Babamin bu yaptığı nedir? Yardim edin lütfen?

Ben ablam kardeşim ucumuze cektirmedigi kalmadı sürekli tehdit ediyor en küçük tartışmada bir dediği olmasın telefonlarimizi topluyor para vermiyor interneti kesiyor eve kapatiyor okuldan alirim diyor dediği olana kadar.

Annemde bizi savunuyosa çıldırıyor ayrılmakla tehdit ediyor aglatiyor kadini. Ablam universtde burnundan getirdi bize çalışmayı yasaklayip kaç ay para göndermedi

evden kacmak istiyoruz ucumuzde kardeşim de intahar etmeye meyilli artik boyle hayat mi olur bu konuda ne yapabiliriz kimden yardim alabiliriz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence intihar etmek yerine o pisliği o yobazı işkenceyle öldürün de bir işe yarasın boşa gitmesin ölümünüz.

1|0
    0|0
    • 3ay

Bunu da dusunmedik değil ama kolay degil iste daha neler yapıyor bir bilseniz agziniz açık kalir

• 3ay

Bizim Suçumuz neydi peki şu yasimiza kadar ne psikoloji kaldı ne huzur hergun ağlayarak geçti

• 3ay

merask etme yaptığını bulur sonu çok kötü olur çok.

En İyi Kız Görüşü

• Bir polise anlatın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu fikri inşallah değişir baban kendi ailesinden anasından babasından ne gördüyse aynısını yaparı kızma ama cahilliyet dolu düşünceler ne denilir ki

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle zaten ama dayanamiyoruz işkence resmen bide fiziksel şiddette var

• 3ay

bunu söylediğim için utanıyorum kendimden ama o zaman hukuki yönden haklarınızı arayarak kendinizden uzaklaştırabilir ya da siz uzaklaşabilirsiniz.

• Canı sıkılmış gitme üstüne

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun öyle babanın tövbe tövbe

1|0
    0|0
  • Polisten yardım almayı denediniz mi? Aile bakanlığına başvurdunuz mu?

http://www.aile.gov.tr/
    Sosyal destek hattı : 183
    Sosyal yardım hattı : 144

0|0
    0|0
    • 3ay

Elinden alırlar bizi o kesinde nerde kalırız peki 17 yasında kardeşim var

• 3ay

İşte bu sorularını onlara sor bakalım. Arayınca bilgi amaçlı aradığını bir kaç sorunuzun olduğunu söylersin. Rızanız olmadan kimse kimseyi almaz sanırım ;)

Siz yaşadıklarınızı olduğu gibi anlatın eksiksiz bir şekilde.

• aile bakanlığı boşuna kurulmadı

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki nasıl sonuclanacak kardeşim 17 yasında bizde resitiz elinden alırlar bizi nerde kalicaz?

• 3ay

bakanlık herşeyinizi ayarlayacak bu durumu onlarla konuşacaksınız zaten. hapiste kalacak değilsiniz kokmayın :D

• Değiştirin.

0|0
    0|0
  • ne yaptnız bu adam bu kadar delirdi sıkı yönetime başvurdu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Birşey yapmadık dogrudurust giyinir davraniriz kendisi çok inatçı küçüklükten beri ne derse o olsun ister bizi yönetir

• 3ay

Ortalık kötü de biz neyapalim okumayalim mi evdemi tikilalim bagriltisinimi dinleyelim onun her sesini duyusumda kulaklarimdan içeri ateş puskuruyo sanki

• 3ay

tabi sizler içinde zor durum umarım kısa sürede çözüme kavuşur

• Sırf babanız yüzünden, kendi hayatınıza kıymanın ne mantığı var. Allah yardımcınız olsun yine de.

1|0
    0|0
  • Sığınma evine gidebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Nerden nasıl gidicez kardeşim 17 yasında onu alirlarmi

• 3ay

183 ya da 144 ü arayıp konuşun bence, Aşağıda arkadaş yazmış, Yardımcı olurlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Polis

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne diycez nerde kalicaz işte ve annemiz ne olacak

• Koyun tekmeyi iskele babasına

0|0
    0|0
Yükleniyor...