En tehlikeli TERÖR ÖRGÜTÜ hangisidir?

Terörün dini dili ırkı mezhebi olmaz her terör eylemi gerçekleştiren örgüt benim gözümde aynıdır peki sizce en tehlikelisi hangisidir?

• Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)En tehlikeli TERÖR ÖRGÜTÜ hangisidir ?
    25% (8)30% (8)27% (16)Oy Ver
  • Pkk En tehlikeli TERÖR ÖRGÜTÜ hangisidir ?
    16% (5)11% (3)14% (8)Oy Ver
  • Işid En tehlikeli TERÖR ÖRGÜTÜ hangisidir ?
    59% (19)59% (16)59% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• Kurt, büyümekte olan yavrusuna hayatı öğretiyormuş. Bir tepeye çıkmışlar. Aşağıda yayılan koyun sürüsünü göstermiş ve anlatmış;
    - Bak yavrum şu gördüklerin koyundur. Etleri çok lezzetlidir. Yakalaması da kolaydır.
    Yavru kurt lafa girmiş ve çobanı göstererek, onun kim olduğunu ve ne yaptığını sormuş. Kurt, çobandan uzak durmasını, elindeki değneğin çok can yaktığını sıkı sıkı tembihlemiş.
    Bu sırada yavru kurdun dikkatini sürünün köpeği çekmiş.
    - Şu bize benzeyen bir şey var orada, o ne yapıyor?
    Kurt, derin bir of çekmiş ve anlatmış:
    - Ah yavrum, bizi asıl perişan eden işte o bize benzeyip de bizden olmayandır...

(Hiçbir zaman bizden olarak gormedim ama öyle goren çok insan var diye feto diyorum)

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• FETÖ diyorum hiçbirinin yapamadığını yapıp en güvendiğimiz şeye askere sızdı bu piçigetto. ama hepsinin başı Amerika olduğu için suçlu o

0|0
    0|1
  • Kuran'da geviyor bir gün siyah bayraklı din üzerinden savaş çıkaracaklar onlara sakın inanmayın diye bişey geçiyordu tam olarak böyle olmasada aklımda kalan bunlar

1|1
    0|0
    • 3ay

Kuranda öyle bişi yok allaha iftira etme kardeşim senin söyledigin hadis kitaplarında geçiyor gün gelicek siyah maskeliler din için savaşıp insanları öldüyor diyecekler kuranı okumadıysan araştır öyle yorum yap yoksa güzelline yazık olsun kardeşim :D

• 3ay

@bağımsız_azoo ya ıste karıstırmısım ama oyle bısey oldugunu bılıyordum demkkı hadıs kıtaplarındaymıs teskkur ederım

• büyükfarkla ışid

0|0
    0|0
  • Sabaha karşı belada okumak istemiyorum ama hepsine anladınız siz.

0|0
    0|0
  • 3 de aynı bok

0|0
    0|0
  • hepsi ayrı bir bela ama pkk en kötüsü bence... abim askerde hakkaride daha iyi anlıyorum bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• A. kp.

0|0
    0|1
  • Amerika ve İngiltere nin şıklarda olmamasının nedenini açıklar mısınız bana? Daha tehlikelisi olaran bir Masonları biliyorumda bunlarda onların ta kendisi

0|0
    0|0
  • En tehlikeli terör örgütü israilin kendisi. Başlı başına teröristler. Her şekilde kendi çıkarları için yapmayacakları şey yok...

0|0
    0|0
  • En büyük terör örgütü Akp. Çünkü bunların hepsi ona bağlı. :)

1|0
    1|1
  • Hepsinin ammkkk

0|0
    0|0
  • en tehlikeli terör örgütü şu anda dünyayi yoneten banka finans ve petrol kurumlarinin sahipleri olan
    ROCKEFELLER VE RODCHILDS hanedan ailesidir

0|0
    0|0
  • Daes

0|0
    0|0
  • terörün iyisi kötüsü olmuş hepsinin başındaki adam aynı
    www.avrupagazete.com/files//israil_353177932.jpg

0|0
    0|0
  • bugün ışid yarın pkk

0|0
    0|0
  • Tabiki de ABD

2|0
    0|0
  • Işidi seçtime rağmen hiç birini diyorum
    Çünkü butun bu onlar oyuncaktır
    Onları takrik eden gucler teröristtır

0|0
    0|0
  • Şıklarda neden İngiltere yok? Ama olmaz ki!

0|0
    0|0
  • ISIS

0|0
    0|0
  • işidle fetöş aynı olmalıydı

0|0
    0|0
  • işid genel kurmayı esir alamaz ama fetö her taşın altından çıkabilir...

0|0
    0|0
  • Hepsinin ak.

0|0
    0|0
  • ingiltere

0|0
    0|0
  • PKK ve bağlantılı örgütler çok tehlikeli.

0|0
    0|0
    • 3ay

islamın adını kullanan ışid , el kaide , Hizbullah ve fetö gibi terörist örgütler de çok tehlikeli ama pkk , dhkp -c gibi örgütler daha tehlikeli.

Yükleniyor...