9 aylık bebek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gaziantep de bir çoban tarafından sapkınca tecavüze uğrayan 9 aylık bebek kolon bağırsağı parçalanması ve iç kanaması geçirmesi sonucu hayatını kaybetti. Bebekti o gece dışarı çıkmadı açık gezmedi neyinden tarihrik oldu sizce bu olayları azaltmak için ne yapılmalı buradaki insanları görünce sizde memlekette ne kadar sapık varmış diye düşünmüyor musunuz annesinin öpmeye kıyamadığı yavrusuna neler yaptılar sizden ricam lütfen sapkın düşüncelerinizi nefsinizi frenleyin bu son olsun daha da beteri olmasın allah böylelere lanet etsin

1|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• 9 aylık Bebek deyince aklıma cinsiyet bile gelmiyor melek geliyor cennet kokusu işte

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok yazık gerçekten

1|0
    0|0
  • İbret için öldürülmeli

1|0
    0|0
  • dinden imandan edepden ardan yoksun millet yetisiyo... bu tür olaylara direk idam getireceksın... ölmesi biraz daha kurtulus... ne bıleyım suc aletını kesıp kendıne yedırecek ve o cocugun cektının aynısını yapacaksın... ALLAH BELASİNI VERSIN İNSALLAH HAPISTE CEKTIRIRLER

1|0
    0|0
  • Bunu yapanlar insan olamaz.

1|0
    0|0
  • bunun bağırsakların alıp boynuna dolayip boğmak lazım

1|0
    0|0
  • Allahı düzseydi bu kadar üzülmezdim yahu...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İdam cezası olmalı. Elektrikli sandalye de olabilir. Çocuk istismarına, tecavüzüne başka uygun ceza yok

4|0
    0|0
  • insanlik bitmis bitmisss yazik

3|0
    0|0
  • Çok üzüldüm 😥😩Allah o masum meleğe bunu yapanin bin türlü belasini versin, inşallah iki cihanda da cezasını misliyle çeker.😡

2|0
    0|0
  • Tecavuzcu sapiktir bahanesi olamaz. Iskence edilmesi gerekir bence, idam sacmalik.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne yapılacaksa yapılsın caydırıcı bişeyler yapmak lazım

• Boyle bir olay gercekten yasandi mi?

1|0
    0|0
  • 1 dakika kendime gelemedim yemin ederim okurken aklımı üşütüyodum uyuyamam şimdi sabaha kadar

1|0
    0|0
    • 3ay

Sen sabaha kadar uyuyamayacaksn ama annesi bir ömür

• 3ay

o ete kemiğe bürünmüş insan görünümlü yaratık orta çağ işkencelerini fazlasıyla hakediyo allah milyon belasını versin ölümü de kolay olmasın aldığı nefes zehir zıkkım olsun kanı bozuk

Yükleniyor...