İzmirin kızları sanki küçük dağları ben yarattım havasındalarr?

bir kaç kere izmirde bulundum cok guzel sehır cok begendım ama kızları o kadar acık sacıklar kı benım yatarken gıyındgm kıyafaetlerı onlar dısarda rahatlıkla gıyıyolar hatta servıs beklerken yaslı kadın mını elbıse gıymıs sasrdım kılolu kız göbeg var sıyah pantolandan saklmaya calısmıs göbeg acık kıyafet gıymıs yagları salanıyo çok kötu goruntu siz oranızı buranızı gösterınce ne oluyo ne anlıyosunuz.. İzmirin kızları bu kadar havalıyım ayakalrını bırakın eve gıttıgınızde yıne aynı sızsızzn zengın popiler görunme cabalarında olmayın sahsen gözumde cok küçük görundunuz kıskanmak degılmı kıskanmamda acık sacık olmayı

0|0
25|32

En İyi Erkek Görüşü

• millet uzaya yerleşti
    biz hala o nasıl giyinmiş
    bu ne yapmış--fitne fesatlık
    tek cevabım=sanane!

3|2
    0|0
    • 3ay

o zamn benım yazımdan sanane

• 3ay

Aynen millet uzaya çıkmış biz, bunlarla uğraşıyoruz.

En İyi Kız Görüşü

• Aynen kezban çok haklısın.
    Çok rahat ve özgür oluyorlar değil mi bir de önüne gelen herkesle yatıp kalkıyorlar :D :D

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bunun adi modern olmak senin düşüncen yobazlik
    Onlarin giydiği moda
    Seninki kıskançlık
    Sen neden dersin onlar sanane der
    Adına da çekici ve güzellik denir
    Izmirliyim bilirim ve alıştım haddinden fazla ego özgüven var ve kesinlikle onlar doğru sen yanlış o yüzden sıkma canını nasıl olsa bir gün asıl gerçekler ile yüzleşince iş işten geçmiş olacak sen kendinden sorumlu ol başkasına laf edersen hatali sen olursun

1|0
    0|0
  • Yahu nasıl kıskanmış nasıl kıskanmış. Çatır çatır çatlıyor içinden.

İzmir'in kızları çok güzel ve bakımlı olur her daim. Aşırı güzel olmayanı bile bakımlı olduğu ve kendine yakışanı giydiği için çekici olur. Aksini iddia eden eden de böyle kıskanıp sorular sorar.

:D :D

1|0
    1|0
    • 3ay

ya ne kadar kıskandım bılemmm kendımı paralıyrum onlar gıbı olmak ıcınn

• 3ay

Kıskanmadıysan buraya taşıma sebebin ne çekememezliğini?

• Bir İzmirli değilseniz hiç bir zaman anlayamazsiniz bunu..

Kiskanmayi birakin artik , bütün dağları biz yarattik😎

2|1
    2|0
  • Aferim sana be iyi demissin

2|0
    1|0
    • 3ay

saol Allah razı olsun

• 3ay

saol ALlah razı olsun böyle dusundugn ıcnı

• 3ay

Iyi bir insandin keske senin gibi olabilsek

• Sen fazla komplekslisin, onlar gayet efendi ve mütevazıdırlar.

2|0
    1|0
    • 3ay

kompleksı falan degılım bana gore ters yanlıs bunlar

• Hepsi gereksiz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş hesabı...

2|0
    0|0
    • 3ay

alakası yok ıstesem bende olurdum ama cok sukur elhamdıllah tesetturluyum cok ta mutluyum ıyıkı kapanmısım aslada özenmedım özenmem de benım vucudumu elalalem görecgne helalım görsun daha ıyı

• 3ay

bılıpte susmak dilsiz seytandır ıyı gunler !!

• 3ay

bile bile gıybet etmek dilli şeytandır iyi günler.

• açık saçık giyinme sebebleri havalı görünmek felan değil . kendilerinde öyle güzel öyle yakıştırdıkları için giyinmişler. saygı duymak lazım. İzmir kızları candır can :D

0|0
    0|0
  • 80 ilin kızlarının derdi İzmir kızları olmus

2|0
    0|0
  • İzmir öyledir

0|0
    1|0
  • bursadakiler daha fena kız 150 boyunda 190 asagına erkek demıyor

1|0
    0|0
  • Bir çoğu böyle olabilir ama kimin içinde ne kaşarlık yatıyor bilemezsin. İstanbul'da her semtte bu kadar açık giyinen yoktur belkide ama içlerinde ne kahpelikler yatıyor kim bilir.

