Neden Böylesiniz?

Bunu tekrardan yazıyorum. Bu sefer isimleri ifşa etmeden. Siz bu sitede ki tüm kızları hayat kadını mı sanıyorsunuz? Neden sürekli bu tarz mesajlar atıyorsunuz? Yetişme tarzınız umrumda değil. Bana günah olan sizede günah. Bunu o küçük beyninize yerleştirin. Biz sizin cinsel ihtiyacınız için kullanıp atabileceğiniz mendil değiliz ! Eğer iradesizsen kendini kontrol etmeyi beceremiyorsan bu işi yapan hayat kadınları var onlara defolup gidebilirsin ! Bu bir değil iki değil. Sokakta yürürken laf atmanızdan sıkıldık. Varlığınızın korkusundan akşam dışarı çıkamamaktan sıkıldık. Orda burda taciz etmeye çalışmanızdan sıkıldık. Bizim namusumuzu korumamız sadece irade ve akıldan ibaretken bir de sizin gibi sapıklardan korumaya çalışıyoruz ! YETER ! Rabbimin adaletine inanıyorum. Bunun yanınıza kalacağını sanmayın. Burda değilse öbür tarafta karşılaşacağız.. Hareket ederken ileride bir kız babası olacağınızı unutmayın. Kız kardeşinizin ve annenizin olduğunu unutmayın. Sahiplendiğiniz o eşinizin bir kadın olduğunu unutmayın !! Rica ediyorum ADAM olamayacaksan yaşama boşuna havayı kirletiyorsun.. Neden Böylesiniz ?Neden Böylesiniz ?Neden Böylesiniz ?Neden Böylesiniz ?

2|0
813

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...