Ne yazılır ki bu fotoğrafa, bilemedim?

Ne yazılır ki bu fotoğrafa, bilemedim ?

4|1
11|14

En İyi Kız Görüşü

• Bu fotoğrafa susulur. Hiçbir kelime ifade etmeye yetmez bu masumiyeti. Her çocuk gülsün; dili, dini, ırkı, mezhebi gözetilmesin... Hepsi de çok güzeller.

0|5
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Duyarsız olanlara bir şey ifade etmez. Ama vicdanı olanın yüzüne şamar gibi çarpar. İhtiyacı olanla paylaşmanın, bir nebze de olsa yüzlerini güldürebilmenin ve bunu çıkarsız yapabilmenin paha biçilmez olduğunu yumruk gibi boğazınıza düğümlenerek hatırlatır..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İmkanım olsa da zor durumda olanlara yardım edebilsem :( açanlar bu insanlardan razı olsun.

0|2
    0|0
  • Güzel günlerdi.. mutlu olmak daha kolaydi

0|2
    0|0
  • Allah im ne diyeyim ki

1|1
    0|0
  • Türkiye Cehennemi yaz.

0|1
    0|1
  • Biizm icin kucuk seyler onlarin buyuk mutlulugu

0|1
    0|0
  • Ben emrinde sen gönlümde

0|1
    0|0
  • doğallık ve masum içten bir sevinç

0|1
    0|0
  • kurban olduğum ya utandım şu an kendimden

0|1
    0|0
  • Allahım her daim yüzlerini güldürsun

0|1
    0|1
  • kurban olurum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yücelerden yüce tanrı yardım etmezken cücelerden cüce insan yardımseverdir yazılır.

0|2
    0|1
  • utanmamız gerek, sosyal devlet olamadık bir türlü, ülkenin doğusuyla batısı arasında 100 sene fark var, bunu çözmediğimiz müddetçe de sorunlar giderilmez

1|1
    0|0
  • Güzelmiş

0|1
    0|0
  • Kiminin hayali çok para iken kiminin sadece bir ayakkabı... Kiminin de bir lokma ekmek, bir yudum su. Adaletini öpeyim dünya.

0|1
    0|0
  • Allah'a şükür. Şüphesiz ki dünya malı gelip geçici mülk Allah'ın verende o alanda. Paylaşmak cennetin kapısı. Sefa sürüp gününü gün etmek cehennem ateşi.

0|1
    0|1
  • Elindeki telefonun bir üst modeli çıkınca elindekini beğenmeyenler utansın

0|1
    0|0
  • hayat sana gülmediyse kelebeğin ömrü gibi gül belki birdaha mutlu olamassın

0|1
    0|0
  • Ben bunları gördükçe kahroluyorum , Nasıl bu kadar zengin insanlar varken , bu kadar fakir insanlar oluyor? Hiçbir yardımcı bulunulmaz mı... Fakir heryerde fakir..

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun de

0|1
    0|0
  • Sevinçten mimiklerinin tavan yapmış olduğu kız görüyorum :D

0|1
    0|0
  • Ağlamak istiyorım

0|1
    0|0
  • Ne kadar Mutlu olmuş onun Mutlu olmasına kim sebep olduysa Allah'da o kişiyi Mutlu etsin

0|1
    0|0
  • mutlu edenlerinde ömür boyu yüzleri gülsün

0|1
    0|0
Yükleniyor...