Abimden siyasi/dünya görüşümü saklıyorum?

Fikirlerimi, dünya görüşümü, siyasi safhımı, okuduğum kitapları, desteklediğim insanları abimden saklıyorum çünkü gerçekten bana nutuk çeker azarlar günlerce aylarca konuşur polemiğe girmeye çalışır sürekli bir noktadan vurur aşağılar.
ikimizin görüşleri tamamiyle zıt... Oturup abimle konuşmak istiyorum. mesela akşam yemeğinde rakı sofrasında konuşmak vardı saygı duymak, saygı duyulmak vardı.
ben okuduğum kitapları aynı evde yaşadığım bir insandan önüne kalın romanlar koyarak saklamaktan çok sıkıldım.
napacağım?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Saklamaya edvam edeceksin mecburen

0|0
    0|0
    • 3ay

Mecbur muyum?

• 3ay

Bağımsızlığını kazanana kadar yani iş bulup ayakların üzerinde durana kadar, o zaman sana karşı davranşlarında daha mesafeli olurlar, şimdi ise çok kırıcı olabilirler.

• 3ay

Haklısınız

En İyi Kız Görüşü

• Bir insani sevmedigi siyasi bir tercihe inandırmak ya da konusmak zordur. Her seyi kendi içinde yasamalısın

0|0
    0|0
    • 3ay

:( umarım üniversitede daha rahat olurum sağol

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 5

• maalesef saygı göstermeyen bir toplumda yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • Ben asla saklamam. Eşim sağcı ben solcuyum. Ben ne istiyorsam onu okurum, neyi savunuyorsam çat çat söylerim. Saklama korkacak birşeyin yok. Konusursa konussun.

0|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın yarın akşam geliyor istanbuldan bir yerlere gideriz dedi tamam dedim mutlaka açılır konusu ben de çaktırırım

• Düşünceni özgürce yaşamak en iyisi boşver konuşur konuşur susar

0|0
    0|0
    • 3ay

:/ emin değilim gerçekten o da aşırı ben de aşırı bağlıyım görüşüme

• 3ay

Ben olsam ona kendi dilimden konuşup görüşünü çürütürdüm ama bilmiyorum saklamak daha doğru dediğin gibiyse

• 3ay

Benimkisi onunkini ezer geçer de neyse... Anlamaz...

• Kendi düşüncelerini saklayarak ne kadar devam edebilirsin ki? Cesur ol ve düşüncelerini ona söyle

0|0
    0|0
    • 3ay

Rahatlamış olurum. ama gerçekten emin değilim.

• 3ay

Teşekkürler söyleyeceğim konusu açılınca

• 3ay

Rica ederim 😊😊

• Ne düşünüyorsun gorusun ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...