Hemşirelik okuyan erkekler için ne düşünürsünüz?

dumlupınar üniversitesinde hemşirelik kazandım ve ailem olmak üzere birkaç komşumuzda erkek adam hemşire olur mu? gibi tepkiler verdiler sizce anormal birşey mi? hatta ve hatta ataması yok maaşı az diye yorum yapanlar bile oldu beynimi bulandırdılar resmen. aklımda sürekli okursam atanırsam işe başlasam bile maaşım az olur nasıl gecinecem diye düşünüyrm yardımmm edin :(

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Bak canım seni cekemeyen ve kıskananlar onlar hemşirelern şu an maası 3 bin ve artık büssürü hemşire olan erkek var abes birşey değil bu bence kesinlikle oku sen cevrene kulak asma onlar seni kıskanıp cekemeyen kpekler heryerde var o parazitlerden

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl erkek hemşire yok ya. Ankara'da ne zaman hastaneye gitsem erkek stajerler ilgileniyor genelde. Çok takma teyzeleri. Teyzelere kalsa doktorluk avuaktlıktan başka meslek yok memlekette. Ben de bu sene tercih yaptım anlıyorum halinden :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hemşireler aslında bu meslekte önemli. Yeri geliyor hasta bakımı yapılıyor yeri geliyor hastayı taşımak gerekiyor bunun için ise güç gerekiyor erkekler de bu konuda ideal hem kadınlara göre daha soğukkanlı. Erkek hemşirelere daha çok acil ve yoğun bakımda ihtiyaç duyuluyor mesleğin güzel bir meslek ölümle yaşam arasında ki o ince çizgide sen, ben, bizler varız kimsenin ne düşündüğünü umursama hayırlı olsun şimdiden

0|0
    0|0
  • nasıl olmuyor olmasa bölüme erkek öğrenci alınır bırakılsın artık şu belli düşünceler.. senin geleceğin senin hayatın sen karar ver buna..

0|0
    0|0
  • sevdiğin bir meslekse geri dönme ama cidden bunu kafana takıp milletin dediklerini çok takıyosan bence geri dön yol yakınken

0|0
    0|0
  • Hic alakası yok senin kağanı karıstırmoşlar bos yere bende hemşirelik okuyorum ve okulda hemşirelik okuyan çok erkek var takma sen onları

0|0
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyor. Sen dinleme kimseyi gayet güzel bölüm kardeşim tebrik ederim. Takılma hiç, arkadaşım var okuyor gayet de memnun.

0|0
    0|0
  • Güzel bir bölüm bence erkeği kızı yok. Senin kafan boşuna karışmasın hiç, devam et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Özel bir düşüncem olamaz

0|0
    0|0
  • Güzel iş arası iyi diye duymuştum cinsiyetçi yorumları boşver çalışırken cinsel organını kullanmıycaksın

0|0
    0|0
  • Düşünsene iş hayatın boyunca iş arkadaşların kadınlar ve kızlar olacak.
    Bunu bir kenara bırakalım. Erkekler avantajlı o meslekte. Sağlık sektörü çok iyi ve geleceği olan bir sektör. (IK cı olarak diyorum) Oğlumun da olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • Toplumu bışvr iyi iş o

0|0
    0|0
  • Saçma bir düşünce yapısı. hemşireler 3 bin falan alıyor genelde. gayet iyi bir rakam yani.

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...