İslam dinine ve kapalı insanlara düşmanlığiniz ne hayırdır?

Müslümanlara geri kafalı , yobaz demekle siz ileri kafalı mi oluyorsunuz?

2|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü bizler o muhteşem batı için ölüyoruz; ne yapsalar yapmak için canımızı bile veririz. Onlar yeter ki yapıp popi etsin; hemen uygulamak şereftir bizim için. Onların mallarına dünya para veririz, yaptıklarını yapınca modern zannederiz kendimizi, ahlak değerlerimizi hiçe sayarız ama Batılı gibi görünürüz; ne mutlu bize 💪( !)

Bir millet; şayet değerlerini, tarihini unutur ve özentilikle yapılandırırsa kültürünü; yok olur gider. şu an gidilen yol acınası; batı özentiliğini gördükçe üzülüyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanlık avrupadan gelse hepiniz müslüman olacaktınız şimdi bu düşmanlık ne dimi

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• İslam dinine karşı olan zavallılar şeytanın köpekleridir ve biz köpeklerin havlamasına aldırış etmeyiz

1|0
    0|0
  • Doğa Bilimlerinin ilk yudumu insani ateist yapar bardagin dibinde insani tanri bekler ünlu bir bilim adami soylemisti bunu sanirim cahil olan ta kendileri

0|0
    0|0
  • Sana sadece önerebileceğim "Edip Yüksel - Kuranda başörtüsü" diye Youtube araması yapman olacaktır. Neden dediklerini daha iyi anlarsın.

0|0
    0|0
    • bakacağım.

• Allah seni ve senin gibileri bildiği gibi yapsın!
      Hidayet nasip etsin.. Islah etsin..
      Vakit kaybısın..

• @MütefekkiriSeyyah Saygı duyarım, selametle...

• Olabilir tabi

0|0
    0|0
  • Hayıra bayır.

0|0
    0|0
  • Dinini yaşayana değil dinciye dusmanim. İkisi çok farklı şeyler

0|0
    0|0
    • Şu an da ikisini de birbirinden ayırdıklarıni pek düşünmüyorum. Dini yaşayan insanı da dini savunan insanı da yobaz görüyorlar

• çünkü geri kafali ve yobazlar? dusmanlik degil bu. yerinde bir tespit sadece.

0|1
    0|0
    • Niye geri kafalı ve yobazlar? Dünyadi milyarlarca insan geri kafalı ve sizin gibi zihniyetlr ileri kafalı mi oluyor?

• Ve Kuran'ı Kerim insanın yazabilecgi kadar basit kitap değil. Ön yargilarini bir kenara bırakıp bakmani tavsiye ederm

• bak otuziki yasindayim 16 senedir ateistim. senin onyargi dedigin sey kelime oyunu burada. sen bir arguman sundun. yanlis kaynaklardan bakiyorsun dedin. ben de doğru kaynak goster dedim. konuyu baska tarafa cektin. dini iyi bilen bir suru insanla konustum. bu arada sen o kadar iyi bilmiyorsun sen de konus iyi bilen birisiyle. ben senden daha iyi biliyorum ama sen benden ogrenmek istemezsin. bu dini iyi bilen kimse bana savunduklari seyler hakkinda kanit sunamadi. onlar solundu ama senin gozlerin muhurlenmis diyeceksin zahmet etme. ilk defa din tartismasi yapmiyorum. deizim bile daha mantikli sizin dinlerinizden.

• Haklısın hoşgörüz davranıyorlar

0|0
    0|0
  • Dini sevmek, gereklerini uygulamak başka birşey; aptallık, cahillik ve yobazlık bambaşka birşey.

0|0
    0|0
    • Ülkemiz de kendini ileri görüşlü sanan insanlar daha bu ikisini ayırt edemiyorlar ama

• Bende aynı şeyi kendini '' dini bütün '' sayan insanlar için söyleyecektim.

• Alayınız mal

0|0
    0|0
  • Yobazlardır. Ne var burada? Yanlışsam yanlışsın deyin.

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
    • Belki de sizin gibi zihniyetlr yüzündendir. Arkadaşı ateist oldu diye kendi dinini kotuleyecgni düşünüyordr.

• emin misin sorunun o amaçla sorulduğuna?

• Kendileribu modern ilan edenler ama aslında cahilliğin dibine vuran bir grup varlık.
    Kimsenin inancına, yaşamına hakaret edemeyeceğini bile düşünemeyen ama başkası kendine bir şey söylediğinde celallenen saçma sapan insanlar sadece. Bunların dediklerini de takmak olmaz, konuşsunlar kendi kendilerine.

0|0
    0|0
  • Ben valla saygı duyuyorum müslümanımda zaten

1|0
    0|0
  • Saygı karşılıklı olur

0|0
    0|0
  • Cahiller iste umursamamak gerekir

0|0
    0|0
  • İslam dinine ve her kapaliya dusmanligim yok ama ustu minare alti kerane karilara dusmanligim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...