Adana mı İzmir mi daha nemli :) ?

Ya tamam adana sıcak olabilir ama İzmirin de nemi kötü ya.

Adanada nem yoktur bence sıcaktır ama nemli hava da kötü bence, siz ne düşünüyorsunuz?

• Adana daha nemli
    43% (9)63% (12)52% (21)Oy Ver
  • İzmir daha nemli
    57% (12)37% (7)48% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Nem olması için deniz olması lazım. ya da bir göl vs. Neymiş adanadan nem izmire gidiyormuş ne alaka. Kimi google dan bakar. Ne cahilsiniz ha. Nemli hava berbat bişey. bir kere cildiniz yapış yapış olursunuz. Oturduğu yerde ter fışkırtır adamdan. Hatta bazen öyle olur ki göğsünde 40 kilo yük var hissine kapılırsınız. Nefes alamazsınız yağmurlu havalarda. Güneş yoktur ama ne bileyim sanki naylon poşetin içine koymuşlar gibi hissedersin. Dayanamazsın. Cayır cayır yanarsın böyle. Kaçamazsında. Ne balkon fayda eder ne yerde yatmak. Dışarıda ne yemek bırakırsan daha o gün bozulur. Ekmekte öyle. burada yorum yapanların %70i eminim izmire gitmemiş ve tek bildikleri onuda bildiklerini sandıkları kızlarıdır. Kurban olun lan izmire. Keşke bütün türkiye İzmir gibi olsa...

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen öyle ya adanaya gitmemişler adana nemli diyorlar. Yani ben de gitmedim ama nemsiz oldugu bariz yani :D

• 3ay

Ya hepsi mal ya

En İyi Kız Görüşü

• Adana daha sicak olsa da asla İzmir kadar nemli degil

0|1
    0|1
    • 3ay

Evet kesinlikle. Hiç gittin mi adanaya :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Ada'na bir başka

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Adana daha nemlidir.

0|0
    0|0
  • Abi ikisinde de yaşayan birisi olarak abi saçmalamayın gözünüzü seveyim Adana yahu nem sıcaklık vs vs karşılaştırmayın. Lütfen.

0|0
    0|0
    • 3ay

adana daha sıcak olabilir ama nem konusunda izmire yaklaşamaz bence İzmir çok nemli

• 3ay

yahu ikisinde de yaşıyor güzel ablam etme eyleme tartısılacak bır sey bıle yok ortada yahu. d yahu su anda bıle bakabılırsın ızmır yuzde 59 adana yuzde 88 yapmayın etmeyın google elınızın altında.

• Adana

0|0
    0|0
  • Adana.

0|0
    0|0
  • Ben adanaliyim ve hala kilima calsiiyor nem cok burdaya😕

0|1
    0|0
  • bakale, adana da nem yoktur diyor, izmirdeki nem adanadan gidiyor bir kere :D

0|1
    0|0
  • Adana hem sıcak hem nemlidir. yazın 3 ay dayanılmaz sıcak olur.

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • adanada vücudun vıcık vıcık ama izmirde o kadar değil şekerim

0|1
    0|0
  • Âdana

0|0
    0|0
  • adanililarda çok sert oturuyo ama İzmir daha iyi

0|0
    0|0
  • Cemisgezek daha guzel

0|0
    0|0
  • Adanada deniz var mı ki? Nerden nem olucak. İzmir daha nemlidir ama adana daha sicaktir

0|0
    0|0
    • 3ay

Insanlar sicaklikla nemi karistiriyor

• 3ay

ne güneydoğusu arakdaş bizi mi deniyon aç haritaya bak

• 3ay

ben öyle sanıyordum pardon ya varmıs cidden

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...