Marmara üniversitesi kotumu?

😞eksi sozluk oyle yaziyo ben cok istiyodun oraya gitmegi 18 yasim 😞😞kotumu o okul ingilizce ogretmenligi maramara universitesi istiyorum 😞

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• @delisorular96 bak sizin okulu kıskananlar var adfh @soran odtü den sonra en iyi okul diyenler var. Git bence adg

0|0
    0|0
    • 3ay

Hahsswh iyiliğinden kastım sıralama yüksekliği :)) o da bölümden bölüme değişiyor. Ben sadece kendi bölümümü kastettim gerisini bilmem :D

En İyi Kız Görüşü

• Eksi sozlukte yazilanlara bakma, her seye b*k atiyorlar. Hem ogretmenligi hangi okulda okursan oku zaten olcagin meslek belli o yuzden istedigin yere git.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• En iyidi

0|0
    0|0
  • İstanbul daha iyi

0|0
    0|0
  • Yok ya neden kötü olsun.

0|0
    0|0
  • Torpilin babasını yapıyorlar, çünkü anasını gibtiler. Ben yandım sen yanma.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama istanbulun ane iyi universiteymis 😞ingilizce istiyorun 😞

• 3ay

Kotu bir okul olsa puanlari neden yuksek olsun bogazicinden sonra en iyi okul mus

• 3ay

Boğaziçi, Galatasaray Koç Sabancı İstanbul İTÜ vs onlarca okul var. Ve kesinlikle ikincisi olmadığına eminim. O kadar şeref sizler ki anlatamam. Bimere şikayet ettim yüzsüzlükle cevap verdiler. Aldıkları tüm paralar haram olsun.

• ''bölüme göre değişir. okulun ismine kanma'' derdim ama bundan önce sen istanbula kanmışsın be gülüm. Başka ilde daha iyi yer yok mu sanki.

0|0
    0|0
  • Iyi diye duydum ben. Ustelik yurtdisindayim

0|0
    0|0
  • Turkiyedeki okul mu var adam gibi

0|0
    0|0
  • verdim gitti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kotu

0|0
    0|0
  • Ya zaten okuldaki öğrenciler yazıyordur mutlaka. Okulunu kötüler öğrenciler genellikle

0|0
    0|0
    • 3ay

Dogru soyluyosun 🙂🙂

• Ekşi sözlük bir b. ku beğenmeme timi'ne denk gelmişsin

0|0
    0|0
  • Ekşiye ne bakıyosun orda neye bakarsan bak kötülerler. Türkiyenin en iyi okullarından birinden bahsediyosun ne kötüsü

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende oraya girmek istiyorum ama ne biliyim oyorumlarivgoruncr 😞😞

• 3ay

Dogru ben kucukcekmece otueuyorum 🙂bana yakin İstanbul universitesi var fatihde 😂 evin onunden otobus geciyo 😂ama ben marmara istiyorum yeni cevrem olsun kadikoy gozteoe kozyatagi 😚

• 3ay

Aynen bana yakın marmara. Güzel mekan :D

Yükleniyor...