Görüşlere saygınız olsun bu ne?

şimdi bir arkadaş grubundayız. ne alakaysa dinden falan açıldı konu. ateist bir kaç arkadaş vardı. hemen başladılar din aptal işidir aptallar dine inanır falan. birde bu insanlar sürekli saygı bekleyen özgürlük isteyen kendilerine bir laf atılınca bıdı bıdı konuşup kendini savunan tipler. diyorum ki sanane inananlardan? daha yok aptallar falan. ben inanıyorum e bana saygın olsun biraz. ama saygı yok. kendilerine bişey denince k+pek gibi saldırıyorlar ama. ben anlamıyorum bu saygısız insanları. madem özgürlük istiyorsun madem saygı istiyorsun benim inanç özgürlüğümede karışmıycaksın. bu nasıl bir kendi içinde çelişme? bir lafı öyle bir lafı böyle. resmen döneklik. normalde de diğer konularda çok iyi anlaşırız halbu ki. neden saygı gösteremiyoruz birbirimize? ben tüm ateistler böyle demiyorum bazıları var çok saygılı. bende ateistlere karşı saygılıyım. ama diyorum bazen ben aptal mıyım? onlar beni salak yerine koyuyor ben saygı gösteriyorum. cidden insanları anlayamıycam. biri geliyor diyor ki her görüşe saygılıyım sonra gidiyor islama sövüyor. ya sanane sen git işine bak. benim dinim cani bir din olsaydı ben başından müslüman olmazdım zaten. sağdan soldan duydukları şeylerle din kötülüyorlar. müslümanım diyen kafirlere inanıp müslümanlar böyle diyorlar. şaka gibiyiz yeminle.. herkes işine bakmalı..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• dini duydukları gibi biliyolar kitaplardan okuyup araştırıp öğrenmeyip ön yargıyla yaklaşıyolar asıl aptallığı kendileri yapıyolar
    boşver takılmaya değmez

0|0
    0|0
    • 3ay

ama sıktı cidden. ortamlara artık ateistler mi yoksa değil mi diyerek girmeye başlıycam nerdeyse. hep aynı şeylere geliyor konu..

En İyi Erkek Görüşü

• Birde laf sokup artislik yapıp engeller

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklisin sonuna kadar katiliyorum.

0|0
    0|0
  • Çok dogru bir soruu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kiyamet alameti var Dine eskilerin safsatasi ve muslumanlara ahmak denecek vb.

0|0
    0|0
Yükleniyor...