Gerçekten her şey para/fizik mi?

Sitede ki bir çok mavili kadınların para Avcısı olduğunu düşünüyor ve pembeliler de erkeklerin sadece fizik için sevgili olduklarını düşünüyor. Ben paraya düşkün biri değilim. Ve erkeklerin sadece fizik için sevgili olduklarını düşünüyorum. Siz? Not: Lutfen saygı çerçevesinde görüş yapın. Birbirimizi aşağılamadan lütfen.

Güncellemeler:
3ay Nolucak bu dünyanın hali ya? Hersey menfaat için mi? 😔😔😔

0|1
14|61

En İyi Erkek Görüşü

• para biter
    güzellik fizik bozulur..
    herkes yaşlanır
    sonunda kalan sana mutlu bir huzurlu hayat olur bu olmadıktan sorna parayı ne yapalım dünyanın en yakısıklı olsam ne olacak

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 60

• Aslında insanlar maddeci olduğu için böyle ve ben bunun son zamanlarda olduğunu düşünmüyorum. Hep var olan bir şeydi. Mal mülk sevdası uğruna değerlerini hiçe sayanlar, başlık parası isteyenler, zengin arayışında olanlar, ilişkide sadece cinselliği düşünüp aşkı kullananlar vs. Marka, para, güzellik, zevk peşinde olmanın getirdikleri, hayatın her alanına yansıyor haliyle.

1|0
    0|0
  • Ben de kadınların sadece para için, erkeklerin ise aşk için, sevgi için olduklarını düşünüyorum. Hadi bakalım

1|2
    0|0
  • Mehmet Akif in bir sözü geldi aklıma
    Aldanma insanların samimiyetine Menfaatleri için gelirler vecde
    Vaad etmeseydi Allah cenneti O'na bile etmezlerdi...
    Onun için herşey menfaat olmuş

1|0
    0|0
  • Bu zihniyetten uzak durdum. medya dünyasını ve büyük şehri bıraktım. kasaba gibi muhitte kendi halimde yaşıyorum

1|1
    0|0
  • değil tabiki

1|0
    0|0
  • Para...

1|0
    0|0
  • hadi ama birbirimizi kandırmayalım da bir öz eleştri yapalım bu dünyada herşey menfaatten ibarettir biz insanların yaptıgı bütün emeller kendi çıkarı içindir herkes kendini kandırıyo ona bakarsan ben sanal ortamda kötü insan görmedim kime sorsan iyiyim diyo

1|0
    0|0
    • 3ay

😕😕😕

• 3ay

daha çok gençsin 18 yaşındasın sanırım üzülme hayata daha yeni başladın ne insanlar tanırsın ne insanlar görürsün daha kıymetini bilen insanlar da çıkar karşına

• Kesinlikle öyle ve bu olması gerekiyor

1|0
    0|0
  • Eskiden sevgiye önem verir evlilik düşünürdüm ilişkiyi uzun tutmaya çalışırdık baktım insanlar sahte gençlik hevesi var artık ben de fiziğe önem veriyorum evlenmeyeceğimi bildiğim için kimsenin sorunluluğunu çekemem eğlenmek istiyorum evlenene kadar yeni felsefem bu

1|0
    0|0
  • Elinize sağlık, çok doğru bir paylaşım. Sizin gibi insanlardan toplumumuzda daha fazla olmasını isterdim.

