Samimiyetsiz ilişkiler!! (Arkadaş, iş ortamı, sevgili, akrabalık, vs. ) Sizce?

mühendisbeyyy
KONU HEPİMİZE HİTAP EDİYOR!!

Ya ben kafa dengi değilim ya da insanların samimiyetsizliği çok fazla kanıma dokunuyor. İnsanların istediği kılıfa girmeye mecbur muyuz arkadaşlar? Ya da hep bir pohpohlama olması şart mı? Nedir bu samimiyetsiz zihinlerin düşüncesi ve hayat amacı bir de bakış açıları..

-Vaaay kardeşim çok özledim seni, ne zaman geliyosun buralara?
-Haftaya ordayım bende çok özledim be abi.
-Gelince kesin kaçalım bir yerlere dağıtalım kafaları...
BLA BLA BLA BLA..

-SONUÇ: ARAMADI..
İşte bunda bahsediyorum. Sizce nasıl düşünmeliyim ve nasıl yaklaşmalıyım bu tip insanlara?
Samimiyetsiz ilişkiler!! (Arkadaş, iş ortamı, sevgili, akrabalık, vs. ) Sizce?