Bizim Türk kızları ile yabancı kızlar arasındaki farklar nelerdir 😃?

Bizim Türk kızlarında öncelikle ego başı çekmektedir, yabancı kızlar iltifat aldıklarında teşekkür ederim çok naziksiniz derken bizim Türk kızları sanane bundan gibi laflar edebilir mesela 😃Yabancı kızlar iş arkadaşı olmana rağmen şaşılacak şekilde terli tişörtünü yıkayıp ertesi gün kurutup ütüleyip geri getirirken bizim Türk kızları ev işlerinde bile kaytarma'nın derdindedir 😃Yabancı kızlar arkadaş, sırdaş, dost olurken bizim Türk kızları arkadaş olmayı bile çok görürler insana 😃Neyse bu kadar iğneleme yeter bir çorba yapıp çay demlerseniz o da yeter insana 😃sizce Türk kızları ile yabancı kızlar arasındaki farklar nelerdir 😃?

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şımarıklık, kendini beğenmişlik, umursamazlık...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Gömmüşsün ama yine gidip türk kızının ağına düseceksin

3|1
    0|1
  • Uyanıklık ve yılan gibi olma durumu "Türk" insanının yapısında var zaten :D Kadın erkek fark etmiyor. Artı olarak kadınların bu davranışları ülkede çok fazla "sapık" erkek olduğundan olabilir mi acaba? Çünkü her iltifatın ardından mutlaka sapıkça bir istek geliyor bir amaç oluyor.

0|1
    0|0
    • 3ay

Hayır bununla hic alakasi yok detaylari iyi okumani tavsiye ederim amac düzgün bir sekilde konusmak bunun sapıklıkla ne alakasi var?

• 3ay

Önyargı diyelim :) Erkeklerde de mevcut bu. Zamanla kendini tanıttıkça düzelecek bir durum.

• 3ay

İyi de zaten kendimizi tanıtmaya fırsat olmuyor ki dediğin gibi bir önyargı var zaten biraz da bu yüzden actim bu soruyu bakalim anlayacaklar mi diye anlayan bir sen çıktın bir de bir kız daha diğerleri ayni havada hatta daha beter 😃

• Ay bitmediniz bir bitmediniz. Istedigin kadar atıp tut en sonunda göbekli bir Türk kızıyla evleneceksin neyin tribindesin

0|1
    0|0
  • Niye yabanci erkeklerle bizimkileri karsilastirmiyoruz? Sevgilim norvecli. Turk erkekleri neden 1 cicek bile almazken benimki hergun cicek aliyor? Turk erkekleri iki gunde cinsellik konusu acarken, yabanci olmasina ragmen benimki niye konuyu acmiyor? Tip olarak iskandinavlar dunyanin en iyisi olarak gorulurken neden Turk erkekleri gibi butun dunya bize bayiliyor havasina girmiyor?

1|0
    0|0
    • 3ay

Ama öyle sırf Türk erkekleri için tatile giden yabancı kadınlar tanıyorum dikkatini çekerim iş çiçek ile şunla bunla bitmiyor Türk erkekleri tabii bitanedir 😃

• 3ay

Tamam gosterelim?

• 3ay

Goster bakalim ne diyecek sesini de mümkünse kaydet hatta babani tanimak gerek 😃

• Irkçılık yapmayın

0|2
    0|0
  • Gorende yabanci ulkede yasiyo sanir.😃

0|1
    0|0
  • Damardaki kan 😉

0|1
    0|0
  • Türk kızları kadir kıymet bilir, vefalıdırlar, sadıktırlar. Yabancılar ise sürekli çıkar gözeten, vefasızdırlar.

3|0
    0|0
  • Bu paylaşım gülümsetti :)

0|1
    0|0
    • 3ay

İlginç bir kıyaslama ve genelde Türkiye'deki kız ve erkekler iki küçük çocuk gibi birbirlerine yorum yapıp duruyorlar... Tıpkı birbirlerinin saçını çekip tükürüp küfür edip şikayet edip tekrardan birbirlerine dönüp dışardakilere karşı birbirlerini tutan kendilerinden başka iyi arkadaşlar olamayacağını anlayan iki küçük çocuk gibi

• 3ay

Iyi bir yorum oldu 😃

• Detayı okumadım, gerçekten uğraşacak başka işiniz yok mu?

0|1
    0|0
  • Bizim türk erkekleriyle yabancı erkekler arasındaki farkliliklar nelerdir?

0|1
    0|0
    • 3ay

Bizim Türk erkekleri kendinden başka herşeyi düşünür onlarda ülkeleri yansa benim işim değil devlet halletsin derler 😉

• 3ay

Tabi tabi eminim öyledir

• gömmüşsün resmen o kadar da kötü değiliz.

0|1
    0|0
    • 3ay

Öyle mi sence?

• 3ay

Kapiya gelen misafir bile geri çevrilmez birşey demiyorsun ama?

• 3ay

Halen birşey demedin ama hanım efendi?

• Kiskançlıktan ölüyosunuz resmen be :D

0|0
    0|0
  • Hayirdir Türk kizlari yüz vermedi mi size iyi yapmışlar arkadaş olmayi haketmiyorsunuz demekki ;)

0|0
    0|0
    • 3ay

Siz böyle ön yargılı davranıp bütün erkekleri aynı kefeye koyarsanız durum bundan farksız olacak siz önce bir sap ile samanı bir ayırın önce 👍

• 3ay

uzalasacagimizi sanmiyorm o yuzden uzatmaya gerek yok...

• 3ay

Görende antlaşma imzalıyoruz zanneder 😃

• O yabancı kızların karşılarında burda ki erkekler gibi öküz yokturda ondan

0|0
    0|0
  • Çok demode bir konu sıktıı. Türk erkekleri sanki çok yakışıklı :D Olum neyin kafası bu aynı genler asdfghj anan Türk bir kere %80 sdfghjklş

0|0
    0|0
    • 3ay

Bak tam da canlı örneği oldun işte ne güzel sen böyle devam et 😃

• 3ay

sinir ettin tamam mı Allah inşallah sana böyle bir şeye yaşatırr da beni anımsarsın köpekler haram olsun lan türk kadınından emdiğiniz süttt

• 3ay

Sen bir git işine daha ne dediğinden habersizsin 😃

Erkekler Ne Diyor 7

• Pas vermemelerı egolu, ve ne bılıyım havalı gozle bakılıyor..
    Gerek var mı? Ne dıye arkadaş olsun kı?

0|1
    0|0
  • Kim olursa olsun insan olsun be

0|1
    0|0
  • Yabancı kızlar derken ülke belirtmelisin.. Afgan da yabancı Norveçli de..

0|1
    0|0
  • Rus kızları bir melek...

0|1
    0|0
  • Avrupalı kızlar güzeldir. Türk kızları bıyıklı kezodur...

0|1
    1|0
  • Ben ayrım yapmıyorum her yerde bu tür insanlar vardır

0|1
    0|0
  • Turk kızları çok çekingen ya da ne desem biraz egolu ama azcık yani :) yabancı kızlarmı onlara gelecek olursak çok çok çok çok rahatlar (her anlamda) rahatlar nerden biliyorum çunku kızlarla aram iyidir (baya) ^^ ama hoşlanmıyorum ilgi alanım değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...