Tüm sorulara bir cevap varmıdır? diyenler?

herşeyi sorabilirsiniz elimden geldiğince bildiğim her konuda cevaplayabilirim saygılar :)

Güncellemeler:
3ay kızlar bugün aldığı bir badiyi yarın giymeyedebiliyor demekki yeterince sevmiyor sevse hep onu giyer değilmi

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar neden bize saygılı davranıp ilgimizi çekmeye çalışır ve manalı bakışlarla bakar sonra neden teklif ettiğimizde şaşırırlar ve reddederler

1|0
    0|0
    • 3ay

çünkü kızların mantığını aşk erkeklerinkini ise sen biliyorsun söletmee o yönetiyor mantıkta herdaim doğru çalışan bir mekanizma değil malesef :)

• 3ay

ben de belki içlerinden biri olarak ne yapmak istediğini bir yerden çağrışım yapar da açıklayabilirsin diye düşündüğümden sordum

• 3ay

bazı kadınları ben bile anlayamıyorum sen nasıl anlayacaksın çok zor bir varlığız malesef

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Lens mi

1|0
    0|0
  • Zamanı kontrol edebildiğini varsaydığımız biri zamanın başladığı ana gitse bu durumun ona kazandıracağı şeyler neler olurdu?

1|0
    0|0
    • 3ay

bitiş anına denk olurdu neticede bitmeden başlamayan zaman yoktur hatta zaman bitmez ve başlamaz kavramsal olarak bakalım o insan çok sıkıcı biri olurdu

• Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

1|1
    0|0
  • Neden ki bu amaçsız yaratılış,
    yok olacaksa bir gün her yaratılmış? :D

1|0
    0|0
    • 3ay

bunu sorgulayamazsın bende sorgulayamam sebepsiz değildir ama yaradılış bir amacın vardır illaki

• 3ay

Bir kitapta görmüştüm bu soruyu. Her şeyi sorabilirsin demişsin ama Soruyu düzelt bu soru dışında de o zaman. :D

• 3ay

dışarda kalan bir soru yok sadece cevap vermeme hakkı diye bişey var:)

• Her soruya verilecek bir mantıklı cevap vardır..

1|0
    0|0
  • Allah yoksa ateistler neyi inkar ediyor, olmayan birşeyi inkar edemezsin sonuçta. Mesela ben sen yoksun diyor muyum :D

1|0
    0|0
  • Kizlar bir gun seviyorum deyip ertesi günü nasil vazgecebiliyor?

1|0
    0|0
  • BİLDİĞİm konu ise cevaplarım bilmediğim konu ise saçma CEVSP vermem.

1|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Gerek yok sormaya ama yine de eyvallah

0|0
    0|0
  • Karga sence akıllı bir hayvanmıdır?
    Gecelerin Hayvanı sence kim olabilir?
    İnsan olmasan hangi hayvan olmak isterdin?
    Yunan Tanrılarından Hangisi Olmak İsterdin?

0|0
    0|0
    • 3ay

bu saydıklarından hiçbiri olmak istemezdim zira insan olmak çok daha eğlenceli sencede öyle değilmi en azında iletişim kurabiliyoruz:)

• 3ay

illaki görüşürsün birgün

• 3ay

😄😄 belkide

• Bugün güneş beni ablukaya aldı. Yanıyorum. Ne önerirsiniz?

1|0
    0|0
    • 3ay

koruyucu :) 100 factör:) oda olmadı bir çam altı bulabilirsin değilmi memlekette ağaç çok:)

• 3ay

Fena degildi yine de asd

• 3ay

kabul et iyiydi:)

• Sıçamıyorum, sence sıkıntı ne?

1|1
    0|0
  • O maşALLAH, bilge insan.

0|0
    0|0
  • fakir misin

0|0
    0|0
  • Bizden önce yaşadığı halde bizden daha ileri teknolojiye sahip toplumlar var mıydı?

0|0
    0|0
  • derdin nekardiş neyini merak edelim alala :D

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ofsayt nasil olur ?

0|0
    0|0
    • 3ay

sanırım karşı takımın çizgisine toptan yakın olan durum gibi bişeydi hiç anlamam ama belki

• İnsanlarla anlaşma sorunum var sanırım fdvdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...