0|0
    0|0
  • Yok be iki güzel söze hemen, neyse 😂

0|0
    0|0
  • izmirde değil çoğu yerde var dediğiniz gibi olanlar yakışmıyorsa giyme doğru tespit

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar küçük dağları yarattılar kızlarımıza laf yok çok tatlılar 😂

0|0
    1|0
  • İzmirde kızlar teklif ediyor

0|0
    2|0
  • Kıskandın de mi

0|0
    0|0
  • Konyalısın değil mi

0|0
    0|0
  • genelleme yapman hatalı

0|0
    0|0
  • İzmirin kızı gibi kız yok ayrıca haklısın hata yapıyorlar küçük değil büyük dağları yarattılar

0|0
    0|0
  • Bana ne demeyi öğrenmelisin

0|0
    0|0
  • salla bea

0|0
    0|0
  • Hayir cok guzeller

0|0
    0|0
  • Onlar için ne kadar çıplak olursan o kadar modernsin diye biliyorum

0|0
    1|0
    • 3ay

Allah ıslah etsın ne dıyımkı rabbıme sukurler olsun öyle bı yerde yasamamısm

• Acik casi benim için Türk kızları hep öyle o yüzden Türk kız kakik poplu

0|0
    0|0
  • Olabilir...

0|0
    0|0
  • ama çok güzeller hakkını yememek lazım
    siz nerelisiniz

0|0
    0|0
  • Eee orası İzmir farklı bir dünya

0|0
    0|0
  • Suç onlar da değil tüm türkiye derse ızmir in kızları güzel sonucu bu olur 😆

0|0
    0|0
  • sadece izmirin değil. kizlarin hepsi öyle ler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 24

• İzmirli değilim ana hiç senin gibi düşünmedim. Bazılarında fazla ve gereksiz bir ego var ama genellemek gerekmez. Yaşlı teyze hakkında söykediklerin hoşuma gitmedi. İsteyen istediğini giyer. Sen begenmedin diye kadın çarşafa mı sarınsın.

4|1
    0|0
  • Sana uygun olmayabilir. Herkesin kendi hayatı!
    Ama haklısın insanoğlu kendi gibi olmayanları, düşünmeyenleri dışlama eğilimindedir. Fakat bu doğru bir düşünce tarzı değildir!

0|0
    0|0
  • Sezen abla ne demiş:
    Hiçbir topuk tıkırtısı bu kadar davetkar çalamaz
    Bir göz vuruşuyla yerle bir eder böyle bi'şey olamaz
    https://www.youtube.com/watch?v=B8EAfFui9CU

0|1
    0|0
  • pek diyecek bir şey yok aslında.. insanlar istediği gibi yaşamakta özgür.. sende haklısın bana da garip geliyor o kadar açık seçik giyinmek geçen hafta ben de izmirdeydim.. küçük bir yerde köyde yaşadığım için bana da abes geliyor.. ama yapacak bir şey yok. insanlara karışamazsın.. orası öyle bir yer.

0|0
    0|0
  • İzmir'in kızları koymuş sana anlaşılan:) sadece İzmir'de değil tüm dünyada insanlar bu şekilde giyiniyo, aynı şekilde kapalı olanlar da var. Çeşitlilik yani niye bu kadar taktın anlamadım? Şişman diye şort, göbeği açık vs giyemiycek mi? İsteyen istediğini giyer. İzmirliler havalı Yozgatlılar yobaz s. ktirin gidin Allah aşkına ya. İzmirli var senden benden kapalı Yozgatlı var senden benden medeni. Çekemiyosan kızların senden güzel olduğu bir şehiri gitme o zaman kardeşim

0|2
    0|0
  • K. bakma da tam bir kezbansın.

İnsanlar istediğini giyer, biz yolda gördüğümüz çarşaflı bayanlara nasıl saygıyla karsılıyorsak bu da öyle karsılanmalı. Kilolu insanlar içinse, evet mini giyinmek belki vücut hatlarına yakısmıyor olabilir, ama açık kıyafetlerin büyük bedenleri satılabiliyorsa bu da demektir ki, onlarda bunları giyebilir.

Buram buram varoş kokuyorsun, al sana bir İzmir'li düşüncesi.

