Başka ülkelere, saçma derneklere yardım yapmak bana (öncelik olarak) gereksiz geliyor. Önce temel şeyler bence ya sizce?

Vallahi kendi vatandaşım açken, Suriyeliler gibi 1000 tl burs alamayan ucu ucuna okuyan gençler varken ya da evsiz insanlar çocuklar fazlayken gazi çocukları bile madurken ben başka ülkeye para harcayamam. İyilik önce dibindekinden başlar. Bizim önce çöpten çocuk besleyen insanlara sahip çıkmamız gerekiyor. Burada bile gecenin kötünde 20 yaşındaki bir kızın okuyamama yazısını okuyoruz biraz kahraman olacaksak eğer kendi ülkemizi geliştirmemiz gerekiyor.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de yüzlerce lösemili ilik bekliyorken ve kan vermeye üşenip ya da korkup onun yerine hayvan haklarını koruyanlara sinir oluyorum.

İnsandan değerli mi be kedi köpek?

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen oyle ya bende boyle dusunuyorum, kendi ulkendeki sorunlari halletmeden baskalarininkiyle ilgilenmek cok sacma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• artık ülke içinde o kadar haklar tanınıyor ki bazen kendi ülkemde kendimi yabancı gibi görürüyorum... ülkenin alım gücü belli.. o kadar mezun işssiz varken o dengeyi kurmazken başka bir macera arayıp bende yardım etmezdim..

0|0
    0|0
  • Evet sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • Haklisin. Once kendi cevrendenbasla spnra disariya acil.

0|0
    0|0
  • Tr de belirli % 50 koyun zihniyeti var, genelden ne bekleyebilirsin ki..

0|0
    0|0
    • siz koyun diyonuz bizde her defasında koya koya biz bıktık daha

• % 50 koyunun hangisi oldugunu soylemeden gelenler var, daha ne soylenir ki

Kızlar Ne Diyor 2

• katılıyom kız

0|0
    0|0
  • Evet bu konuda haklı olabilirsin. Önce çevremizden başlayıp sonra etrafa açılabiliriz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...