Insanlardan çok kolay soğuyorum?

Özellikle güven konusunda konuşmalarında bir Yalan yakalasam az bir tezat konuştuğunu anlasan. anında soğuyorum karşımdaki insandan. ya da herhangi bir konudan güvenimi sarstı ise uzaklaşırım o insandan. Mükemmelliyetçi olmakta kötü aslında her insanın kötü yanı vardır o hali ile kabul etmeli insan
Ama ben tahammül sayım yok eskisi gibi nedense

Siz nasılsınız görmezden mi gelirsiniiz Yoksa uzaklaşırmısınuz

0|0
15|5

En İyi Erkek Görüşü

• Direk uzaklaşırım. İnsan kendisi olsun, yalana dolana dalgaya dümene hiç gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eeee yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Ben biraz onyargiliyim en ufak şeyde tespiti koyuyorum bazi arkadaslarim cok şikayetçi bu durumdan ama insan sarafiyim heralde hep hakli çıkıyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende aynı açıkça da yüzüne söyleyim rahatsız olduğum şeyi. yalandan suratına gülüp arkasından saydırmam

• 3ay

Kesinlikle terbiyesiz insanlarla işim olmaz. kalite tesadüf depildir

• 3ay

Belki egolusun diyeceksin ama ne biliyim çoğu insandan kaliteli olduğumu düşünüyorum yani bunu insanlarin yüzüne vurup rencide etmiyorum ama muhattapta olmuyorum

• Kusursuz dost arayan dostsuz kalır demiş mevlana. sen hangi kusurların seni daha az rahatsız edebileceğini düşün.. dostlarını ona göre seç.

0|0
    0|0
  • Soğu bizene.. doktormuyuz la biz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bu kadar emin olma

0|0
    0|0
  • Sırf bu yüzden kız kurusu üyeliği kazandınız, tebrik ederim.😂
    Mükemmelliyetçi olmak çok kötü bir durum ne yazık ki elde olan bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Aynen bende öyle hepsi böğk

0|0
    0|0
  • Bende bacım

0|0
    0|0
  • Ben de tami tamina oyleyim bu yuzden insanlar da benden gicik aliyor ama banane. Etrafimda birsuru iki yuzlu olacagina dogru durust bir kisi olsun yeter

0|1
    0|0
  • Güven ilişkinin temelidir güven yoksa tahammül edilemez. Soğuman güzel yani.

0|0
    0|0
  • Yalandan daha beteri var. Yalan söylemiş, yalan söylediğini biliyorsun ama hala inkar ediyor. Gel de bundan soğuma. Hak veriyorum

0|0
    0|0
  • insanlar tahammül edilecek kadar değiler çünkü..

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim

0|0
    0|0
  • Sessizce uzaklaşırım, farketmez bile.

0|0
    0|0
  • Uzaklasirim

0|0
    0|0
  • Benim anlattın o ufacık minicik şeyi göreyim bir soğurum istesemde toparlayamam :/

0|0
    0|0
  • Ben de soguyorum hemen

0|0
    0|0
  • Al bendende o kadar o yüzden malesef insanlardan bırak soğumayı ısınamıyorum bile

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...