Feministim diyerek ayrılmak istedim beni lezbiyen sandı ne yani feminist olan birini niye lezbiyen gözü ile bakılır?

Arkadaşlar bir çocukla tanıştım feministim dedim erkeklere inanıp güvenmiyorum dedim o da beni lezbiyen sıfatına koydu ve bana dediki bence bunları asabilirsin sen erkeklere ilgi duyuyosun seni buna iten ne oldu dedi yaa bu feminist olanları neden lez kılıfına koyarlar ki

1|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Cahillik tek sebep. Ayrıca feminizminde türleri vardır. Ben kadınlarımızın kendi ayakları üstünde durmasını, ülke ekonomisine katkıda bulunmalarını seviyorum. Bence kadınlar olmasa biz erkekler medeniyete ulaşamazdık. Tarımı bulan kadındır. Erkek avcılıkla uğraşıyordu.

1|0
    0|0
    • 3ay

Helal sana böyle düşünmeni secdum

• 3ay

Sevdim olacaktı

En İyi Kız Görüşü

• Fenizm erkek düşmanlığı değil ki sen yanlış anlıyorsun. O da yanlış anlıyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Kadın erkek eşitliği biliyorum ama benim bir tık ötede nefrette ediyorum o zaman noluyorum söyler misin

• 3ay

Ben erkeklerden korkmuyor ki onları sevmiyorum

• 3ay

İnanıp güvenmiyorum deyince onlara güvenmekten ilişki yaşamaktan korktuğunu sandım.

Erkekler Ne Diyor 12

• Ona küçük sürprizler yap

0|0
    1|0
  • Ben de pro feministim diyorum gay mısın diyorlar 😂😂 ateistim diyorum kedi mi kesiyorsun diyorlar halkımız çok cahil

1|0
    0|0
  • Cahilmis

1|0
    0|0
  • Cehaletinden

1|0
    0|0
  • Cahillikten:D

1|0
    0|0
  • bence sen de feminizmi bir arastir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Feminizmi biliyorum erkek kadın eşitliği

• 3ay

heterofobi diye bir sey olmayabilir kelimeyi ben uydurdum. senin erkeklere olan durumunun karsiligini bilmiyorum.

• 3ay

Bende bilmiyorum ya o yüzden femenim diyorum doğrusunu bulsam doğrusunu söylicemde doğrusu yok

• Karacahilmiş ya bari google amcaya sorsaymıs :D ne alakası var ya feminenlikle lezbiyenin :D

1|0
    0|0
  • Benim bildiğim feminist insanlar zeki kişilerle beraber olur sen yanlış sulardasın bil istedim

1|0
    0|0
    • 3ay

Doğru ben hep salaklara denk geliyorum

• 3ay

Bol şans ozaman sana , Ama bir tavsiye sana benden Feminist olmanın normal olması gibi bunu karşındakini iyice tanımadan yansıtmakta çok iyi bir karar değil. Yoksa olağan dışı durumlarla karşılaşıp canın sıkılabilir. Biraz tanımak en doğrusu.

• Sen dahiline deng gelmişsin

1|0
    0|0
  • Can sıkıntisina ne yapicaginizi sasiriyorsunuz

0|0
    0|0
  • en başta niye tanıştın o zaman? :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Olay şöyle oldu kan vermeye gittim sonra o da beni orda görmüş arkamdan geldi tanışmak istedi bende femenim dedim lezbiyen kılıfına koydu

• 3ay

Adımı yaşımı biliyo çünkü beni muayene eden hemşir o bilgilerimide aldı

• 3ay

sen onunkini biliyor musun?

• Gidişat lezbiyenliğe gider bu yolun sonu orasıdır sen başlamıssın yürümeye

0|0
    0|0
    • 3ay

Ay sacmalama kendi cinsimle olacak kadar cirkinlesmedim

• 3ay

Sacmalıyosun cidden

• 3ay

sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Toplumda böyle bir yanlış algı var

1|0
    0|0
  • Feminizmi çok yanlış anlamışsınız.

0|0
    1|0
    • 3ay

Herkese aynı cevabı vermekten sıkıldım biliyorum kadın erkek eşitliği ama ben nefrette ediyorum o zaman noluyorum

• 3ay

Feminist kızımız kadınlara sataşıyor. Aman ne kadar feminist asdghloskb gizliden klavye artistliği kolay tabi.

• 3ay

Sende gizli ol artistlik yap öyleyse çok mu zor herşey bildiğini sanıp aslında hiç bir 💩bilmeyen kızımız cevap verdi aman ne hoş 😒

• çekememezlik boşver

1|0
    0|0
Yükleniyor...