Bir teşekkür bile etmeyen kız tipi?

Askeri hastane'den çıkıp, durakta minibüs bekliyordum. Birden bir kız nerede olduğunu sorup kaybolduğundan bahsetti, elindeki telefonu verip annesiyle konuşturdu, annesi bana "Kızıma yardım et evladım pek bilmiyor oraları." Ben de "Tabi ne demek" dedim. Minibüse bindik, indikten sonra uzunca yürüyüp ona yolu tarif ettim, yol boyu askerlikle ilgili de konuştuk, tam işte şurdan otobüse binerseniz ev'e gitmiş olursunuz dedim parmağımı işaret ederek. Sonra kız değil teşekkür etmek yüzüme bile bakmadan yolun karşısına doğru yürümeye başladı ve kafamdan kaynar sular boşalmış gibi oldum... Öyle güleryüzlü davranan, o kadar konuşan ve yardım ettiğim kişi teşekkür bile etmedi. Ne desem bilemedim...

Güncellemeler:
3ay Unuttuğunu hiç sanmıyorum. Ayrılacağımızı biliyordu.

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Sen de geleceksin sanmıştır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde mahalleden yukarı çıkcam, pek tekin bir mahalle de değil yabancı bir bayan bana minibüs geçiyor mu bu saatte diye sordu normalde geçiyor ama zor geliyor dedim taksiyi durdurdum hanfendi isterseniz gelin dedim utanıp bindi neyse yukarı çıktık taksi ücretini vermek istedi,50 kuruş bozuğum yoktu sadece onu alıp gerisini verdim, zaten tek başıma vercektim belki parası yoktur, olsa da istemem zaten.

İndik bir teşekkür etmedi, hayır ben gel bir kahve içelim canım demeni beklemiyorum ki nezaketen insan bir teşekkür eder.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İnsanlar nankör.

0|1
    0|0
  • unutmuştur ki sanmıyorum ya da egoludur

0|1
    0|0
  • Unutmuştur.

0|1
    0|0
  • Erkek olduğun için çekinmiş utanmış olabilir bazı kızlar karşı cinsten çok çekinir

0|1
    0|0
    • 3ay

Ne çekinmesi, habire konuşuyordu. Tanımadığı kişiye (ben) telefonu kulağıma uzattı (hatta koydu) "konuşur musunuz?" diye sormadan.

• 3ay

Karaktere bağlı yetiştiği ortama bağlı mesela bende de tam tersi bir insan bana ne yaparsa yapsın önümden taşı çekse bile teşekkür ederim minnettar kalırım.

• Egoisttir veya unutmustur

0|1
    0|0
  • Ay yazık okurken ben üzüldüm , besle kargayı oysun gözünü.

0|1
    0|0
  • Vardir oyle tipler kendileri bişey zanederler

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen ben Bende teşekkür felan etmiyorum Bnada hep kendini çok beğeniyorsun diyorlar ama ben erkeklerde biraz utanıyorum ONun için edemiyorum

• Ahlak kurallarını bilmiyosa demek ki

0|1
    0|0
  • Bir "hi" bile demeyen Justin gibi kızdır. İtibar etmeyiniz.

0|1
    0|0
  • kibirlidir

0|1
    0|0
  • Dalgınlığına gelmiştir belki...

0|1
    0|0
  • neyse o hayvanın yerine insaniyet için biz teşekkür edelim teşekkür ederim efendim :)

0|1
    0|0
  • Seni hayin sokakta gmrdüğün kızlara yardım neden ediyorsun? Böyke kalırsın işte

0|1
    1|0
    • 3ay

Valla yardım edilir diye bir tarafıma tabela asmadım. Yardım istedi. :)

• 3ay

Ankaralı değilim.

• 3ay

Peki kimseye yardım ettiğini duymayım

Erkekler Ne Diyor 5

• Tam bir odundur uğraşılmaz

0|1
    0|0
  • Var işte öyle taş kalpliler

0|1
    0|0
  • sen insanlığını yapmışsın karşındaki eşekse senin ne suçun var

1|1
    0|0
  • Hepsi dereyi geçene kadarmış işte :D

0|1
    0|0
  • Kardeş kaybolmuş korkmuş dalmistir eminim sonradan aklına gelmiştir sen üstüne düşeni yaptın tebrik ederim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...