1|0
    0|0
  • Bende fizik düşkünü biri değilim ve kadınların sadece para için sevgili olmayı geç evlenmeye kadar götürdüğünü düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Ben bu sitede kendimi hep istinalardan hissettim kızların da içinde de istisnalar var ben fiziğe önem vermem her kızında para düşkünü olduğunu sanmıyorum iki üç tane erkek kızlara laf söylüyor diye bütün erkekleri gömmeyin lütfen

1|0
    0|0
  • Kadınların %80 i daha lüx bir yaşam sürmek için evleniiyor. Birde çocuk yapıp anne olmak için
    Erkeklerin %80 i sevdiği adınla evlenmek ister ama. Hep başkası olur. Neden de yukırda belirttiğim istatistiktir

1|0
    0|0
  • Yani sonuçta beğenilmesi gerekir öncelikle bir kadının sonradan karaktere bakılır kime gidersen git durum böyle yani

1|0
    0|0
  • Şu hayatta mutlu olmak için ya gelirin iyi olacak ya da giderin. Bizde ikisi de yok f*ck fakiriz😂. Şaka bir yana aynen sana katılıyorum. Sevgili için fizik eş için farklı şeyler de devreye giriyor. Tabi herkes böyle diye bisey yok.

1|0
    0|0
  • Söylediklerinden anlamadım ama para olan yerde herşey olur diye söz vardır yalan yanlış birşey dir bu her para olan yerde huzur mutluluk olmaz ha kadın varsa yanında bil ki paran için geliyordur sana

1|0
    0|0
  • Genelde öyle herkes ama bazı kişiler çok abartıyorlar bence yok vücutu olsun yakışlık olsun parası olsun akıllı olsun mükemmel olsun Allah aşkına bu söyledikelriniz hepsi bunu söyleyenlerde mevcut mu değil kesinlikle neyin kafasını yaşıyorsunuz siz

1|0
    0|0
  • Hersey ne fizik ne de paradir. Ama bunlarinda goz ardi edilmedigini soyleyebilirim. birbirinin tamamlayicisi seyler oldugu gercektir.

1|0
    0|0
  • Fizik değil zeka önemli

1|0
    0|0
  • Her şey para

1|0
    0|0
  • Hayır kadınlar hem fizik hem para için sevgili olurlar
    Sen'inde düşünmek istediğini söylediğini düşünüyorum bpyle düşünmediğini sende biliyorsun

1|0
    0|0
  • Ben hep dürüst birini aradım lakin 1 tane bile oembeli dürüst dostluk atkafaşlık kuran uok para tip önemli

1|0
    0|0
  • kişye göre değişir

1|0
    0|0
  • evt artık hersey buyuk meme ve bordo dudak !!!

1|0
    0|0
  • Ben kimyaya bakarım genel olarak

1|0
    0|0
  • para çok önemli bir faktör kim ne derse desin... hazıra konmak isteyen çok kız var kendimden biliyorum

1|0
    0|0
  • Hepsi

1|0
    0|0
  • Fizik önemli ama kişilik ve karakter daha önemli

1|0
    0|0
  • erkekler fizik kadinlarda hem fizik hem para pesindeler. yani bunlar ahir zaman alemeti zaten 😊

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence buradaki erkeklerin cogu fizik icin sevgili oluyrolar. Olmasa bile buyuk bir etkisi vardir. Elbette 100 kilo kizi kimse istemez.

1|1
    0|0
  • Herkesi aynı kategoride tutmak yanlış. Her çeşit insan var. Olanda olmayanda var.

1|2
    0|0
  • Hersey sadece para ya da sadece fizik degil. Sadece karakter de olamaz ama

1|2
    0|0
  • herşey fizikmi bilemem ama paranın önemi var sonuçta kimse alıştığı şeyin daha altında yaşamak istemez

1|0
    0|0
  • Değişik

1|0
    0|0
  • Bazen paranin satin alamadigi o kadar cok sey varki. Bazilari paraya yatirim yapar bazilari insanliga fizikte parada gecici bence

1|1
    0|0
  • İki tarafta karşılıklı çıkar ilişkisi yaşıyor işte adına da aşk diyorlar

1|1
    0|1
  • evet

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Evet bencede öyle

1|0
    0|0
  • Her şey değil bir kısmı. Mesela %40 etkiler totalde.

1|0
    0|0
  • evet oyle

1|0
    0|0
  • Hayır değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...