Kapat

Arkadaşlar yani gerçekten üzgünüm lütfen ciddi cevaplar verin?

Babam çok sinirli ve delirmiş gibi davranıyo herşeye takiyo evin içinde ne giydigime bile hatta bulaşık niye yıkanmadı diye bile gelip kufur edio dışarı çıkmama bile izin vermio kız arkadaslarim bile olmamalı ona gore 😖 beni hiç bir zaman yanına guzel cagirmadii mesela. Ve genç bir kız olmama rağmen bana ağza alınmayacak küfürler ediyo uyardığmda da üzerime yuruyo bu yasimda dayak bile yedim çok basit şeylerden benden nefret ettiğini soyluyo 😥 ve en rahatsız olduğum konu beddua etmesi surekli sürün inşallah mezarına gelmek bundan hayırlı verem ol kanser ol falan gibi kussem olmuyo çok kinci yani napaym kaçmak intihar hepsini dusunuorm siz olsanız nasıl asardiniz bu sorunu? 😣😖😢😢😭😭😭😭

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• İntihar çözüm değil, evden ayrılmakla tehdit et diyecem ama daha kötü şeylere de yol açmak istemem. Polise git derim ben

0|0
    0|0
    • Ettim evden kacarm gibi şeylerle bu defa daha çok cildrio herşeye el koyuyo beni tutsak ediyo sana akıl veren biri var diye yaa yemin ederm halimi gören acır utanıyorum yaşamaktan 😢

• anlasilan sorun sende degil. baba sıkıntılı. Allah yardim etsin. sana soylenirken kizdigi seylere dikat et yapmamaya calis. aile büyükleri varsa bir yardim iste. ne diyim

En İyi Kız Görüşü

• kaçmakta intiharda hiç biseye yardımcı olmuyo once bunu bil yapman gereken suanlık bişey yok cunku elden bişey gelmiyo tek yapman kıl namazını et duanı rabbime el ac herzaman gören bilen o ve emin ol Şu an ne kadar acı ceksende bir gün biticek buda senin sınavın sabırlı ol duanı et hayırlısıyla gecersin sınavını unutma her zaman yanında olan herseyi değiştiren rabbin

0|0
    0|0
    • Dimi hep dusunuorm benim imtihanimda ailem 😭

• aynen oyle bitanem sen Allaha havale et güzel günler yakındır hep unutma bunu :)

• bana özelden yazabilirmisin :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu kendin çok zor aşarsın

0|0
    0|0
  • baba bedduasi fenadir. suyuna git ve biran evvel Allaha hayırli birini cikarmasi icin dua et

0|0
    0|0
    • Ama haketmiyorum inan hakettigimden söylemio diline dolamis 😢

• Ne bicim babalar var ya valla boyle adamlari kaziga oturtucaksin

0|0
    0|0
  • Sıradan ni oldu yoksa boylemiydi ¿

0|0
    0|0
    • Önceden az dı ama şimdi tam bir çıldırmış gibi 😢

• Amaa en çok bana eziyet i anlamıyorum tek bana yukleniliyo madde falan olsa yda bir rahatsızlk tek bana mı yapar 😢

• Agir Psikolojik rahatsızlığı vardır kafayı sana taktiysa başka şey gormeZ

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sizin sınavınız, okuyorsanız başka şehire gidin. Okumuyorsanız evlenmeye bakın...

0|0
    0|0
  • Intihar etmenin sana ne faydasi var ki. Eger istemiyorsan bekle. Ayaklarının üstünde oyle bir dur ki. Bir gün babana hayir demeye gücün olsun.

0|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun canım ya bol bol dua et

0|0
    0|0
Yükleniyor...