Hangimiz ceza evinde doğan ve büyüyen bir çocuk kadar bahtsız?

Özgürlüğünden Şikayet edenler için

1|1
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Amacım sataşmak değil ama şu mantığı anlamıyorum. Tamam bu cocukların durumu çok kötü allah yardımcıları olsun. Ama ben özgürlüğüme laf söylediğimde laf söylenmesinin mantığı ne. Benden kötü durumda olan var diye ben hayatım iyi gibi yapmak zorunda mıyım? Herkesin hayatı kendine. Kötü durumda olanlar oldugu gibi benden iyiler de var ona bakarsan

0|1
    0|0
    • 3ay

Hep iyisine bakarsaniz hep tutsak kalırsınız ama hep kotusune bakarsaniz hep ozgursunuzdur. Tesekkur ederim

• 3ay

Cunkusunude söyleyim ne kadar yukselirseniz yukselin hep bir ust iyiniz cikacak ama kotuye gore en iyisi sizsiniz

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuklar sevgi ve oyun isterler en çok. Sevgi varsa cezaevi bile onlara cennet gibi gelir. Uçurtmayı vurmasınlar filmini seyretmediysen tavsiye ederim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Her halimize şükürler olsun.

0|1
    0|0
  • Kıyamam ya

0|1
    0|0
  • Rabbim hepsinin yardımcısı olsun 🙏🏻

0|1
    0|0
  • Değil mi

0|1
    0|0
  • Haklisin

0|1
    0|0
  • benim

0|1
    0|0
  • Sabah sabah kederlendirdin

0|1
    0|0
  • Disariyi hic girmemis bir cocogun durumunu kimse anlayamaz tabi

0|1
    0|0
  • cezaevinde doğsaydım daha özgür ve mutlu olurdum o derece :)

0|1
    0|0
  • akşam 7 den sonra bende bu çocuk gbi hapiism. hiçbi farkımız yok

0|1
    0|0
  • çok üzücü bir durum :((

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hiç suçu yokken yaşıyor bu acıyı..

0|1
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
  • Evet bu kadar da cahilce bir soru. Özgürlük belli kavramlara takılı kalmamak demektir. Amerika'da milleti gözü önünde bayrak yaksan dokunmuyorlar, siyasilerin özel hayatları hariç meslekleriyle ilgili argo kullanman serbest. Şimdi bu adamlar bu özgürlüklere sahipken ben neden istemeyeceğim?

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen adam olsan bayragini yakma özgürlüğü istemezsin kaybol @korkakishot

• 3ay

Çünkü bu orneklerden baska kisitlanmis özgürlüğünüz yok gelmiş bayrak yakma falan filan diosun kardesim size uçma özgürlüğü verilse ışınlanma özgürlüğü istersiniz siz bu kadar yobazsınız

• 3ay

Şu yazdığın cevaplara bakınca böyle absürd bir soru açmanı anlıyorum. Kısıtlanmış özgürlük değil verilmemiş özgürlüklerden bahsediyorum sen çok yanlış gelmişsin. Oldu o zaman sana kalsa da hiçbir özgürlüğümüz olmasın ot gibi yaşayalım.

• hiç brmz :)

0|1
    0|0
  • Gerçekten çok acınası bir durum

0|0
    0|0
  • yapcak birşey yok

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum, ama bu ülkede dışarıda da olsan özgür değilsin o da ayrı bir soru işareti

0|0
    0|0
  • Emrah ama küçük olan

0|0
    0|0
  • Dışarıda da hayat okadar özgür olmaya biliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...