Şaka bir yana güvenilecek kız kalmadı ülkede kapalı dediğimiz kızların bile yarısı oynak detay?

hepsinde aynı muamale ilk sen sin askım otaban faresi :D
var mı benim gibi yabancı milletten evlenmeyi düşünen mesela rus kızları bir köpek akdar sadık oluyormuş?

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben hep ikinci sensin aşkım dendiği için bir şey diyemiyorum :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Erkekler de kasar

4|0
    0|0
  • vay be, kadınlar vitrindeki bir mal değildir uslubun cok yanlış, otoban faresi dediğin kadınlar Turk toplumunda baskı ile yetisenler, evlenmeyi düşündüğün Rus kadınları ise bu lafları sana yedirirler çünkü cok daha farklı bir kulturle buyumusler anlıyorsun değil mi? Ayrıca hicbir kadın sana kopeklik yapmak zorunda değil, sahsen ben boyle birini insan yerine bile koymam

0|0
    0|0
    • 3ay

abi senin türkçen anlamaya yetmiyorsa cümleyi sorun bende mi sen de mi oluyor
      köpekler neyleri ile ünlü hayvanlardır bunu bir önce ögren mizahı anla sonra tartışalım senle

• 3ay

Haksız değilsin ama bunu alıp hakeden kadınların daha ötesine yaymışsın. Sorun yok iyi geceler :D

• 3ay

@Gamers hak etmeyenler var zaten onlara hiç bir zaman bişey demiyorum hakkımda yok benim lafım aciz olanlara erkekleri salak sanıyorlar aynı vakayı bugun belki 20 ci yaşayışım ondan içimde kalanları yazma gereği duydum sorun yalan söylemeleri sıkıntı o yani Sanada iyi geceler kardeşim :)

• hahahahha hepinizde bir rus bulursunuz zaten bari hayallerini böyle ulu orta söyleme komik oluyorsun

3|0
    0|0
    • 3ay

ben sürekli türkiye dışına cıkan birisiyim zaten gemi kaptanlığı yapıyorum bilip bilmeden konuşma insanların hakkında :D

• Evet var bulucam bir zenci , doğurucam koyu karamel çocukları

2|1
    0|0
  • İşte sorun tam olarak burası öncelikle erkek/kız diye ayırmicaksın. Hepimiz önce insanız. Her şey insanlar için ve hatalar kızlara kötü şeyler kızlar için var olmamış. Yanlış davranış, hareket varsa o kötü yanlış insandır. Kız veya erkek değildir. Şu devirde bu ayrımı yapmak kesinllikle yanlış bir durum. Lütfen hepimiz önce kendimize bakalım. İnsanları bu şekilde ayırmadan.

0|0
    0|0
  • Çok ağır bu ya kişinin kendi karaktersizligi o ama ne bileyim hala vardır benim gibi olan senin çevre yamuk galiba o yüzden böyle diyorsun bir buçuk yıllık sevgilimle iki kez opusmus biri olaraktan ilerisi olsaydı kocam diyeceğim kişiye pişmanlık duyar eninde sonunda anlatırdım ister salak denilsin ama böyle bu opucukten bile ileride rahatsızlık duyacağım terk eden insana o bile çoktu en azından kocam her zaman benimle olacak ayrıca çoğu erkek önüne gelen bakire kızı bozuyorsa bu da erkeklerin serefsizligidir ve günahı çok fazla yani diyeceğim o ki çevreni değiştir el surulmemis istiyorsanda köye git koy kızları da güzel olur

0|0
    0|0
  • Sen kendine köpek ariyorsan neden olmasin :D

0|0
    0|0
    • 3ay

ordaki köpek sadakatın simgesiydi ama yinede sen bilisin evet köpek arıyorum sadıkat manasında olanını :D

• 3ay

İnsanlar genel olarak böyleler. Kadın veya erkek, karşılıksız menfaatsiz hiçbir şey için çabalayan yok. Bir şeylerden ödün vermek, sadık olmak zor geliyor. Doğru insan falan yok diye düşünüyorum bende bazen ama. Yine de bu kadar umutsuz olmamak lazım.

