Neden Böylesiniz?

Bunu tekrardan yazıyorum. Bu sefer isimleri ifşa etmeden. Siz bu sitede ki tüm kızları hayat kadını mı sanıyorsunuz? Neden sürekli bu tarz mesajlar atıyorsunuz? Yetişme tarzınız umrumda değil. Bana günah olan sizede günah. Bunu o küçük beyninize yerleştirin. Biz sizin cinsel ihtiyacınız için kullanıp atabileceğiniz mendil değiliz ! Eğer iradesizsen kendini kontrol etmeyi beceremiyorsan bu işi yapan hayat kadınları var onlara defolup gidebilirsin ! Bu bir değil iki değil. Sokakta yürürken laf atmanızdan sıkıldık. Varlığınızın korkusundan akşam dışarı çıkamamaktan sıkıldık. Orda burda taciz etmeye çalışmanızdan sıkıldık. Bizim namusumuzu korumamız sadece irade ve akıldan ibaretken bir de sizin gibi sapıklardan korumaya çalışıyoruz ! YETER ! Rabbimin adaletine inanıyorum. Bunun yanınıza kalacağını sanmayın. Burda değilse öbür tarafta karşılaşacağız.. Hareket ederken ileride bir kız babası olacağınızı unutmayın. Kız kardeşinizin ve annenizin olduğunu unutmayın. Sahiplendiğiniz o eşinizin bir kadın olduğunu unutmayın !! Rica ediyorum ADAM olamayacaksan yaşama boşuna havayı kirletiyorsun.. Neden Böylesiniz ?Neden Böylesiniz ?Neden Böylesiniz ?Neden Böylesiniz ?

2|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar insan mı? Karakter yoksunu , şeref yoksunu , haysiyetsiz rezil canlılar sürüsü.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar da haklısın. Adam olamamış o kadar kişi var ki burda. Adam olamamış ama karşısındakinin yaptığını eleştirebilen, yalanın alasını söyleyip yine de utanmadan ben adamım karakterliyim diye gezinen, bir gram terbiye almamış burda ahlak dersi vermeye çalışıp duran. Adamlık kelimesinin gram üstüne yakışmadığı zatlar.. Acıyorum. Yazık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben onların ta ammkkk şerefsz köpekler

1|0
    0|0
    • 3ay

Böyle olmadığınıza çok sevindim

• evet kızlarda da erkeklerde de var

2|0
    0|0
  • Bu nedir be! iyiki erkeğim, en azından kızların mesajları biraz daha insancıl 😅

1|0
    0|0
  • ben düzğün biriymişim ya

2|0
    0|0
  • Ey Peygamber! Eşlerine, kızlarına ve (öteki) bütün mümin kadınlara (toplum içine çıktıklarında) dış kıyafetlerini üzerlerine almalarını söyle! Bu, onların (temiz kadınlar olarak) tanınmalarını ve rahatsız edilmemelerini temin eder. Ama (unutma ki) Allah, çok bağışlayıcıdır, rahmet kaynağıdır!) ahzab 59 SEN DE BU MEVCUTMU BACIM. ONCE SEN KENDINI KORUYORMUSUN. ACIKTAKI BILINEN ALTINI ÇALARLAR, SAKLANMIS ALTINI KIMSE BILEMEZ KI CALINSIN

0|0
    0|0
    • 3ay

KORUYORUM SEN RAHAT OL ! Orada şu denmiyor "kadınlar örtünmezse onları taciz edebilirsiniz, örtünmezlerse zina yapabilirsiniz ". BU YOK ! İşinize geldiği şekilde algıladığınız sürece cehaletinizden çürüyeceksiniz. Ş*refsizlerin yolunu açtığınız sürece sizinde onlardan farkınız kalmayacak. Örtünmezsen taciz edilmeye mahkumsun susta otura getirdin ya lafı hani onlardan farkın yok. Kalbin körelmiş ! Sizin gibi insanlardan iğreniyorum

• 3ay

@duzenliduzensiz aynen öyle kardeşim. Bunlardan dolusuyla var. En iyisi umursamamak..

