Lütfen yardım edin?

18 yaşındayım ve çok mutsuzum. Herşrye ağlamak istiyorum. En ufak bişeye hemen gözlerim doluyo. Önceden böyle değildim. Mutlu olamıyorum. Olsamda gösteremiyorum. Hayat enerjim çekilmiş gibi. Sürekli yorgunum. Nasıl geçer bu hal?

0|2
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Senin reçetene iyi bir sevgili iyi bir hobi yazıyorum :) Mesela evine hiç kedi almayı düşündünmü?

1|0
    0|0
    • 3ay

Var bitane yeni bir aydır falan. Annesiz 10 günlük buldum. O iyi geliyo güldürüyo o olmasa daha kötü olurdum zaten valla iyi bir sevgili yok be o kalsın daha fazla üzülmek istemiyorum. Hobi olarak ta ne önerirsin

• 3ay

Tamaö deniycem teşekkürler 😊

• 3ay

Önemli değil iyi geceler :)

En İyi Kız Görüşü

• Takintini yok ederek kendi kendini bu hale getirmen icin bir neden olmasi lazim var mi bir sebebin

1|0
    0|0
    • 3ay

Önceden hiç ağlamazdım. İstesem de ağlayamazdım rahat. Olaylar üst üste geldi birden başladı. Sanki önceki olanlar çıkıyo

• 3ay

Dis etkenleri neden kafana takiyosun ki onlarin hepsi gelip gecici ailene gelince genelde buyuklerin agzi yanar kucukler abiden abladan sorumludur cunki annenin size ayiracak pek vakti yoktur ve evin abisi ablasi kardesiyle surekli birlikte oldugu icin onlara yansir bu bir zaman sabret kardesinin de suc isledigi zamanlar gececek bu yasta bu sekilde dusunursen ileride adim atmaya korkarsin su dunya da ne insanlar var biliyo musun gorsen benim derdim dert mi dersin allah dagina gore kar verir karamsar dusunursen kararir icin sabir et gorursun farkini kucuk kardesim..

• 2ay

teşekkür ederim biliyorum ne büyük dertler ar. tavsiyelerine uyuyorum

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu yaşlarda çok normal

1|0
    0|0
  • arkadash cevreni genişletebilirsin mesela. yeni arkadashlar falan. bende dr olmushtu boyle ama bir suru problemimde vardi o siralar.

1|0
    0|0
  • sıkma canını kardeşim ergenliğin bitişinin belirtisi bir seneye kalmaz geçer normal bir durum yani kardeşim

1|0
    0|0
  • Hımm hayatta yeni idealler edinirsen seni mutlu eden, o zaman geçer

1|0
    0|0
  • Sen yorulmuşsun belli ki. Ne istediğini bul. Eğer bulamıyorsan farklı şeyler yap. Sevgili falan değil çaren. Şimdi sevgili bulsan 1 ay içinde sıkılırsın eminim buna. Farklı şeyler yap. Dediğim gibi

1|0
    0|0
  • Spora başla

1|0
    0|0
  • hormanlardan dolayı bence çikolata ye komedi filmleri seyret

1|0
    0|0
  • neler yaşadın da böyle oldun

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum ki arkadaşımla kavga ettik çok yakındık. Sevgilimden ayrıldım. Herkes üstüme gelmeye başladı

• 3ay

Denicem teşekkürler

• 3ay

Rabbim yardımcın olsun

• Arkadaş edin, hobi bul 👍👍

1|0
    0|0
    • 3ay

Hiçbirşeye isteğim yok. Ölü gibiyim. Tek beni rahatlatan şey hayvanlar. Kedi köpek at kuş sakinleştiriyo. Onların masumiyeti rahatlatıyo beni

• 3ay

Peki 😊İyi günler dilerim 👍

• 3ay

sizede

• Spor yap dostum ve kendini daha iyi motive etmiş olursun

1|0
    0|0
  • Gülmeyi unutmuşsun ondandır

1|0
    0|0
  • Ben de 28yaşındayım ama hala geçmedi..

1|0
    0|0
  • Ergenlik geçiriyorsun sabırlı ol atlatıcaksın

1|0
    0|0
  • kendınle barısık olup yenı bır sayfa acarak yenı bor haya felsefesı bır amac gaye sart sana

1|0
    0|0
  • bende hiçbirşeye ağlayamıyorum ondan şikayetçiyim ağlamak istiyorum

0|0
    0|0
  • Amaçsızmısın hiçmi beklentin hayalin yok

0|0
    0|0
  • Yeni bir sevgili yap

0|0
    0|0
  • Normal buna ergenlik diyor büyüklerimiz mümkün olduğunca aktif olmaya çalış kafanı boş birakma

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam deniyicem teşekkürler 😊

• 3ay

Yapma enerjim yok ki. Ölü gibiyim

• 3ay

Yapma ya canım bir eğlenmeye basladimi herzaman full enerji olursun orada ;)

• sevince ve sevişince geçer.

0|0
    0|0
  • O bendede var dertlesmek sart artık :/

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• HavalardaN olur

1|0
    0|0
  • Simariksin

0|0
    1|0
    • 3ay

Hıhı evet gizlicim. Seninle uğraşcak enerjim yok. Başka kapıya

• 3ay

Bana bak kucuk kiz gizliden sordugun icin gizliden cevap verdim. 'Rahatlarmis' Klavye artistligi yapmak kolay :D

• 3ay

Asıl sen bana bak. Ben burda bişey yazıyorum. Sen gelmiş siki daşşağı denk bir şekilde oturup kendine eğlence çıkarmaya çalışıyosun. Ben sana fazla gelirim canım git başka biyerde eğlen

Yükleniyor...