Insanlarin sikayetinden biktim haksizmiyim?

Diyolar yok magzacilik zor yok o zor bu zor yeter artik ya kolay hic bisi yok ama her sey ile zor degil jotu bir yorum gormekden biktim yok ogretmen olan atanamaznis yok o üniversite kotuymus napsin bu imsamlar 😠😠😠allah belasini versin insanlari herseyden sogutan bu sahidlari okumayalim mi biz ozel sektorde surunelimmi tabi onlar rahat meslegi buldu rakip istemiyolar 🙂

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşa ve gör kolay olan ne var ki 😀

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya cidden Türk halkı olarak karamsar ve asabiyiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Her mesleğin zorluğu vardır o mesleği yapan zorluğuna alışır ama yine de şikayet eder esnafa gitsen onun da derdi var memurun da doktorun da. Sen boş ver mesleki dertleri.

0|0
    0|0
  • haksızsın :D

0|0
    0|0
  • Haksızsın

0|0
    0|0
  • seçimlerini sadece insanların yönendirmelerine göre yapmaya çalışırsan bu gibi moral bozucu yorumları sorun edersin moralini bozar sen yolunda azimle devam etmeye bak gerisini çok düşünme

0|0
    0|0
    • 3ay

Marmara üniversitesi istiyorum eksi sozlukfan okudum bitane iyi yorum yok 😞

• 3ay

bunu yapmak istiyorsan yap başkalarının dediklerini dinlemeye çok zaman ayırırsan ilerleyemezsin hataysada bunu kendin öğrenmelisin

• Bakma sen insanlara, kendin doğrunun ne oldugunu biliyorsun

0|0
    0|0
  • bende travesti olmak istiyorum herkes diyor ki hayatın kayar mahvolursun normak insanlar gibi yaşa.

0|0
    0|0
  • Anlamadım valla tek cümleyle derdini anlatsan bir .

0|0
    0|0
  • sen oku holding kur. benide çaycın olarak alırsın. anlaştıkmı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahahah haklısın ya😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Oruc tutarlar yok cok susadim cok acikdim e bende acikiyorum ama soylenmiyorum madem sikayet edicen tutma ozmaan 😠😠

Yükleniyor...