Sürekli olarak sarılmak istiyorum neden ki?

Arkadaşlar sürekli olarak sarılmak istiyorum ama bu kızlara karşı değil 20 li yaşlarını geçen maalesef ama maalesef erkeklere güvenle sarılmak istiyorum. Eşcinsel olmaktan da korkuyorum. Sürekli bu sarılma ihtiyacımın sebebi me olabilir? Gerçekten çok ama çok kuvvetli bir istek. Dalga geçmeyin lütfen dalga geçmeye müsait bir konu değil!

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızlık çekiyor olabilirsin yanında birileri varmış gibi hissetmek için olabilir ama sarılırken farklı duygular hissediyorsan o ayrı

0|2
    0|0
    • 3ay

Başımı omzuna dayayıp sarılmak. Başka hiçbir istek yok

• 3ay

Sorunuma çözüm önerdiğin için sana çok teşekkür ederim. Gerçekten çok iyi birisin bunu bilmen gerekiyor. Yolun açık olsun

• 3ay

Rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum..

0|0
    0|0
    • 3ay

Genede cevap veren tek erkek olduğun için teşekkürler 😂

Kızlar Ne Diyor 3

• o his bana da geliyor boyle simsiki sarilmak basimi omzuna koymak cok sukur sevgilim var da sarilcak baska insan aramiyorum sana tavsiyem bu sarilma ihtiyacini kizlarda gidermeyi dene erkekleri isteyen o guclu tarafi ezmeye calis

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle bir duygu saatlerce sarılmak en önemlisi seni güvende hissettiren insanlar. Maalesef hiçbir kızla aram iyi değil. Kızlar tarafından tamami İlen dışlandığım için bu yoku seçtim 😢😢😢 psikolog işe yarar mı?

• 3ay

Teşekkürler

• 3ay

rica ederim

• Sevgi ekskliyi

0|1
    0|0
  • Babanla olan ilişkilerini gözden geçirmen gerekiyor gibi görünüyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Babamla değil ne biliyim böyle yolda bulduğum herhangi biri

• 3ay

Sorunun kaynağı babanla olan ilişkin olabilir onu söylemeye çalıştım.

• 3ay

Ha tamam teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiçbir anlamı yoktur sadece psikolojik

0|0
    0|0
Yükleniyor...