0|0
    0|0
  • Ya dışarıdan gelmişsin kültürü bu rahat insanlar, sıcak insanlar bir kişi mi koskocaaa şşehir mi biraz mantık...

1|0
    0|0
  • Senin ortamın öyle değil diye izmiri kötülemeye gerek yok Gel yerleş sende öyle takıl

0|0
    0|0
  • Seni ilgilendiriyor mu ne giydigimiz? Ayrıca ne giydigimiz mi bizi havalı yapıyor? Bence sen gerçekten kıskanmıssın laf atıyorsun canım.

0|0
    1|0
    • 3ay

ya ne kadr kıskandım bılemessın sunu unutma erkeklern cogu gözunde kasar olaraksınız izmrde olanlar bilin istedım

• 3ay

gıyerım ben bu dunyada sıcaktan yanarım eyvallah ama bunun ahıretı de var unutma asıl yobazlık o zamn göruceksnız beyınsız dusuncelerle dolusunuz carsaf gıymek en guzelseydır ama bunu beynı olanlar anlar senın gıbıler degıl

• 3ay

Ahah kız tam Arap beyinli çıktı. Bir ise yaramaz senin beyin istedigin gibi dusunebilirsin. Hayir bay.

• Genelleme yapman çok yanlış oldu. Bende doğma büyüme İzmirliyim ama böyle bir kız değilim.

0|0
    0|0
    • 3ay

senı tanımıyrum ordada yasamıyrum ama gezerken hep dıkkatımı cektı toplasan 5 tane bıle yoktur dogru duzgun kapanan

• 3ay

de hayde git

• 3ay

güle güle

• Hepsine nereli olduğunu sordun mu önyargılı kız? Şayet ben izmirliyim ama burdurda yim yani izmirde izmirliden çok başka memleket li var çok o saçma sapan giyinenlerin çoğu da küçük yerden gelme küçük yerden büyük şehir gelen kızların çoğu sanki eziklermis gibi bir havalı giyinmeye calisiyolar

0|0
    0|0
  • Yorum yok çünkü çok sıkıldım bu durumdan

0|0
    0|0
  • Genelleme yanlış. Alakası yok

1|0
    0|0
  • Ne alaka her İzmirli aynı mı gördüğün 3-5 kişiden yola çıkarak bunu söylemen çok yanlış. Tanımadan yargılama.

0|1
    0|0
  • Kim nasıl rahatsa öyle giyinsin

0|0
    0|0
  • evet evet haklısın hatta ne küçük dağları büyük dağları bile biz yarattık :)

0|0
    0|0
  • biz ailemizden öyle görmedik. takma herkes hakketigini bulur

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır sanane kültür meselesi herkes gördüğünü yapıyor

0|0
    0|0
  • Her şeyin bir sınırı var bu konuda sana katılıyorum abartmamak lazim

0|0
    1|0
  • hakkımızda böyle konuştukca büyük dağlarıda biz yaratmış havasına giriyoruz canım malesef kvnldnv

0|0
    0|0
  • Valla helan doğru dedin

0|0
    2|0
  • 😂😂😂😂 yiyorsa yüzlerine söyleseydin bacım bunları seni öldürürlerdi sağ çıkmazdın herkesin kendi hayatı senin gibi kapanıp hayata mı küssünler onlar hayatını yaşıyor cesur denilir o kızlara kimseye karışamazsın yiyorsa karış zaten allahın kıskancı senden daha müslüman bebeğim onlar doğma büyüme İZMİRLİYİM gurur duyarım açık giyinmekle orsp kapalı olmaklada namuslı olunmuyor sen bunu bir düşün 😁 Her kapalı kendini namuslu sanıyor he he öyle

0|0
    0|0
  • Kıskanmasan 50 satır yazmazdın. bir başını örtmüşün diye küçük dağları sanki sen yarattın ha

0|0
    0|0
    • 3ay

satırlarmı saymıssın tesekkur ederım

• Elalemin derdi bir tarafınımı deldi. Sanane.

1|0
    0|0
    • 3ay

o zamn benm yorumdan sanane

• 3ay

ahıret bılımı modayı sormıcak örumcek kadar beynı olmayan kız.. hadi işine

• 3ay

Kafa aynı kafa değişmez sabit fikirli koyun. Herkesin günahı kendine. Senin burada kimseyi sorgulamaya hakkın yok😊 O kız ister açık giyinir ister kapalı , sanane ya, hala anlamış değilsin.

Yükleniyor...