Demokrasi diyenler?

Demokrasi demokrasi diye meydanlara inen aslında demokrasinin d si bilmeyen arkadaşlar sözüm size. Her görüşte insanlar olabilir buna saygi duymakta demokrasidir hatırlatırım.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bravooo:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Erdoğanın emirlerine uyuyorsan demokratsın, karşı geliyorsan terörist, vatan haini, din düşmanı.. v. s.

1|1
    0|1
    • 3ay

Aynen değil mi? Bende amma dert etmişim. Koskaca Ilker Başbuğ gibi adami terörist etmişlerdi. Hey gidi heyy

• 3ay

@Hesen46 biz Cumhurbaskanini sevsekte Atatürk e rakip görmüyoruz ama onlar ondan ustun bile gördükleri için oyle ler

• 3ay

Bak sen saygili birisisin ama birçok insan senin gibi değil ben cumhurbaşkanı mızı atatürke gelirsek ortada iyi ve kötü çok laf var ayrıntılı bir araştırma yapmadan bir yorum yapmıyorum

• Evet demokrasi taraftarıyız

1|0
    0|0
    • 3ay

Bizde demokrasi taraftariyiz. Ama birbirimize saygi duymuyorsak bu demokrasi değildir. Liderler barıştı birbirleriyle iyi oldular millet karşı partidekine veya farkli görüşteki insana saygi duymuyor

• ger-izekalıca şeylere nasıl saygı duyak ki ispatlayamıyor bişey yapamıyor sadece papağan gibi söylüyor

1|0
    0|0
  • DEMOKRASİ DE ARTIK TROLLENDI bu bır gercektır herkes kafasına gore yorumluyor demokrası ıle başa gelenler sılah lan ındırılıyor hemde bu demokrasıyı en cok savunanlar tarafından yapılıyor bm barış ıcın kurulmuş encok sılah satan 5 daımı ulkesı var. özgurluk dıye bahıran ıtlerın ulkesıne bakın en cok kısıtlama getıren ulkelerdır ınsanlar artık bu tarz yonetımlerden mutlu değil ınsan elıyle yapılan yasalar yonetım şekıllerı bırını mutlu ederken dıyerını mutsuz edıyor o yuzden bır an once ıslam medenıyetıne donmelıyız

0|1
    0|0
    • 3ay

Seriatla yurutulen ulkeleri görüyoruz. Onların icinde en iyisi bizleriz

• 3ay

muebbet verıpte ıcerde beslemeye karşıyım bu agır bır ceza değil ılla bır hukumet cıkıp af getırıyor yok ıyı halden yok duruşma ertelenmesı yık yeterlı kanıt yok brokrası ışkencedır kısasa kısas sen bana haksız bı yere tokat atarsan bende aynı şekılde hakkımı almalıyım. yasalar yetersız gunumzde haklısın ama bu yasaları nekadar ınsan elıyle oldugu surece kımse mutlu olmıcak guvende olmıcak vatan haınını bıle ıcerde beslıyon ey peygamber aramızda olsaydın ey ömer aramızda olsaydında adalet gorseydı mıllet

• 3ay

İste keske öyle olsaydı ama mümkün değil

• Din sömürüldü, ortak da çıktı. Şimdi demokrasi ve milliyetçilik de sömürülsün biraz. Keşke samimi olsalar, keşke demokratik, keşke vatanını seven olsalar.

1|0
    0|0
  • Evet herkes için olmalı
    Soru biçiminde olmayan paylaşım ✌

1|0
    0|0
    • 3ay

Sinirlendim ama engelleniyorum falan bilinclensin millet

• 3ay

E o zaman daha ne? Simdi sende giriyorsun bu genellemene, yakısyırıyomusun kendine bunu veya böyle olmayan baska insanlara 😕
      Neyse ondan ziyade kutuplasmayalım artık, birbirimize kardesce yaklasalımki kardeş olduğumuzu da hatırlayalım. Yannis düşüncelerimiz varsa da hemen savunmaya geçmek yerinede bunu kabullenip değiştirmeye düzeltmeye calısalım.
      Ama itham gibi olancada ister istemez karsı savunmaya geçiyoruz. Gerçekten refah, düşünceli bir toplum olmak istiyorsak dikkat etmemiz lazım birazcık 😇✌

• 3ay

Evet bende öyle düşünüyorum. Zaten Türkiye de liderler birlesti birlik mesajı verdi miting bile yaptilar birlikte. Insanlarda aynı olmali ama Atatürk deyince insanlara ne batıyor onu anlamiyorum engelliyorlar. Sinirlendigimde bu.

