? Eşimin ailesi?

Esimin ailesi beni cok seviyo kaynanamin bir kötülügnü görmedim simdiye kadar cok iyiler bana karsi ben konusunca gözlerimin icine bakiyorlar ve hediyeler aliyolar fakat beni bu ilgi bunalti bende onlari seviyorum ama benim üzerime bu kadar düsmeleri ve ilgilenmeleri cok sıkti biktirdi artik onlari pek görmek istemiyorum gidesim gelmiyo cünkü basim sisiyo bana sormadan benim adima bir seyler yapmalari beni sinirlendiriyor bide.. esime diyorum onlarada anlatmaya calisiyorum nafile ayni haraketlere devam ediyolar ve zorluyolar beni istemedigim seyleri yapmama hayirdan anlamiyolar israrcilar.. biliyorum benim bircek konuda iyiligmi istiyolar bana yaranmak istiyolar fakat bana daha cok zarar veriyolar.. esimle benim aram bozuluyor ve stress yapiyorum sagligimdan oluyorum.. sizce ne yapayim normalmi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• o ılgı alakayı bekleyen ne gelınler var kıymetini bil eşinle de tartışma en azından başkaları gıbı yapmacık değiller samımıler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim kaynanamda bana isteklerini sıralar daha tanışmadan bence kıymet bil biraz ve eğer ki çok rahatsızsan bunu eşinle konuşabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ayrıl

0|0
    0|0
  • İşte kadınları anlamak imkansız. Bazıları kaynanadan şikayet eder bazıları ilgiden...

0|0
    0|0
  • sende eşim gibisin normal tabi

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zararlıdır sevgininde öyle... nerede duracaklarını bilmeleri lazım..

0|0
    0|0
  • ne nerkeze ucundan azcık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi olsalar suuuç olmasalar suç. Kaynanalık yapsaydı görürdüm seni.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...