Plajdaki kızla nasıl tanışırım?

Ilk olarak kesinlikle öküz degilim kizlari rahatsiz edecek biraey yapmam rahatsiz olmasinlar diye suratimi bile ceviririm. Ama bu kiz bana cok guzrl geldi fakat nasil tanisacagimi bilmiyorum. Direk yanina gitsem ökız dedigimiz adamlardan farkim kalmayacak onun gözünde. Yarimci olursaniz sevinirim.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Türk değil mi er geç "hayır"ı duyacaksın söyle gitsin😂

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi 1. si onu gözünde sakın büyütme
    Ona hemen "çok tatlsın" falan drme ego yapar kalırsın ampul gibi hiç ulaşamazsın. Mesela kızın dış görünüşye ilgili bir espri yap.
    Örnek: Kız fötr şapka takmış. Şapkan güzelmiş de. O da "Ayy teşekkür ederim" gibisinden bir cevap verecek. Bu cevabı aldığında
    "Tabi seksenlerdeysen" gibi bir cevap verirsen kız ilk önce mutlu olur sonra bir afallar. Ve senin diğerlerinden çok farklı olduğunu düşünür. Fötr şapkası yoksa yapma bunu sakın 😂 Ya abi rahat ol işte kasma kendini. Unutma o sen seçilmezsin, seçersin 😉

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sanırım gözlerimi yakmaya kararlısın de yanına gidip. gözlüksüz güneşe bile bakabiliyorum ama sana bakmamın imkanı yok de. bu sıcağa rağmen serin bir yere gidip birer kahve içelim mi seni tanımayı çok isterim de.

0|1
    0|0
    • 3ay

Yaninda ailesi var

• 3ay

@Edyline aynn hemen öyle iltifat edilmez bir tanışılır sonra zamanla bir bağ oluşursa iltifat edersin... :)

• 3ay

@DragonSlayer evet öylesi normal

• Once bir gulumse falan hafif ama uzaktan bakarsin tepkilerine

0|1
    0|0
  • Gıt merhaba de bısey ıcmeyı teklıf et

0|1
    0|0
  • "merhaba çakmağınız var mı?"

0|0
    0|0
    • 3ay

Sigara kullanmiyorum

• 3ay

wjjkemgdkfmc sen kim köpek bana adam diyorsun akfmslmfkd bu arada konumuz plajdaki birisiyle nasıl tanışılmalı @erkan-erkan
      tabii ki de 😏🙃

• 3ay

@kaparias 😲😲 arada karambole getirip lafı da soktun bana , hissetmedim sanma 👊👊👊 ağzına yumruk atarım senin.

gizli arkadaş kızla önce göz göze gel, senin onunla ilgilendiğini anlasin. ama bakışların ile şey yapma. arada tebessüm et. ondan sonra kız da sana bakıyorsa plan kur. kız hiç sana bakmıyor , dikkati sende değilse yapacak tek şey var.
      kumsala delik aç, yüz üstü yat 😎😎

• O denize girince sende onla beraber gir sohbet etmeye başla gerisi gelir zaten😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Direk yanına gitmeden nasıl tanışmayı düşünüyon usta posta güvercini ile mi? Ilımlı yaklaşırsan öküz olmazsın. Hiç olmadım.

0|2
    0|0
  • Ona çelme tak önce

0|1
    0|0
  • direk yanına git, kimse öküz demez. kibarca bir şey sorma bahanesiyle muhabbet aç, adres vs sor. kız ilgili davranıyorsa muhabbete devam et. ilgisizse ona göre davran.

0|1
    0|0
  • neden öküz olasın ki sonuçta oda birşeyler yaşıyor bence selam birşeyler içelim mi diye gir olaya :) sonuçta - + yani bu durumlar erteleme derim sonra o lajdan öküz diye tabir ettiğin kişiler ile görmen yakındır o hatunu sevgiler

0|1
    0|0
  • Selam diyerek başlarsın ordan nerdensin işte bizde geldik benimle bişeyler içmek istermisin filan de iyice çöpçatan oldum ha neyse

0|0
    0|0
    • 3ay

Direk reddeder.

• 3ay

işte sen kıza diyeceksin ki bişeyler içip muhabbet edelim mi kız zaten senden hoşlandıysa gelir hoşlanmadıysa ağzınla kuş tutsan boş

Yükleniyor...