Toplu taşımalarda, günlük hayatta vs en tahammül edemediğin olay nedir?

Ter kokusu, gırtlağını temizleyen insan, yere tüküren, şımarık kendini yırtarcasına ağlayan çocuk...

0|2
18|39

En İyi Erkek Görüşü

• Daha dün arabayı almadım. İşimde çıktı anasını satayım. Döncem tam iş çıkışı vakti. 5,6 otobüs full dolu. almıyorlar bile. Dursalarda binemedim sıkış tıkış. Allah hakkaten kolaylık versin ne diyeyim. Bu durumu haketmiyor hiçkimse...
    Tabi sonra bindik ama bir buçuk saat bekledik kamil gibi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Otobüstekileri sayıyım çünkü günlük hayata girersem çıkamam işin içinden. İnsanların hakkına tecavüz eden her türlü hareket. Otobüsün duraklarda fazla bekleme yapması (bunun yüzünden çok kavga ettim) , gürültülü bir şekilde telefon konuşan insanlar, cakkıdı cakkıdı sakız çiğneyen insanlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• O saydiklarin. Ve ek olarak. Yer olmayipra kizin yanina otururursun ve tecavüze ugramis gibi tabir sergileyen kizlar

1|1
    0|0
  • Kimsenin kimseye güveni yok
    İnme butonuna basıyom arkamdaki gelip
    Oda bidaha basıyo

2|0
    0|0
  • Saydıkların artı ahlak bekçisi kesilen insanlar

1|1
    0|0
  • Kişisel bakım, ter ve sigara kokmamak, bir sigara parasından daha masraflı bir şey değil.

Detayda yazdıklarına, bir de başkasına sinirlenip, o kalabalıkta kendi halinde insana ya da insanlara çatıp, kavga çıkaran tiplere sinir oluyorum.

1|0
    0|0
  • ben şeye deli oluyorum yanım boş genç bir kız biniyor boş oldugunu görüyor fakat binmiyor ayakta kalıyor öyle mallar

2|1
    0|0
  • Otobüsün dolduğuna bir türlü inanmayan şoför

1|0
    0|0
  • Şşt şu parayı uzatsana, saat kaç birader, falanca yere gideceğim sen nerede ineceksin, adın ne senin, rahatsız etmiyorum değilmi (ter kokusu, sarımsak kokusu, son ses müzik)

1|0
    0|0
  • Abazaları

1|0
    0|0
  • Kahkaha atan ve gömleğini kaldırıp belini kaşıyanlar, tabi bir de yüksek sesle telefonla konuşanlar

1|0
    0|0
  • tta kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • Kitap okuyor-muş gibi yapan kızlar. La o minibüs zart zurt fren yaparken sen o kitabı babayı okursun... yeme bizi kızıııımm :)

1|0
    0|0
  • Koku, tüküren.
    Çocuğa sinir olmam, ailesine sinir olurum.

1|0
    0|0
  • Burnunu karıştıran insanlar ya da osuranlar yeterince iğrenç depilmi ya da soğan sarımsak yiyip toplu taşımalara binenler

1|0
    0|0
  • Artık İstanbul'da hiçbir şeye tahammül edemiyorum

1|0
    0|0
  • Koku ve gürültü

1|0
    0|0
  • Nefesi kokan insanlar 😞

1|0
    0|0
  • otobüs dolu olduğu halde binmeye çalışıp millete ilerlesenize laaa diyen birini gördüğümde dalasım geliyor 2 vukaatım oldu şuana kadar

1|0
    0|0
  • Ter kokusu

1|0
    0|0
  • Ter ve agız kokusu öğğğ 😀

1|0
    0|0
  • metroda insanların inenlere yol vermeden içeri damlamalarına ayar oluyorum herseferınde kızıyorum bagırarak bırgun saglam dayak atıcam bırıne ters cevap verınce

1|0
    0|0
  • 4 liralık kıymalı börek yiyip, sigarasından aldığı son dumanı aracın içine üfleyen amca.

1|1
    0|0
  • mendebur suratlı teyzenin saçma bakışlarıı burnunu kaldıra kaldıra 😎😎😎

1|0
    0|0
  • bir olay yok

0|0
    1|0
  • çocuk neyse de okuz gibi bağıra bağıra telefon görüşmesi yapanlara deli oluyorum

1|0
    0|0
  • Yer kapmaca olayı :D

1|0
    0|0
  • Arkadan bana sürtünen göbekli dayı. Burdan sana sesleniyorum. Senin ben a. yav !

1|0
    0|0
  • İnsanlar :)

1|0
    0|0
  • Arkaya ilerlemeyen denyo grubu

1|0
    0|0
  • Agiz kokusu ve ter kokusu

1|0
    0|0
  • Koltuk kapmaca olayı asadsdad :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Insanlarin kokmasi yuksek sesle konusmalari ve firsatcilarin temasda bulunmak istemeleri.

1|0
    0|0
  • yüksek sesle telefonda konuşulması

1|0
    0|0
  • Şoförün gördüğü bizim göremediğimiz boş yerler 😏😏 tek ayak üstünde gitme durumu daha çok var sıkış sıkış sıcak yer u
    Ufff😏😏😏

1|0
    0|0
  • En nefret etdiğim şey, otobüs doluyken ayakta durmak zorunda kalmam ve otobüs ani fren yapdığında tutunacak yer bulamayıp dengemi kaybetmem

1|0
    0|0
  • ter kokusuna lanet olsun

1|0
    0|0
  • O kadar insanın içinde burnunu karıştıran pislikler.

1|0
    0|0
  • taciz ve saygısızlık. önce ben bineceğim ya da ineceğim telaşı.

1|0
    0|0
  • yuksek sesle konusan ve acayip acayip bakn insalar

1|0
    0|0
  • Saydıklarının hepsi bir de sakız çiğneyen gerizekalılar

1|0
    0|0
  • Bütün tahammül edemediğim olayları saymışsın. Ek olarak tacizide ekleyelim.

1|0
    0|0
  • Çok konuşan insanlar

1|0
    0|0
  • Sesli bir şekilde telefonda konuşan insan

1|0
    0|0
  • tacizci erkek yaşlı olmayıp yaşlıymışcasına yer isteyenler ter bakımsızlık edepsizlik kavgacı hal yüksek süsle gülme şımarık hareketler gibi gibi

1|0
    0|0
  • Ter kokusu

1|0
    0|0
  • Bağırarak telefonda konuşmak

1|0
    0|0
  • Kötü kokular, aşırı gürültülü sesler.

1|0
    0|0
  • Memelere ve gote bakan adamlar