Herkese çok güzel bir haberimmm vaarr?

☝☝ Bu sabah Allah'ın da izni ile 5 vakit namaz kılmaya karar verdim, biriktirdiğim günahlarım için Allah dan af dilemek istiyorum. Öyle böyle değil günahlarım çok büyük 😞😔 ama artık eminim şeytan'ın ves veselerine gelmicem ilk sabah namazımı kıldıktan sonra, içime huzur geldiğini, mutlu olduğumu, bir daha kötü yola düşmeyeceğimi hissettim. Bana yardım edin lütfen kötü şeyler den nasıl uzak dururum? Tavsiyeleriniz nedir şimdi den Allah razı olsun hepini den

Güncellemeler:
3ay Bu soruyu ben sordum nasıl gizli kullanıcı olarak çıkar çıldırtmayın sabah sabah KS adminleri
3ay Kullanıcı adım ReyaL1 gizli kullanıcı olarak yorum çıktı kimse den sklıcak birşeyim gizli mizli değilim 👊

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Namazlardan sonra tövbe de çek yüz kez allahın izniyle geçmiş günahların silinir inşallah çok hayırlı karar vermişsin kardeşim tebrik ediyorum seni istikrar önemli ama bugün verdiğin kadar 10 gün sonrada aynı ateşle yanmalı

0|1
    0|0
    • 3ay

Çekerim kardeşim 10 gün sonra aynı ateşle yanmalı demişsin anlıyamadım ne demek istemişsin

• 3ay

😊☺ allah daim etsin

• 3ay

Aminn 👍

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH seni günahlarını affedip cennetine layik gördüğü kullarindan eylesin inşallah dediğini yapar ibadetlerin ile huzura erer huzura erdirirsin insallah her şey gönlünce ve hayırlısı ile olur her daim mutluluğun huzurun olsun ailen ile evinizden melekler eksik olmasın gece yastığa başınız huzurla konsun vicdanen rahat olursunuz

0|1
    0|0
    • 3ay

İnşAllah kardeşim ailede herkes namaz Kuran-ı kerim hepsi var bir tek ben ot gibi yaşamışım 😃😐

• 3ay

Estağfurullah öyle deme bundan sonra inşallah iyi olur güzel olur ALLAH her daim sizinle olsun inşallah

• 3ay

Amin 👍

Kızlar Ne Diyor 4

• Asıl 5 vakti de kılmış olarak yatağa girmenin huzurunu bir gör :)

0|1
    0|0
    • 3ay

İnşAllah öğle namazını sabırsızlıkla bekliyorum çok heycanlıyım

• 3ay

Daha neler göreceksin bu ne ki? Simirlenmek yerine dua et onlar için geç

• 3ay

Ben herşeyi kafaya takanlandan değilim sorun değil kim ne derse cvbını fazlasıyla alır

• Allah herkese nasip etsin inşallah bizlerede dua et kardeşim.. Devam et bırakma derim Allah büyüktür sen samimi ol tövbelerin kabul olur. Önce 5 vakti eksiksiz kıldığında birde nafile namazlar var onları da kılmanı tavsiye ederim 😊

0|1
    0|0
  • Allah bizede nasip etsin 🙏🏻 hayırlı olsun 👍🏻

0|1
    0|0
    • 3ay

İnşAllah hayırlısıyla nadip eder kardeşim 😊

• bir de aciklamasan iyiymis

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Umarım devamı gelir

0|1
    0|0
  • ALLAH daim eylesin.

0|1
    0|0
  • Tebrikler

0|1
    0|0
    • 3ay

Saol kardeşim takip attm geri dönüş yaparsan haberleşiriz

• Allah dogru yoldan ayirmasin kardesim☺

0|1
    0|0
  • allah kabul etsin

0|1
    0|0
  • Huzura kavuştun. Bir 70 lere gelelim, ben de düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Simdi. cok seksi. hatun onunde. siyirsa gel dese hayir mi dicenz😂😂😂😂

0|1
    1|1
    • 3ay

Artık Allah yoluna girdik kardeşş

• 3ay

Peki bakalim hayirlisi

• 3ay

Eyvallah

• birini daha kaybettik...

0|1
    1|2
    • 3ay

Yorum yapmış olmak için gelme buraya

• 3ay

peki abi...

• 3ay

@Phantasm derdin ne senin? Uza şurdan! güzel kardeşim herif seni!

Yükleniyor...