Neden ilk mesajı erkekten bekliyorsunuz?

Sürekli kızlar erkekler hakkında sorularını okudum benimde kızlara bir sorum olacak kızlar neden ilk mesajı erkekten bekliyor ben yaklaşık 3 kızla çıktım hiçbirinden ilk mesaj gelmedi.

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Yo ben beklemem kafama göre

0|1
    0|0
  • Kızlar ilk mesajı erkek atarsa o erkek onunla ilgileniyor, seviyor, değer veriyor sanar belki de bundandır

0|1
    0|0
  • beklemıyorum

0|1
    0|0
  • Çünkü erkekler fırsatçıdır. Kız ilk mesajı atarsa, demekki çok seviyor, istediği herşeyi yapar algısı yaygın oldugundan erkek bunu anataja çevirip kızı kullanıcaktır.

0|1
    0|0
  • hayir

0|1
    0|0
  • Kadinin olmasi qereken o cunku nazdir kadin kendini biraz daha kismalidir erkeqe qore o yuzden. Nasil bir cok seyi sadece erkeklerin yapabileceqine inanilio we bayanlari qeride tutuyorlar oyle dusun artiq o kaliplasmis bir dusunce sistemi

0|1
    0|0
  • Beklemedim. Bence kadın erkek farketmez.

0|1
    0|0
  • Yoo istersme ben atarim

0|1
    0|0
  • Kızlar ilgi bekler abi bir anlamadınız ilk mesajı atarsan ilgi göstermiş olursunuz işte ne ver bundan anlamayacak

0|1
    0|0
  • Normalde hep ben atarım. Baktım deger bilmiyor bitirdim. Mesajı erkek atmalı artık fikrim bu yönde.

0|1
    0|0
    • 3ay

Erkeklerde de var öyle tipler bence mesajı kim fırsat buluyorsa atmalı çünkü güven veriyor

• Cünkü kızlar duygusaldır, narindir, kırılgandır. ters bir cevapla üzülmek istemezler

0|1
    0|0
    • 3ay

Ya sadece nasılsın yazacak erkekten önce

• 3ay

Sonra da bir havalara giriyorlar ama ben kendim için söyleyeyim erkek arkadaşim bir olur iki olur yazarim ama sonra yine ayni tepkiyle kendini agırdan alıyorsa hiç gelemem umursamam devam edersede bu alışkanlığa eğer sevgiliysem bitirmeye kadar gelir. arkadaşimsa soğurum

• 3ay

Bu arada sordugunuz sorunun cevabı açikca yazmamışım, kızların çogu tanıştıkları kişiye karşı ilişkinin başlamasi için ilk mesaji atıp meraklı ve önemsediğini belli etmek istemez. Çünkü erkeklerin geneli kızdan soğur ve ilişkiyi başlamadan bitirmek ister. Kaçan kovalanır Böyle yani

• Tabiki bir kız da ilk mesajı atar ama kızların bu duruma yanaşmamasının tek sebebi erkeğin evirip çevirip bu konuyu dillendirmesi olur. Erkekler direkt olayı yanlış anlayıp, kızı "basit kız" kategorisine koyuyor.

0|1
    0|0
    • 3ay

Ama basitlik degilmi

• 3ay

Kendi üzülüp hırpalanıyor orası da var tabi, ama çok kaybetmek istemiyorsan karşıdaki tarafı bir kereliğine de olsa yaz, diğer mesajı o atıcaktır eğer istiyorsa

• 3ay

Aynen öyle

• çünkü ilk mesajı o atmalı

0|2
    0|0
  • Biriyle çıkmaya başladığında soracağın ilk soru benden ne zaman hoşlanmaya başladın olsun. Senin ilk mesajı atışından öncesine (bir aydan fazla) dayanıyorsa arkana bakma kaç kaç kaç.
    Nazıyla baş edemezsin sonra, her şeyi senden ister

0|1
    0|0
  • Gerektiğinde ilk adımı kızlar atmalı.

0|1
    0|0
  • ilk mesajı erkekten beklemek sacma Şu an ki sevgilime ilk mesajı bn attm mesela. djdj

0|1
    0|0
  • Ben beklemiyorum yazarım direk

0|1
    0|0
  • Ben de beklemiyorum ancak ilk mesajı atan kızı harcıyorlar genelde 😄

0|1
    0|0
  • Erkeklere yüz vermeye degmiyr cnkü hemen bir yerleri kalkıyor 😟

0|1
    0|0
    • 3ay

İllaki öyle hep siz mesaj atın demiyorum siz neden hiç atmıyorsunuz diyorum

• 3ay

Tesekklr 😊 bn byle dsünüyrm 😊

• 3ay

Düşüncelere saygım var

• Ya siz erkekler acayip nazlı varliklarsıniz. Ilk adimi attimda ne oldu 3 aydir mesaj atmiyor?

0|1
    0|0
    • 3ay

Erkekten erkeğe fark var şahsen sevgilim ilk mesajı atsa benim sevgilime karşı güvenim yükselir

• Öyle ağırdan almak isteriz

0|1
    0|0
  • Neden beklemeyelim

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...