyle keko 😉

Yükleniyor...