Kızların südyen takması saçma geliyor insanlar neden giyiniyor?

Erkeklerin namahrem yeri göbekle diz arasıdır kızların da namahrem yeri göbekle diz arası olması lazım yani kızların göğüslerini kapatmaya çalışması komik geliyo bana bence kızlar südyen takmasın erkekler gibi sadece göbekle diz arasını kapatsın ama bana dersiniz ki südyen takmak göğüsleri duk tutar fakat yanılıyorsunuz bir adam 40 tane kadını dönek olarak kullandı yarısına südyen takmadı diğer yarısına südyen taktı belirli bir zaman geçtikten sonra sonuçlar şöyleydi südyen takmayanların göğüsleri sarkmıyordu südyen takanların göğüsleri sarkıyordu yani südyen takmazsan göğüslerin sarkar lafı yalan bu kez de bana dersiniz ki biz göğüslerimizi açıp gezsek bütün erkekler bizim göğüslerimize bakar bende şöyle cevap veriyorum ben antalyaya ya da izmire gitsem bikinili kız gördüm mü ilk defa kız görüyormuşum gibi bakarım ama 3. gün daha bakmam artık normal gelir ve biz doğduğumuzdan beridir kızlar südyen takmıyor olsaydı şu anda hiçbir erkek göğüsleri açık kız görünce bakmazdı çünkü alışılmış durum olurdu şimdi bu sistem devreye girse erkekler alışana kadar kızların göğüslerine bakardı ama yine de yolda göğüslerini kapatmaya çalışan kızları gördüm mü şaşıyorum

Güncellemeler:
3ay biraz araştırma yaptım insanlar şu yüzden giyiniyormuş kışın havanın dondurucu soğuk olması bu yüzden afrika sıcak diye kızlar sadece göbekle diz arasını kapatıyormuş göğüsleri açık duruyorlarmış ama türkiyede üşümekten giyinmek adet gelenek haline geldi giyinmeyenleri cinsel taciz suçundan hapse atıyorlar ya da linç ederler
3ay aynı kızlardaki bakirelik gibi allah kızlara güvenseydi zar koymazdı düşüncesi buradan şu çıkıyor bakire olmayan kız namussuz ama gerçekte kızlarda zar olmasının sebebi namus değil bebekler en çok o bölgeden mikrop kapıyorlar zar olduğu için mikropdan korunuyorlar ilk adet görünce daha mikrop kapma riski kalkıyor artık zarın bir önemi kalmıyor

0|1
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun 😃👏😜

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok mantıklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ailendeki bayanların böyle olmasına izin vericeksen ilk onlar yapsınlar sonrada sizin gibiler adamım diye dolaşsın bravo bu arada kuran okursan haram olduğunuda anlarsın

0|1
    0|0
  • Kadının bir aklı dokuz nefsi vardır, erkeklerin ise dokuz aklı bir nefsi. Biz bir iple dokuz köpeği bağlamaya güç getirirken, siz erkeklerin dokuz iple bir köpeği koruyamayışınıza doğrusu Buna sebep.

1|0
    0|1
  • Annene kız kardeşine söyle takmasin😊

0|1
    0|0
  • Yo degil

0|0
    0|0
  • Südyen değil sütyen

0|1
    0|0
  • He sonra sapiklarla ugrasalim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk önce bunları annene, kız kardeşine söyle sutyen takmayın memeleriniz özgür olsun diye onlar uygulamaya başlasınlar sonrasına bakar kızlar. Dengesiz deyyus

0|0
    0|0
  • Hay Allah bu tez ile bütün sütyen üretici firmaları çökerteceksin şimdi.

0|1
    0|0
  • senin babanı müjdeleyen ebenin amna koyim

1|1
    0|0
  • Bu saatte sonra olmaz o ikizler cinsellik uyandırıyor.

0|0
    0|0
  • ailenden başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Adam üşenmemiş düşünmüş, sonra bir daha üşenmemiş yazmış.

0|0
    0|0
  • Südyen diyemeyen vatandaş sonunda sütyen demeyi başarır ve dünya 2 dakikalığına güzelleşir

0|0
    0|0
  • Beynim yandı MK

0|0
    0|1
  • Gözüm kanıyo çok uzun yazmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...