Neden kusurları eskisi gibi kabullenmek yerine mükemmelleştirmeye çalışıyoruz?

Yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama eskiden herkesin kusurları vardı ve herkes bu kusurlarını kabul ederdi. Sosyal medya mı değiştirdi?

0|0
9|35

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal medya, yerli ve yabancı diziler / filmler, aşk romanları, marka takıntısı ve o markaların ideal olarak gösterdikleri. Bunlar sadece dış görünüşle alakası olanlar. Bir de yine benzer şekilde zekilik kavramının in içine girmesi derken herkes kendisini ya da bir başkasını mükemmel görmek istiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence sürekli herkes birbirinin iyi yanını gördüğü için böyle. İnstagram da swarm da sürekli renkli fotoğraflar mekanlar, mutlu olduğumuz şeyleri paylaşıyoruz. Kusurlarımızı göstermiyoruz. Bundan dolayı da kusurlar artık kabul edilemez ya da üstü kapanmaya mecbur gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Kusur aranırsa huzur bulunmaz
    Kusurlarımla mutluyum şahsen

1|0
    0|0
  • çünkü millet birbirini tetikliyo olduğu gibi kabul edene hayretle bakıyolar kendi eksiklerini görmüyolar buda şundan kaynaklanıyo diye düşünüyorum adam sanalda takılıyo her şeyi mükemmel gösteriyo ve buna o kadar alışıyoki gerçek hayattada böyle olduğu kanısıyla yaşamaya başlıyor ve bu böyle bir döngü

0|0
    0|0
  • evet mükemmel insan vurgusu stil para popülerlik kavramları geliştirildi. Ama kimsenin aslında hiçbir özelliği yokken oldu bu da... Mesala kerimcan gibi bir tipi herkes seviyor. Ama gerçekten kaç sanatçıyı ve sanatını takdir ediyorlar. Buna benzetiyorum biraz ben bunu. Bu şekilde oldukları içinde sap gibi dolaşıp romantik filmlere gidip yalnız insanlar yaratılıyor. Tebrik ediyorum herkesi.

0|0
    0|0
  • Bu yeni nesil birşey yoktu eskiden

0|0
    0|0
  • Güzel bir noktaya değindin. Kusurlarını kabullenerek beraber olanlar , o kusurlar yüzünden kavga ediyorlar. S.. misin sabaha mı bırakırsın...

0|0
    0|0
  • Aynen. Talep cok olunca bozuk mal bile degerlendi sapasaglamim sonucta oyle olmasam talep olmaz dedi ama olmadi kimse de evet bende boyleyim iste diyemedi

0|0
    0|0
  • Örnek göster de düşünceni anlayalım

0|0
    0|0
  • bende anlamadımki

0|0
    0|0
  • Kusursuz insan yoktur zaten kabullenmeyen insan vard eskiden de böyleydi

0|0
    0|0
  • Evet sosyal medya değiştirdi.
    Sadece sosyal medya değil. Tv'deki diziler , sarkılar , medya. Tv'de gösterdikleri insanların coğunun kusuru yok. Ya zengin ya zeki.

0|0
    0|0
  • Çok ama çok güzel bir soru tebrikler. Gityikce daha iyisi diyor insan nedense. ozellukle de ben.. aslında hata yapıyoruz galiba

0|0
    0|0
  • insanlar olmadıkları birine dönüşme çabasına girdi yanlış olan kolay taraftar bulur oldu

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sosyal medya değiştirdi insanlar kendilerini filtreleyerek tanıtıyorlar

0|0
    0|0
  • insanların götü kalktı sadece biraz :D

0|0
    0|0
  • evrim yücelmek ister

0|0
    0|0
  • insanlar değişti. mesele bu.

0|0
    0|0
  • Sosyal medyada olduğundan başka görünüyor herkes. İnsan eksikleri kusurlarıyla güxel

0|0
    0|0
  • Her sey bir yaris gibi oldu artik

0|0
    0|0
  • Ben kabul ediyom vallaha. Nickim bile çirkin

0|0
    0|0
  • Hayeller paris olunca böyle oluyor

0|0
    0|0
  • Mesala mükemmel olmak için ne yapmalıyız?

0|0
    0|0
  • Benim kusurların olmadı. Egoist değilim sadece mükemmelim 😎

0|0
    0|0
  • Kusurlarım mükemmelse ne yapcaz 😂

0|0
    0|0
  • çünkü ben mükemmeli hak ediyorum :) bu yüzden onunda mükemmel olmasını sağlamaya çalşıyorum :)

0|0
    0|0
  • ozguven tavan yapti millette

0|0
    0|0
  • Nasil mukkemmelestiryoruz o kusurlari

0|0
    0|0
  • Bende kusur yok. Onların gözleri bozuk.

0|0
    0|0
  • 😃 sosyal medya knks devir dgsti

0|0
    0|0
  • kusurdan kasıt nedir huy fiziksel? sosyal mecralarda tiye almak mı tam anlayamadım açıkcası

0|0
    0|0
  • Hayat kotu kolla..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• bizler değiştirdik

0|0
    0|0
  • Çünkü kusurlar bizi rahatsız ediyor

0|0
    0|0
  • Gereksiz ego

0|0
    0|0
  • insanlar değişti

0|0