Neden boyleyim, neyim var?

Duygusal biriyim ve sevgi dolu biriyim. Sevdim mi cok severim ve o insana sarilirim vakit geciririm falan. Ama o insanla tartisirsam, bana kuserse veya bir sure yuz vermezse ondan nefret edebilirim hatta arkasini dondugunde sinirimden gerizekali gibi kotu kelimeler soyleyebilirim. Iyi biri oldugumu soylerler ama artik iyi biri oldugumdan suphe duymaya basladim. bir tek kendimi dusunuyomusum gibi gelmeye basladi yani kendimi asla ihmal etmem hatta bazen sirf kendimi rahat ettirmek icin yalan soylerim. Bazen insanlara iyi ve merhametli davraniyorum bazen ise kotu ve kibirli. Neden boyleyim neyim var? Kafam cok karisik. Bide cogunlukla cevreme yani arkadaslarima karsi kusurlarimi yansitmamaya calisiyorum, sinirli ve kaba tarafimin oldugunu cok bilen yok ailem disinda.

Güncellemeler:
3ay Ve kucuk seyleri buyutebilirim kavga edebilirim, esyalarim falan cok degerlidir
3ay Bide cogu zaman kendi hatalarimi gormezden gelirim baskalarini elestiririm, onlara suc atarim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora görün deri

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aslında bende senin gibiyim ama benim sinirli kötü tarafımı herkes bilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hastasın

0|0
    0|0
  • Neden böyle? Nesi var?

0|0
    0|0
  • Tanisabilirmiyiz bende senun gibi sevdslaniyrum ama sevdiğumun karsiliğini hic bir zaman alamadum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...