Toplu taşımalarda, günlük hayatta vs en tahammül edemediğin olay nedir?

Ter kokusu, gırtlağını temizleyen insan, yere tüküren, şımarık kendini yırtarcasına ağlayan çocuk...

0|2
1839

En İyi Erkek Görüşü

• Daha dün arabayı almadım. İşimde çıktı anasını satayım. Döncem tam iş çıkışı vakti. 5,6 otobüs full dolu. almıyorlar bile. Dursalarda binemedim sıkış tıkış. Allah hakkaten kolaylık versin ne diyeyim. Bu durumu haketmiyor hiçkimse...
    Tabi sonra bindik ama bir buçuk saat bekledik kamil gibi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Otobüstekileri sayıyım çünkü günlük hayata girersem çıkamam işin içinden. İnsanların hakkına tecavüz eden her türlü hareket. Otobüsün duraklarda fazla bekleme yapması (bunun yüzünden çok kavga ettim) , gürültülü bir şekilde telefon konuşan insanlar, cakkıdı cakkıdı sakız çiğneyen insanlar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• O saydiklarin. Ve ek olarak. Yer olmayipra kizin yanina otururursun ve tecavüze ugramis gibi tabir sergileyen kizlar

1|1
    0|0
  • ben şeye deli oluyorum yanım boş genç bir kız biniyor boş oldugunu görüyor fakat binmiyor ayakta kalıyor öyle mallar

3|1
    0|0
  • Kimsenin kimseye güveni yok
    İnme butonuna basıyom arkamdaki gelip
    Oda bidaha basıyo

2|0
    0|0
  • Saydıkların artı ahlak bekçisi kesilen insanlar

1|1
    0|0
  • Kişisel bakım, ter ve sigara kokmamak, bir sigara parasından daha masraflı bir şey değil.

Detayda yazdıklarına, bir de başkasına sinirlenip, o kalabalıkta kendi halinde insana ya da insanlara çatıp, kavga çıkaran tiplere sinir oluyorum.

1|0
    0|0
  • Koku, tüküren.
    Çocuğa sinir olmam, ailesine sinir olurum.

1|0
    0|0
  • Otobüsün dolduğuna bir türlü inanmayan şoför

1|0
    0|0
  • Şşt şu parayı uzatsana, saat kaç birader, falanca yere gideceğim sen nerede ineceksin, adın ne senin, rahatsız etmiyorum değilmi (ter kokusu, sarımsak kokusu, son ses müzik)

1|0
    0|0
  • Burnunu karıştıran insanlar ya da osuranlar yeterince iğrenç depilmi ya da soğan sarımsak yiyip toplu taşımalara binenler

1|0
    0|0
  • Kitap okuyor-muş gibi yapan kızlar. La o minibüs zart zurt fren yaparken sen o kitabı babayı okursun... yeme bizi kızıııımm :)

1|0
    0|0
  • Koku ve gürültü

1|0
    0|0
  • Abazaları

1|0
    0|0
  • Kahkaha atan ve gömleğini kaldırıp belini kaşıyanlar, tabi bir de yüksek sesle telefonla konuşanlar

1|0
    0|0
  • tta kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • Ter kokusu

1|0
    0|0
  • 4 liralık kıymalı börek yiyip, sigarasından aldığı son dumanı aracın içine üfleyen amca.

1|1
    0|0
  • Artık İstanbul'da hiçbir şeye tahammül edemiyorum

1|0
    0|0
  • Ter ve agız kokusu öğğğ 😀

1|0
    0|0
  • Nefesi kokan insanlar 😞

1|0
    0|0
  • otobüs dolu olduğu halde binmeye çalışıp millete ilerlesenize laaa diyen birini gördüğümde dalasım geliyor 2 vukaatım oldu şuana kadar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Insanlarin kokmasi yuksek sesle konusmalari ve firsatcilarin temasda bulunmak istemeleri.

1|0
    0|0
  • yüksek sesle telefonda konuşulması

1|0
    0|0
  • En nefret etdiğim şey, otobüs doluyken ayakta durmak zorunda kalmam ve otobüs ani fren yapdığında tutunacak yer bulamayıp dengemi kaybetmem

1|0
    0|0
  • Şoförün gördüğü bizim göremediğimiz boş yerler 😏😏 tek ayak üstünde gitme durumu daha çok var sıkış sıkış sıcak yer u
    Ufff😏😏😏

1|0
    0|0
  • ter kokusuna lanet olsun

1|0
    0|0
  • O kadar insanın içinde burnunu karıştıran pislikler.

1|0
    0|0
  • yuksek sesle konusan ve acayip acayip bakn insalar

1|0
    0|0
  • tacizci erkek yaşlı olmayıp yaşlıymışcasına yer isteyenler ter bakımsızlık edepsizlik kavgacı hal yüksek süsle gülme şımarık hareketler gibi gibi

1|0
    0|0
  • Sesli bir şekilde telefonda konuşan insan

1|0
    0|0
  • Saydıklarının hepsi bir de sakız çiğneyen gerizekalılar

1|0
    0|0
  • Bütün tahammül edemediğim olayları saymışsın. Ek olarak tacizide ekleyelim.

1|0
    0|0
  • Çok konuşan insanlar

1|0
    0|0
  • Bağırarak telefonda konuşmak

1|0
    0|0
  • taciz ve saygısızlık. önce ben bineceğim ya da ineceğim telaşı.

1|0
    0|0
  • Ter kokusu

1|0
    0|0
  • Kötü kokular, aşırı gürültülü sesler.

1|0
    0|0
  • Memelere ve gote bakan adamlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...