Abimin sevgilisi?

arkadaşlar abimin bir sevgilisi var İstanbul'da oturuyo uzaklar yani. kız cok seviyo abimi deliler gibi. fakat bana durmadan yazıyo geceleri olsun sabahları olsun senle sohbet etmek bana iyi geliyo iyiki varsın felan diyo. ama abimede söylüyo kardeşinle konusuyorum diye amaç ne çözemedim?

Güncellemeler:
3ay evleneyi düşünüyorlar bu arada

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kaleyi içten fethetmiş :)
    Aile büyükleriyle yakın olması yerine, kardeşiyle yakın olması daha mantıklı.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ayır onları madem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen belliki rahatsız oluyon iyi veya kotu bu kadar cok yazmasi bencede sacma belki istemiyosun arkadas olmak bence cok cevap verme abinin esi olcaksa bile konusmak kanka olmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • 3ay

yani bilmiyorum yegenim var cok tatlı büyüyünce cok yakısıklı olcak senin gibi felan diyo

• 3ay

yani mümkünmü abimi seviyorken içten içe beni istiyor olması?

• 3ay

valla devir cok kotu bence uzak dur mumkun mertebe

• Sana durmadan yaziyorsa, abine ne ara yaziyor?

0|0
    0|0
  • hemen yanlis yere cekmeyin abini sevdigi icin ailesinide sever. Senle konusunca kendini gercekten iyi hissediosn abisine en yakin sen oldugun icin

0|0
    0|0
    • 3ay

ama mesela şöyle bir muhabbet geçti. yigenim var çok tatlı fotosunu istedi attım. büyüyünce cok yakısıklı olucak bu dedi. sana benziyo dedi güldüm. mersinin kızları yananacak bitecek dedi. kim için dedim yigenin ve senin için dedi

• 3ay

yani ilk başta zaten öyle düşündüm saçmalama felan dedim ama bilmiyorum abimden cok benımle ilgileniyo

• 3ay

sizlere kendini sevdiriyor iste gelin olcak ya hani bunlarin altinda bisi arama ha daha fazlasi olur falan dilan o zaman dersinde bunda bisi yok :) beni seven biride öyleydi ablamla surekli yazisirsi hayallerini anlatirdi benle konustugunda anlatirdi ustune titrersi ablamin bu tamamen beni sevdigi icindi kendini rahat hissediyordu aileye yalin hissediodu kendini sevdiriyordu falan ama iste ben sevemedm o ayri konu :))

Erkekler Ne Diyor 2

• sana abayı yakmıs

0|0
    0|0
    • 3ay

olm abime deliler gibi aşık ama evlenecekler

• Eminim kötü bir niyeti yok sadece senledearasını iyi tutmak istiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...