• 3ay

Yok ya benim bulan arkadaşlarım var papatya gibi kızlarla nişanlılar neden bana denk gelmiyor anlamıyorum öyleleri

• Sen acilmamis gül goncamisin. :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Belki öyleyim belki değilim ama ben hiç bir kıza yalan söyleme gereği duymuyorum ilk sensin askım demiyorum 😂

• 3ay

Duyuyorlar demek ki salak filan mı sanıyorsun beni sence karım olmayan bir kız nakadar umrunda olabilir annesinin babasının yapamadığını ben Mi yapıyım ben kendine güvenen allahtan korkan bir insanın gelmesini bekliyorum sadece 😀

• 3ay

Herkes birseyler ister bekler hayattan ama işte hayat bu ya istemediğin ot burnunun dibinde biter. sen yine de büyük konuşma; )

• Sen önce etrafında ki s. rtük kızları bir temizle sonra konuş

2|0
    0|0
  • Ne rusmuş be

0|0
    0|0
    • 3ay

Niye bukadar kıskanıyorsunuz Rusları 😂

• 3ay

Sen de kaslı bul kaldı erkeklerde var 😂

• 3ay

Kafalari napcaz adamlar mubarek insan degıl iş vucutla bitmıyor

• Shshssh evet köpek kadar sadık bence de onlarla evlenin tam istediğiniz gibi sahibinden el değmemiş sıfır kilometre

0|0
    0|0
    • 3ay

el değsin degmesin sevdikleri insanlara sadık oluyorlar mevzu o değil zaten yalancı değiller yani :D

• kizlar mi? sinsiiiii yilaaaan seytaaaannn 😂😂 güvenmeyin annem 😃

0|0
    0|0
  • oynak olmasın istiyorsan git arabistan a.

0|0
    0|1
    • 3ay

Onlarda geri kafalı çoğu tanıdığım çok Arap var 😀

• 3ay

Yo değilim öyle bir iddam hiç olmadı mükemmellik Allah'a mahsustur çünkü o herşeyden noksan ve münezzehtir :)

• 3ay

Aferin bir de kadınlara saygın olsaydı keske

• Erkek çok adam yok ona bakarsan

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok kaliteli insanlar var onlarda kandırıyorlar ama

• 3ay

Bunun erkeği kız olmaz kalitelisi olur Alalh iyilerle karşılaştırsın sen iyi ol ki karşına iyisi çıksın

• Hö bende yabanciyla evlenecem. cunku Tr erkekleri genelleme yapmaktan zevk aliyor.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı 😊

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayın bence tüm kızların Hakkına giriyosunuz 😒

0|0
    0|0
  • Delisin ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• En iyisi evlenmemek. evlat edinirsin

0|1
    0|0
    • 3ay

mantıklı aslında kız cocugu yetiştireceksin bitane sırtın yere gelmez

• Öyle valla haklısın

0|1
    0|0
  • Sanirim

0|1
    0|0
  • Vallahi kardeş yoldan gecen bir kiz gel beraber olalim sene kostura koştura gidersiniz tabi karakter meselesi çok şükür biraz farklı düşünüyorum bu konuda ama karsindaki kizin ilk olmazsa kiz kaşar ya da ne bileyim tuhaf mi oluyo anlamadim sen daha önce hic yapmadin mi sanki :D

1|0
    0|0
    • 3ay

yapıp yapmama sorun değil yalan söylüyorlar bide oda yetmezmiş gibi mal sanıyorlar insanı sanki biz hiç görmedik :D

• mecbur çünkü hepsi kendi gibi güzel kızların. bizimkiler meme farkıyla bile havalara giriyorlar

0|1
    0|0
  • Bence iki cins içinde aynı durum geçerli. Rusa falan bakmaz bu karakter meselesi bence ^^

0|1
    0|0
  • sonuna kadar haklısın kardeş

0|1
    0|0
  • 1 tane bile temiz kız yok mk hepsi onaylı :D

0|0
    1|0
    • 3ay

Bana denk gelenlerin hepsi öyle valla çekiyormuyuz anlamadım 😀

• kız dedigin kapalı düzgün dine baglı olcak bu nedir

0|0
    1|0
  • Kişi kendinden bilir işi derler. Sen nasılsan karşındakileride öyle görüyorsun

2|0
    0|0
    • 3ay

sen körsün bence dostum bagzı seyleri görmemek istemen onları yok yapmaz ben cok sey yasadım tecrübeliyim yani aramızdaki fark bu

• 3ay

ya mesele bozuk olup olmaması değil bişeyler yaşamış oalbilir ama yalan neden söylüyorlarki utanmasa bisikletten düştüm diyecek küçükken söyle yani mert ol biraz lafım olmaz bana denk gelenlerin hepsi yalancı cıktı ve baya bir denedim sansımı ben mutluyum zaten de bugun yine hüsrana uğradım atamadım hala :D

• 3ay

Kanka bende karamsar düsünüyorum da empati yaparsak kandırılan cok kız var erkeklerin hiçliğinden dolayı. Gerçekten zevk için yapanlar da yapıyor zaten bize yamanmaya calısmıyolar

Yükleniyor...