• 3ay

7-ben kimsenin giyimine laf atmadim. gene zan yaptiniz.
      8-kapanmazsan boyle olur diye yorum degil ki ayet böyle diyor. rahatsiz edilmemeniz icin...
      9-gozlerinizi indirin, zinaya yaklaşmayın emirleri umumidir. hem kadina hem erkege
      10-bunlar soran kardeşimeydi
      düzensiz rumuzlu kisi rumuzu gibi zihnide ilmide fikride duzensiz. belli. islami yasamadigi gibi muslumanlarada dil uzatmasini ve suclamasini cok iyi beceriyor. onu kaale almıyorum zaten. ne desek bunun gibilere boş cunku anlamayacaktir. at gözlügu takmistir bunun gibiler

• Erkekler çıldırmış olmalı :)
    Allah sabır versin dostum

1|0
    0|0
  • iğrenç insanlar

1|0
    0|0
  • Erkeklerin yüz karası da var tabiki.

0|0
    0|0
    • 3ay

Erkeklerin yüz karaları bu kadar sık saldırıda bulununca iyilerinin varlığından bihaber oluyoruz

• 3ay

Örnek vereyim. Erkeklere "göster oğlum amcana ppini" kızlara "kapat eteğini ayıp !" Mesela.

• 3ay

Evet haklısınız da. Ne diyeceğimi bilemedim şimdi. :)

• Sitede ergen akını arttığından bu tarz mesajlar almanız normal.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kocaman 30-40 yaşında adamlardan da alıyorum

• Gene bir feministin damarına basmışlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sapıklıklardan rahatsız olmamız feministlik anlamına mı geliyor? Kızlarınızın başının rahat olacağını sanmayın.. O zaman da bunu söyleyebilecek misiniz merak ediyorum

• 3ay

Kınamanız gereken yerde dalgaya alıyorsunuz. Çok yazık..

• 3ay

Sakin ol yanındayım bu konuda.

• Bunlarla nasil karsilasma/muhattap olma asamasina gelebiliyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Bu Abazalar yüzünden hepimizin adı çıkıyor. Allah senin gönlüne göre birini karşına çıkarsın amin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler tüm kadınları bu tarzda görüyorlar. Üstelik durup dururken normal bir soruya cevap veren kadınları bile bu yönden taciz ediyorlar. Karaktersiz erkekler karaktersiz kadınlarla olsun. Karakterlilerde birbirlerine kalsınlar rahat edelim artık.

2|0
    0|0
  • Sadece bunlarda değin bizden yaşça büyük insanların buraya gelip belden aşağı sorular paylaşığ kendini tatmin arzusu nedir bence şikayet edelim böyle olmaz ya

1|0
    0|0
    • 3ay

Her gördüğümde ediyorum mutlaka sizde edin lütfen

• 3ay

Email atıcam sayfa yönetime bu gibi pisliklerden arınmak için sende yap bikaç kişi daha yaparsa dikkate alınır

• 3ay

E mail adresi ne buranın? Atacağım da bilmiyorum

• Hepsi s**iyle düsünüyor iste bosver. mesaj kutunu kapali tut. Bende öyle yapiyorum bikac nicktir. Kafam rahat 👍

1|0
    0|0
  • Gereksizler, midem bulandı

1|0
    0|0
  • Birde şu kadar para vereyim bir gece gel diyen andavvalar var.

1|0
    0|0
    • 3ay

Olmaz olur mu. Bu mesajların 1000 de 1 ydi

• Benim mesajlarim kapali acmayim ya sinirim bozulmasin.

1|0
    0|0
  • mesajını kapat dışarıya

2|0
    0|0
    • 3ay

İnsanlarla görüştüğüm oluyor. Yardım ettiğim insanlar oluyor. Fikir alışverişi yaptığım. Sadece onlar adına açık tutuyorum

• 3ay

Onlar buluyor. Yorumlarımdan yola çıkarak

• 3ay

Diğerleri çukunu tutmasın biz mesaj kapatalım. Yine iş bize düşsün

Yükleniyor...