Sevdiğiniz insanın ailesi sizi olduğunuz gibi kabul etmese?

Mesela saçı açık/kapalı kızla evlenemezsin vs gibi. Ne yaparsınız? Ya da sevdiğiniz insanı kabul etmeseler?

0|1
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tek ilgilendiğim sevdiğim insandır.. Diğer insanları, insandan saymıyorum..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sevmişim ben onla ömrümü geçircem sizene derim karşımdaki kişi de öyle olmalı bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende onları kabul etmem kanks

1|0
    0|0
  • Basarım tekmeyi

0|0
    0|0
  • sonucta ailesi ile evlenmiyorum eğer eşim olacak kişide göze alıyosa bazı şeyleri benim için sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • etmeseler bile ben kabul etmişsem sıkıntı yok sonuçta sevdiğim insanı birileri için bırakcak halim yok

0|0
    0|0
  • ailem benim istediğimi kabul etmek zorunda.

0|0
    0|0
  • etmeseler kızı istemem kaçırırım sonra ailesine göstermem kızını :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Kapanmam çünkü islam dininin bu inancına inanmıyorum. Dini görüşüm olmayan bir şey bu yüzden. Yoksa kapanmak zor değil. Ailem ise neden kabul etmediklerini bana açıklamak zorunda kalırdı.

0|0
    0|0
  • o is biter

0|0
    0|0
  • kabul etmiyorlar diye sevdiğimden vazgeçmem. kendileri bilir

0|0
    0|0
  • Canım ben başta bu endişeleri duyuyordum sevgilime söyledim baştan beri benimle ciddi düşünen biriydi sen ileride benim ailem olacaksın ben seni sevmişim onlara ne oluyor demişti somradan ailesiyle tanıştım Allah a şükür çok da sevdiler beni kızları gibi iki yıllık şu an ilişkim

0|0
    0|0
  • Saç konusunda yapabileceğim bir şey yok. Allah için kapanmayıp kul için kapanılmaz. Kabul etmiyorlarsa nedenlerini çözmek için uğraşırdım sanırım

0|0
    0|0
  • O zaman olmaz bu iş. Sevdiğim adamdan ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim😄aile onemli

0|0
    0|0
  • Evlenmek istesem kına yakarlar bırak beğenmeyip :)

0|0
    0|0
  • Kabul ettiririm

0|0
    0|0
  • O tür birisyle olmam zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...