Yabancı baylarla/ bayanlarla sevgili veya daha ciddi birliktelikler yasayanlar oldu mu?

Yeni dil öğrenmeye cabalayan biri olarak, Dil problemini nasıl halletiniz çok merak ediyorum.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaşım yabancı ilk sevgili olduğumuzda ben çok zorlandım doğru düzgün konuşamıyordum bile ama çok sabretti çok da yardımcı oldu Şu an çok daha iyi İngilizcem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka Türk tarafı izin verseydi Amerika ya gidecektim göçmenlik yasasından yararlanarak evlenecektim. İzin çıkmadı tam askerlik yaşıma denk geldiği için o zamanlar 18 19 lukların dışarıya çıkabilmesi büyük problemdi ne yaptıysak kızla beraber olmadı sonunda o orda kaldı ben burda

0|1
    0|0
    • 3ay

Gitseydin kendine çok daha güzel bir hayat yaratabilirdin. Üzüldüm senin adına.

• 3ay

Açıkçası aşağı yukarı her ülkenin kültürünü az çok bilirim ama singapur niye :)

• 3ay

Oraya ilgi duyuyorum diyelim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet sevgilim japon , japonca ve ingilizce konusiyoruz

0|1
    0|0
    • 3ay

Karmaşık düşünceleri anlatırken sıkıntı yaşamıyor musunuz? :) anadilin gibi değildir sonuçta :)

• 3ay

İngilizcem ana dilimden daha iyi diyebilirim onunda çok iyi o yüzden sorun yaşamadım hiç

• Korece ogreniyorum, sevgilim koreli ve cok yardimi oldu sagolsun :D

0|1
    0|0
  • Oldu, ispanyol! No sorun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben yasiyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Dil ve kültür anlamında problem yaşıyor musun?

• 3ay

Yani Rusca ogretiyor bana, bende ona Ingilizce.

• 3ay

Çok iyi :)
      bende ikinci üniversite olarak dil bolumu düşünüyorum :) imreniyorun diyebilirim boyle durumlara :)

• Arkadşım olduı iyiydiler

0|1
    0|0
  • Oldu çoook

0|0
    0|0
Yükleniyor...