• güzel söylemişsin kardeşimde anlayan kim acaba?

O gece en çok aranan arama motorundan (google)

Demokrasi nedir?
    Tank nasıl sürülür?

konuyu özetliyor sanırım.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya anlamadığım karşıt görüş olabilir tamam ama hunharca saldirmak nedir yani hani demokrasi?

• 3ay

Evet her gün sehit veriyoruz hepsini de unutuyoruz

• 3ay

acı ama gerçek ne yazık ki...

• Türkiyedeki siyasi durum Cumhuriyeti Şeriat

1|0
    0|0
  • iyide demokrasi diye milleti meydanlara toplayan hdp yi tkp yi ve daha bir sürü partiyi cağırmadı

1|0
    0|1
    • 3ay

Ya onu geçtim bu ülkeyi kuran insana, onu savunanlara bile saygi duymuyorlar.

• 3ay

demokrasi işte ya anlayış kıt bir kerem

• 3ay

TKP Meclis'te olmadığı için çağrılmadı, tıpkı diğer 90 küsür parti gibi. Bunu özellikle sorman garip.

Yalnız bu hdp konusunu neden anlamıyor insanlar şaşırıyorum.

terörist bacım çocukları neden çağırılsın?
      Hdp dediğin parti katıksız pkk lı bir bacım çocuğudur ;)

• ben seks diyorummmm

1|0
    0|1
  • Ha sen cok biliyonya bide ogretmeye kalkiyon banim gozumle de sen d nin alfabede var oldugundan haberin yok!

0|0
    0|1
  • Bizim gibi, bilinç düzeyi 21. yy seviyesine ulaşmamış toplumlarda, demarşi ve demokrasi karıştırılıyor.

Birini (bir partiyi, bir belediye başkanını veya cumhurbaşkanını) seçtikten sonra, tüm erk ona devrediliyor, onun yaptığı demokratik sayılıyor. Neden? "Ee halk seçti işte"

Halkın düzenli olarak denetimde olmadığı bir sistem demarşidir. Ha... Ben demokrasiye de karşıyım ama o ayrı konu.

0|0
    0|1
  • Devlet insanların özgürlüklerini kısıtlamak için vardır hatırlatırım

0|0
    0|0
  • Neyi kast ettigini tam soylememissin lakin vatan hainliği fikirlerine saygi duymak aptalligin ve serefsizligin daha ilerisidir cidden açik açik tarih boyu dusmani ve zararini isteyen avrupa aşiği aptallar için konusuyorum

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben ne vatan hainiyim ne de başka bir şey. Vatanını cumhuriyetini ulkesini bayrağını vatandaşını seven bir Türk kiziyim. Bu sitede bir sey yazıyorsun Atatürk hakkında hemen hakaret edip silip engelliyorlar. Benim görüşüm A onun görüşü B bu hiç farketmez. Hepimiz ülkemize vatanimiza bayragimiza aşıksak Atatürk ü sevmissin veya Recep T. Erdogani sevmissin ne farkeder. Saygi duyulmuyor sa eğer bu demokrasi değil bunu demek istiyorum

• 3ay

Kesinlikle katiliyorum 😊

• 3ay

👏👏

• sen şuna desene o anda meydanlara inenler benim zoruma gitti diye

0|0
    0|0
    • 3ay

Yoo bende indim meydanlara bende gittim vatanimi milletimi bayragimi senden daha cok seviyorumdur.

• 3ay

yanlız yazdığın yazıdan yola çıkarak ben senin evde oturan kesimden olduğunu düşünüyorum

• 3ay

1. gün sokaktaydim ben. Tehlikenin en yoğun olduğu gün.

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...